Bitmarkets recenze 2024: Burza s 0% poplatky, proč se vyplatí?

Investoři a obchodníci mohou v současné době vyzkoušet či obchodovat na značném množství kryptoměnových směnáren a burz. V rámci Bitmarkets recenze si tuto novou platformu ukážeme a představíme několik klíčových bodů. Kryptoměnová burza Bitmarkets je poměrně málo známá, protože jde o start up z roku 2022, ale od té doby se dostává čím dál rychleji do podvědomí široké veřejnosti.

Tato burza poskytuje obchodníkům a investorům do kryptoměn platformu, která jim umožní nakupovat více než 100 kryptoměn a přistupovat nejenom na spotový, ale také třeba trh s futures či tzv. vylepšených futures. Jak tato burza funguje a jaká aktiva na ni naleznete se blíže přiblížíme níže.

Bitmarkets recenze

Obchodujte na burze Bitmarkets s 0% poplatky

Bitmarkets recenze: Základní přehled o burze

Kryptoměnová burza Bitmarkets představuje obchodní platformu, která nabízí přístup na více různých trhů a k obchodování s mnoha kryptoměnami. K dispozici je pokročilá platforma pro přímé obchodování, která se pyšní především jednoduchým designem a mnoha různými typy příkazů.

Platforma poté také disponuje sekcemi s kryptoměnovými novinkami, kde si mohou uživatelé přečíst nejnovější zprávy z kryptoměnového světa, nebo záložku se vzděláváním. Ta poté nabídne tipy pro obchodování, tutoriály nebo třeba tzv. cryptopediu, která nabídne podrobný popis obchodovatelných kryptoměn. Zájemci a obchodníci se na tuto stránku mohou registrovat v rámci několika minut, kdy bude následně nutné ověřit svou totožnost.

Bitmarkets burza nabízí obchodování s více než 100 kryptoměnami

Jedním z hlavních hesel burzy Bitmarkets je, že nabízí obchodování s kryptoměnami bez poplatků. Tato nabídka platí pro spotové obchodování. Platforma se tak snaží rozšířit komunitu kryptoměnových obchodníků a umožnit jim obchodování co možná nejziskovější.

Rozhodnutí zrušit poplatky se mezi kryptoměnovými burzami moc často nevidí. Tento krok tak podtrhuje snažení a cíl Bitmarkets poskytovat uživatelům přidanou hodnotu a co nejjednodušší obchodní prostředí. Obchodování bez poplatků se poté nejvíce promítne do krátkodobého obchodování, kterým se zabývají tradeři s krátkými časovými horizonty.

Přístup na spotový trh i obchodování s futures

Díky Bitmarkets získáte přístup hned na celkem tři trhy – spotový, futures a vylepšené futures. Součástí je tak přirozeně i pokročilá obchodní platforma, která umožní uživatelům přehledně spravovat svá aktiva, obchody a otevřené pozice.

Bitmarkets recenze – obchodní platforma

Rozhraní platformy je velice povedené a pro nové obchodníky především jednoduché. V levé části obrazovky si můžete prohlédnout a zobrazovat grafová okna, která poskytuje služba TradingView. Díky této implementaci tak lze využívat funkcí, nástrojů či indikátorů, na které jste zvyklí právě z TradingView. Grafových oken je možné mít otevřených rovnou více, takže se stránka skvěle hodí pro obchodníky, kteří sledují mnoho různých kryptoměnových párů najednou.

V pravé části rozhraní pak naleznete knihu objednávek a samotné okno s příkazy. Mezi příkazy naleznete následující:

 • Limitní příkaz (limit)
 • Tržní příkaz (market)
 • Stop limit
 • Stop market
 • Take profit limit
 • Take profit market
 • Trailing stop market
 • TWAP
 • OCO
 • INDEX

Jak můžete vidět, samotných možností, jak lze vstoupit do pozice, se na platformě Bitmarkets nachází opravdu mnoho. Pokud s obchodováním začínáte, pravděpodobně si vystačíte se základními příkazy jako market nebo limit, nicméně pro pokročilejší obchodníky jsou tu dostupné i výše uvedené pokročilejší příkazy, které jim mohou samotný trading usnadnit a umožnit využívat pokročilejších funkcí a strategií.

