Binance recenze – Návod, zkušenosti, bezpečnost, poplatky

4.3
(12)

Zprávy a souhrny

Binance recenze vám přinese ne jenom základní informace o této burze, ale provede vás všemi funkcemi, které platforma nabízí. Binance je burza kryptoměn, jejíž spuštění se datuje do roku 2017. Nyní velmi populární platforma je domovem milionů obchodníků po celém světě, kde se zobchodují ty největší objemy na trhu s kryptoměnami.

Binance recenze stručně

Binance je burza kryptoměn, jejíž spuštění se datuje do roku 2017. V současnosti se jedná o jednu z nejvíce populárních platforem a je domovem milionů obchodníků po celém světě. Na Binance burze se obchodují největší objemy kryptoměn, což z ní dělá vůbec největší platformu na trhu.

Binance recenze – Binance logo

Platforma Binance se může pyšnit nabídkou více jak 600 obchodovatelných kryptoměn. Navíc na spotovém trhu platíte za obchod maximálně 0,1 % z celé částky. Burza má svůj vlastní nativní token BNB, díky kterému uživatel čerpá výhody v podobě nižších komisí za obchodování a cashbacku na kartě Binance. Proto je platforma vhodná i pro investory, kteří investují často po malých částkách. Nízké komise za obchody ocení primárně pravidelní spekulanti.

Binance recenze platforma binance
Zdroj: binance.com

Binance taktéž umožňuje nakupovat kryptoměny díky debetní nebo kreditní karty. To je ale dražší varianta, protože si platforma účtuje až 2 % z celé transakce. Jedná se sice o velmi jednoduchý a rychlý způsob nákupu, ale nehodí se pro pravidelné nákupy po malých částkách.

Co se týká obchodní platformy, ta je intuitivní, jednoduchá a přehledná. Dokonce je česky lokalizovaná. Platformu můžete používat na počítači, buď přímo v prohlížeči, nebo díky desktopové aplikaci.

Platforma oplývá nejrůznějšími nástroji, funkcemi a je možné si prostředí upravovat. Proto je Binance burza jednak vhodná pro začátečníky a jednak pro zkušenější investory a spekulanty.

Základní informace o Binance

NázevBinance
SídloKajmanské ostrovy
Vznik2017
Podporované kryptoměny600+
Podporované měny13+
Nutnost KYCAno
Poplatkymax 0,1 %
Česká lokalizaceAno
Platba Visa kartouAno
Česká korunaAno
Podpora 24/7Ano

Pro registraci na Binance použijte náš odkaz a získáte doživotní 10% slevu na poplatky.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zahajte registraci na Binance

Oficiální odkaz na Binance s 10% slevou najdete zde.binance-odkaz-registrace

Vytvořte si účet

Vytvořte sí účet s pomocí vašeho e-mailu nebo se přihlaste pomocí Gmailu či Apple účtu.vytvoreni uctu binance

Nahrajte vaše doklady

Pro registraci si připravte váš doklad totožnosti.
Verifikace Binance

Dokončete proces a vyčkejte na schválení

Jakmile bude váš účet ověřen a schválen, budete moci začít obchodovat. Upozornění obdržíte e-mailem.
binance obchodovani

Podporované kryptoměny

Binance burza podporuje ohromnou škálu kryptoměn, které je zde možné obchodovat. V současnosti to znamená více jak 600 podporovaných kryptoměn. Z toho dva stablecoiny, mezi které patří „externí“ USDT a nativní BUSD. Avšak ne všechny kryptoměny lze kupovat třeba debetní kartou. Celkově tato možnost nabízí několik desítek kryptoměn. Mimo obchodování v páru se stablecoiny máte samozřejmě v nabídce možnost párů ve formě krypto-krypto. Například ETH/BTC, XRP/BTC a ADA/BTC. Nebo BCH/BNB a DASH/BNB.

Podporované kryptoměny na Binance burza
Zdroj: binance.com

Zde je vhodné zmínit, že platforma nenabízí obchodování kryptoměn za FIAT měnu, třeba USD nebo EUR. Od toho tu jsou zmíněné stablecoiny, které imitují kurz FIAT měn. Avšak při nákupu debetní kartou to již možné je. A to dokonce v českých korunách. Jak jsme si ale již řekli, Binance burza si účtuje 2 % z celé transakce.

