[PŘEDSTAVENÍ] Firma etheronic. nabízí komplexní řešení pro těžbu kryptoměn a správu portfolia

5
(1)

Při pohledu na současný stav kryptosektoru možná mnohé mate fakt, že kapitalizace trhu není příliš vysoká. Ve srovnání se závratí, která nastala na přelomu let 2017 a 2018 už kouzlo krypta vyprchalo a je konec. Mnoho kryptoměnových firem, fondů a jiných projektů zkrachovalo, investoři přišli o peníze, masová adopce je v nedohlednu a využitelnost většiny coinů klesá.

Ale jak se říká, zdání klame. Rok 2017 ukázal jedno – v kryptoměnách a v technologii blockchain je velký potenciál. Této skutečnosti si všiml celý svět a mnozí důležití lidé a organizace změnili názor.

Ideální čas k nákupu

Další boom kryptotrhu bude způsoben velkými hráči a firmami, které jsou připraveny. Budoucnost krypta je úzce propojena s tokenizací, kvalitním money managementem, efektivní těžbou a schopností přizpůsobit se současným regulacím.

Můžeme pouze konstatovat, že budoucnost kryptoměn jako takových je světlá a v zájmu maximalizace zisků je nutné vyhledat pomoc zkušenějších. Vždyť kdy, pokud ne teď, v době největšího propadu kryptoměn, je vhodné zase vstoupit do trhu?

Jestliže také přemýšlíte o nákupu, možná vás zaujme nabídka našeho partnera – firmy etheronic. – kterou vám v tomto článku představíme.

Komplexní řešení pro investování do kryptoměn

Jistě se s námi nebudete hádat, pokud napíšeme, že investovat do čehokoliv je vždy velmi náročné. Běžný člověk může jen těžko vychytat ideální okamžik nákupu, optimální obchodní strategii, výstupy z pozic a při tom vše myslet na bezpečnost, dávat si pozor na phishing, hackery, a pokud se vše vydaří, tak ještě myslet na legalizaci svého nově nabytého bohatství (daně …).

Navíc, ne každý chce celé dny sedět nad grafy, sledovat fundament, ostatní tradery či sentiment na trhu. Je důležité mít i vlastní život a užívat si přítomnost.

Sales pitch

Právě proto jsme se spojili se slovenskou firmou etheronic., která svým klientům nabízí komplexní řešení v oblasti kryptoměn. Ať už jde o zprostředkování koupě, zapojení, konfiguraci a údržbu těžebních strojů (ASIC minerů), poskytování profesionálního poradenství, případně i aktivní správu vašeho portfolia.

Tento unikátní přístup k zhodnocování peněz klientů se zaměřuje na vytváření co nejvyšších profitů a udržování nízkého rizika. Těžba coinů byla vždy relativně nízkoriziková činnost. Ve firmě etheronic. to však vytěžením coinů nekončí. V případě zájmu můžete vaše digitální peníze svěřit do rukou profesionálního týmu obchodníků, kteří je šikovným obchodováním dále rozmnoží.

Nezáleží přitom, zda trh roste nebo padá. Vydělat se dá na jakémkoliv pohybu (short, long). Firma etheronic. sídlí v Bratislavě a v případě zájmu můžete zajít do jejich kanceláře na osobní konzultaci. Jedním z produktů jejich obchodního týmu je totiž i obchodní poradenství, v rámci kterého získáte cenné rady od skutečných odborníků.

Mining kontejnery

Pokud nemáte hluboko do kapsy, případně vás zajímají nejmodernější mining řešení, určitě vás ohromí nabídka mining kontejnerů od firmy etheronic. Jde o skutečně skvělý způsob, jak těžit.

mining kontajner etheronic

Představte si ASIC minery za několik set tisíc eur bezpečně uloženy v železném kontejneru, ve kterém se automaticky udržuje optimální prostředí pro těžbu.

Tento unikátní kousek techniky vám ve firmě etheronic. ušijí na míru podle vašich požadavků. Po dokončení je tato malá “továrna na peníze” schopná těžit prakticky všude – jedinou podmínkou je samozřejmě stabilní přísun energie.

Upravená vzduchotechnika odvádí teplo a zajišťuje ideální teplotu vzduchu uvnitř kontejneru. Specializované filtry zachytí veškeré nečistoty a postarají se o to, aby vaše ASIC-y vydržely co nejdéle.

Mining kontejnery vám zajistí nízké provozní náklady. Nemusíte totiž platit za nájem prostor pro těžbu. Samozřejmě, celý kontejner je možné ovládat i na dálku a sledovat, jak jednotlivé ASIC-y těží, nebo je v případě potřeby restartovat.

Třešničkou na dortu je prvotřídní zabezpečení a hasicí technika. Ta v případě nepředvídatelných okolností (požár) oheň rychle uhasí a přitom nepoškodí ostatní zařízení.

Firmu etheronic. můžete kontaktovat přímo pomocí tohoto odkazu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img