Všechno, co potřebujete vědět o kryptoměnách

0
vsechno o kryptomenach

Podle wikipedie je kryptoměna „digitální platidlo založené na kryptografii s cílem zvýšit bezpečnost tohoto platidla“. Kryptoměna je digitální forma peněz, které denně používáme v obchodech, restauracích, barech … jako prostředek pro výměnu služeb a zboží. V podstatě jsou to jedničky a nuly cirkulující po internetu, elektrony proudící kabely nebo uvězněny na pevných discích serverů po celém světě.

Základy

Kryptoměny před sebou mají úžasnou budoucnost a je důležité vědět o nich alespoň základní informace. Tyto články by vám měly pomoci zorientovat se a pochopit základy:

Jak koupit kryptoměny?

Připravili jsme pro vás návod, jak koupit kryptoměny s 0% poplatkem. Naše další návody a tutoriály tam naleznete pěkně pohromadě::

TIP: Nákup, prodej a obchodování s kryptoměn vůbec není jednoduché a nese s sebou spoustu rizik. Ve výsledku tak více než 80% lidí na kryptoměna prodělá. Zde najdete chytrý způsob, jak se ztrátám vyhnout.

Obchodování na burze

Kryptoměn je hodně a dá se na nich pěkně vydělat. Kurzy můžete sledovat například na stránce coinmarketcap.com. Chcete investovat na kryptoburze? Skvělé, než se však do toho pustíte, přečtěte si alespoň pár základních informací a tipů. Ušetří vám to spoustu času a peněz.

Jestli to s tradingem myslíte vážně, pomůže vám naše trading stránka – trading11.com

Obchodovat na burze není jednoduché. Je důležité vědět, do čeho přesně jdete, jaký má daná kryptoměna potenciál a co od ní můžete očekávat v budoucnosti. Doporučujeme nastudovat si danou problematiku. Cenné informace naleznete v našich článcích.

Bitcoin

Ethereum

Litecoin

Ethereum Classic

Bitcoin Cash

Cardano

Dash

EOS

IOTA

Monero

NEM

NEO

Populous

Stellar Lumens

Ripple

TRON

Vertcoin

Zcash

Waves

Další důležité informace

Nyní už něco o kryptoměnách víte. Co dál? Uložte část vašeho portfolia do peněženky a nechte ho tam ležet. Nezodpovědným obchodováním můžete snadno prodělat i na prudce rostoucím trhu. HODL se však z dlouhodobého hlediska vyplácí téměř vždy.

Sledujte analýzy na naší trading stránce. Získáte tak cenné informace, které můžete využít při obchodování a zvětšit tak své zisky.

Při investování do kryptoměn je důležité být informován a sledovat, co se děje. U nás najdete všechny důležité informace pěkně pohromadě. Sledujte náš facebook, aby vám nic neuniklo.

Gratulujeme, máte základní informace o kryptoměnách. Budeme rádi, pokud tuto stránku ukážete vašim kamarádům a známým. Šiřte slovo o kryptoměnách dál! Nenechte si to jen pro sebe.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na