Binance recenze – Nákup a prodej kryptoměn na Binance

Binance burza nabízí dvě možností, jak kryptoměny koupit. Tou první, rychlejší a dražší variantou je to skrze debetní kartu. Zatímco druhá možnost v podobě burzovní platformy je pomalejší, ale za to mnohem levnější.

Okamžitý nákup kryptoměn debetní kartou na Binance

Pokud se rozhodnete pro první variantu, metoda platební kartou je dostupná ve více než 20 měnách. A to včetně českých korun (CZK). Jak jsme ale říkali, platba kartou zahrnuje vyšší poplatek, který dělá 2 % z celkové částky. Rychlý nákup kartou můžete provést také přes platební systémy třetích stran jako jsou Simplex a Banxa.

Koupit kryptoměnu na Binance debetní kartou
Zdroj: binance.com

Nákup pomocí krypto směnárny Binance

Druhou nejsnadnější metodou nákupu na Binance je skrze jejich směnárnu. Jak ale název napovídá, prostředky už musíte mít předtím vložené – FIAT nebo krypto. Jakmile prostředky na platformě máte a rozhodnete se učinit směnu, stačí vložit konkrétní částky. Následně můžete směnu uskutečnit a to dokonce bez jakýchkoliv poplatků. Platforma Binance nabízí i limitní příkaz, abyste měli možnost získat ten nejlepší kurz.

Směnárna na Binance burza
Zdroj: binance.com

Nákup kryptoměn na burzovní platformě

Třetí variantu pro nákup/prodej kryptoměn na Binance je obchodní platforma. Ta je na první pohled složitější, ale máte zde k dispozici mnohem více nástrojů. Včetně grafů, orderbooku a obchodovatelných kryptoměn. Zkrátka máte vše na jednom místě. Rozložení na obrázku je implicitní (klasické). Tudíž si rozložení můžete měnit a máte na výběr z klasické, pro, celá obrazovka, standardní a multi symboly. A pokud vám ani jedno nevyhovuje, můžete si rozložení sestavit dle vašeho přání.

Platforma Binance
Zdroj: binance.com

Když si graf přepnete na Tradingview, lze kreslit, vkládat a upravovat většinu indikátorů, které jsou na platformě Tradingview zdarma. Dokonce můžete mít na jednom layoutu i vícero grafů najednou, což je přímo na platformě TW placená featura. Ale na Binance ji máte zdarma.

Typy příkazů na Binance

Binance platforma nabízí velké množství typů příkazů, které si lze při obchodování zvolit:

  • Příkaz k okamžitému nákupu/prodeji konkrétního objemu kryptoměn za aktuální tržní cenu (market order): Když spěcháte, můžete se rozhodnout pro příkaz k okamžitému nákupu/prodeji za aktuální tržní cenu. To znamená, že se objednávka okamžitě uskuteční. Hlavní nevýhoda příkazu tkví v tom, že vlastně nevíte, za jakou cenu se objednávka zrealizuje. Záleží na momentální likviditě na trhu. Když je likvidita špatná, příkaz se vám může zrealizovat na špatné ceně. Proto je třeba používat market order s rozumem. Je vhodné zmínit, že tímto příkazem se z vás stává tzv. taker.
  • Příkaz k nákupu/prodeji konkrétního objemu kryptoměn za zvolenou cenu (limit order): Druhou možností je příkaz k nákupu/prodeji konkrétního objemu kryptoměn za konkrétní cenu. Tím přesně stanovíte cenu, na které se má příkaz zrealizovat. Máte proto jistotu, že nakoupíte/prodáte přesně na vámi zvolené ceně. Je vhodné zmínit, že tímto příkazem se z vás stává tzv. maker.
  • Stop-loss (Stop-limit): S tímto typem příkazu můžete omezit své potenciální ztráty. Stop-limit funguje tak, že když se tržní cena dostane na vámi zvolenou úroveň, vytvoří se teprve nákupní/prodejní limitní příkaz. Binance tudíž nenabízí „klasický“ stop loss, který by vaši pozici za market okamžitě uzavřel.
  • Take-profit: Binance nabízí příkaz take-profit. Take-profit vám umožní určit cenu, při které chcete svůj obchod uzavřít – když dosáhnete předem stanoveného cílové ceny.
  • Příkaz stop-trailing: Tento typ příkazu patří mezi tzv. posuvné příkazy. V podstatě se jedná o takový složitější stop-loss. Příkaz stop-trailing umístí totiž ihned stop-loss na danou hodnotu rozdílnou od vstupu do trhu a automaticky tento stop-loss posunuje, když se trh vyvíjí ve prospěch obchodníka. Když jde trh však proti vám, stop-loss příkaz se realizuje. Zcela laicky řečeno, stop-trailing akorát posunuje stop-loss, když jde cena směrem, kterým chcete. Zajistíte si tím, že když se situace na trhu zvrátí, zbyde vám alespoň část zisku.
Typy obchodních příkazů na Binance
Binance Twitter (CZ/SK)