Záložka ƒ„Trhy“ umožní přehled největších kryptoměn a jejich detail

Rozkliknutím záložky s názvem „Trhy” si můžete zobrazit obchodovatelné kryptoměny a jejich základní obchodní statistiky, jako je například aktuální cena, změna ceny za posledních 24 hodin, zobchodované objemy či kapitálový trh. Kryptoměny si lze podle těchto statistiky seřadit nebo vyfiltrovat dle největšího nárůstu hodnoty či největších objemů. Platforma také zobrazuje celkovou tržní kapitalizaci celého kryptoměnové odvětví.

Po rozklinutí libovolné kryptoměny se vám zobrazí její detail, kde si můžete o projektu přečíst podrobné informace nebo projít nejnovější zprávy. V případě, že byste chtěli rovnou přejít na obchodní platformu za účelem obchodování zvolené kryptoměny, lze jednoduše kliknout na tlačítko „Obchodovat”.

Info
Na kryptoměnové burze Bitmarkets lze obchodovat i tzv. vylepšené futures. Pro více informací k tomuto instrumentu navštivte samotnou platformu.

Bitmarkets burza tedy nabízí hlavní kryptoměny, mezi které patří bitcoin, ethereum, litecoin, solana, BNB, cardano a XRP. Najdete zde však mnoho dalších oblíbených kryptoměn, které lze obchodovat.

Klady
 • 0% poplatky za obchodování na spotu
 • Jednoduchá platforma s integrovaným Tradingview
 • Obchodování futures
 • Vzdělávání
 • Solidní výběr kryptoměn pro obchodování
 • Rychle expandující platforma
Zápory
 • Nová platforma s krátkou historií

Poplatky za obchodování na burze Bitmarkets

Při zpracování Bitmarkets recenze jsme zjistili, že tato krypto burza nedávno uvedla velmi silný marketingový tah, který spočívá v 0% poplatcích za obchodování kryptoměn na spotovém trhu. Je však zahrnut limit, který spočívá v objemu do 100 tisíc dolarů za posledních 30 dnů. Což jsou objemy, který málokterý retailový obchodník překročí.

Obchodování na futures trhu je ovšem již zpoplatněno dle tabulky níže.

Maržové obchodování na spotovém trhu je zpoplatněné dle tabulky níže.

Získejte tokeny BTMT, které vám přinesou snížené poplatky a další výhody

Burza nabízí k obchodování taktéž své nativní tokeny BTMT, které si uživatelé mohou již v současné době nakupovat. Díky držení tohoto tokenu si zajistíte určité výhody na burze Bitmarkets, jako jsou například:

 • snížené obchodní poplatky,
 • přednostní přístup k exkluzivním nabídkám,
 • přístup k unikátnímu obsahu,
 • účast v odměňujících programech,
 • nebo mimo jiné hlasovací práva o funkcích platformy.
Bitmarkets recenze – Token burzy BTMT

Držení tokenů BTMT se vám tedy může velmi vyplatit v případě, že plánujete platformu používat častěji. Hodit se však mohou i pro občasné obchodníky, kteří si díky nim tak mohou snížit poplatky účtované za obchodní transakce.

Jak se na Bitmarkets registrovat?

V této sekci Bitmarkets recenze si představíme návod, jak se můžete na kryptoměnovou burzu Bitmarkets registrovat. Postup je velmi jednoduchý a zabere vám jen pár minut.

Krok 1 – Klikněte na tlačítko s registrací

V prvé řadě je nutné přejít na platformy Bitmarkets a kliknout na tlačítko „Zaregistrovat se” v pravém horním rohu. V případě, že byste měli rozhraní stránky v anglickém jazyce, stačí jednoduše kliknout na symbol vlajky v levém horním měnu a přepnout si do českého jazyka.

Krok 2 – Vyplňte osobní údaje

Po kliknutí na tlačítko s registrací se vám zobrazí formulář, který můžete vidět níže. V rámci tohoto formuláře je nutné vyplnit vaše celé jméno, e-mail, heslo a vaše telefonní číslo. Poslední krok v tomto formuláři představuje zašrtnutí souhlasu s pomínkami užívání a zásadami ochrany osobních údajů.

Krok 3 – Ověřte svou totožnost

Jakmile budete mít účet vytvořený, bude třeba jej aktivovat a následně ověřit svou totožnost. To lze provést pomocí nahrání průkazu totožnosti z obou stran, selfie s dříve vyfotografovaným průkazem totožnosti a také nahrání dokumentu s názvem doklad o adrese.

Schválení vašeho ověření by mělo proběhnout v rámci několika málo minut až dnů. Stav vašeho účtu zjistíte ve svém profilu po přihlášení do vašeho účtu. Zde přejděte do sekce „Ověření dokumentů”.

Krok 4 – Proveďte vklad fiatu nebo kryptoměny a začněte obchodovat

Poslední krok zahrnuje vklady fiat měny nebo kryptoměny. Vaše vklady můžete provést pomocí plateb kartou nebo bankovních převodů. V případě, že byste chtěli provést vklad kryptoměny, přejděte ve vašem účtu na záložku „Vklady” a zvolte „Kryptoměny”.

Bitmarkets recenze: Mobilní aplikace

V rámci rozvoje své platformy si obchodníci a uživatelé mohou taktéž stáhnout mobilní aplikaci Bitmarkets. Tuto kryptoměnovou burzu tak budou mít vždy po ruce a jednoduše přístupnou, takže mohou obchodovat odkudkoliv a kdykoliv. Nevýhodou aplikace však může být její aktuální dostupnost pouze pro zařízení s Androidem, takže uživatelé zařízení se systémem iOS bohužel aplikace v současné době nemohou.

Bitmarkets aplikace pak umožňuje přístup ke všem funkcím a trhům obdobným způsobem, s jakým se setkáte na webovém rozhraní. Uživatelé, kteří si aplikaci stáhnout nemohou nebo nechtějí, stále mají možnost obchodovat kryptoměny skrze mobilní webový prohlížeč, skrze který se lze přihlásit na jejich účet stejně jako na desktopovém zařízení.

Obchodujte na burze Bitmarkets s 0% poplatky

Závěr Bitmarkets recenze

Kryptoměnová burza Bitmarkets se řadí do kategorie obchodních platforem s pokročilými funkcemi a možnostmi obchodování. Svým uživatelům přináší expozici vůči spotovému trhu, ale také trhu s futures či vylepšenými futures, takže využít tuto burzu mohou i pokročilejší obchodníci, kteří se pohybují i na těchto trzích. Jako jednu z největších výhod této stránky můžeme označit nulové poplatky za obchodní na spotovém trhu. Vklady či výběry fiat měn nebo kryptoměn jsou zpracovávány ve velice krátkém časovém úseku, což uživatelům zajistí rychlý přenos jejich prostředků.

Jaké kryptoměny lze na Bitmarkets obchodovat?

Přes jaké instrumenty lze na Bitmarkets kryptoměny obchodovat?

Jaké jsou poplatky na Bitmarkets?

Souhrn

Bitmarkets je start up z roku 2022, který za velmi krátkou dobu získal ohromně velkou popularitu. V poslední době hlavně díky zavedení 0% poplatku na obchodování spotového trhu. Burza je vhodná jak pro začátečníky tak pro zkušenější obchodníky, kteří právě využijí bez poplatkového obchodování.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img
Bitmarkets je start up z roku 2022, který za velmi krátkou dobu získal ohromně velkou popularitu. V poslední době hlavně díky zavedení 0% poplatku na obchodování spotového trhu. Burza je vhodná jak pro začátečníky tak pro zkušenější obchodníky, kteří právě využijí bez poplatkového obchodování. Bitmarkets recenze 2024: Burza s 0% poplatky, proč se vyplatí?