Binance recenze – Binance poplatky

Poplatky za nákup debetní kartou

Jak bylo zmíněno výše, platba kartou zahrnuje vyšší poplatek. Ten dělá 2 % z celkové částky. Rychlý nákup kartou můžete provést také přes platební systémy třetích stran jako jsou Simplex (poplatek 3.5 až 5 %) a Banxa (poplatek 1.99 %). Uvedená varianta se proto prodraží u velkých částek a pokud nákupy často opakujete.

Poplatky za obchodování

Co se týká poplatků za obchodování, ty jsou maximálně 0,1 % z celkové transakce. Burza nerozlišuje, zda jste taker/maker – poplatky za obchodování jsou proto stejné. Je možnost si poplatky snížit třeba díky registraci přes náš speciální link, díky kterému získáte 10% slevu.

Binance burza dále odměňuje uživatele za držbu Binance Coin (BNB), což je jejich nativní kryptoměna. V případě, že držíte určité množství BNB, zvyšuje se vám sleva na poplatcích za obchodování. 
Sazby poplatků za obchodování u Binance
Zdroj: binance.com

Poplatky za vklady a výběry na Binance

Vklady a výběry jsou na Binance možné pomocí vícero platebních metod. Kromě vkladu pomocí debetní karty jsou vklady v podstatě zadarmo. Zatímco u výběrů se u jednotlivých metod již s poplatky většinou setkáte.

Platební metodaPoplatek za vkladPoplatek za výběr
Bankovní převod SEPA (EUR)1 EUR1 EUR
Bankovní převod SWIFT (USD)Žádný15 USD
Debetní karta (EUR)1,8 %0,9 % (Visa)
AdvCash (EUR)ŽádnýŽádný
Etana (EUR)ŽádnýŽádný
Kryptoměny (+600)ŽádnýVariabilní
(26.09.22)

Poplatky za výběr kryptoměn z burzy Binance se logicky krypto od krypto liší. Jednak platíte burze poplatek za zpracování a jednak platíte poplatek v rámci sítě.

KryptoměnaMinimální výběrPoplatek
Bitcoin (BTC)0,001 BTC0,0002 a 0,0005 (SegWit)
Ethereum (ETH)0.0098 ETH (ERC20)0.00096 ETH
Tether (USDT)50 USDT (ERC20)4 USDT
Binance Coin (BNB)0,01 BNB (BEP20)0.0005 BNB
Ripple (XRP)28 XRP0,2 XRP
Cardano (ADA)10 ADA0,8 ADA
Solana0.02 SOL0,01 SOL
(26.09.22)

KYC na Binance

Binance burza dříve nabízela možnost obchodovat, aniž by byla třeba jakákoliv verifikace účtu v podobě doložení KYC dokumentů. Tuhle možnost ovšem burza ke konci roku 2021 zastavila. Jestli chcete proto platformu používat, musíte nahrát svůj občanský průkaz a doložit několik dalších dokumentů pro dokončení verifikace.

KYC Binance
KYC na Binance. Zdroj: binance.com

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Maržové obchodování na Binance

Nyní se v rámci Binance recenze podíváme na maržové obchodování (finanční páku). Binance nepřekvapivě nabízí maržové obchodování. Neboli obchodování na páku. Logika spočívá v tom, že stačí vložit zálohu (marži) a na zbytek pozice vám půjčí platforma. Čili jsou vaše zisky u úspěšných obchodů mnohem větší. Ale to platí i vice versa. Při neúspěšných obchodech máte mnohem větší ztráty. Proto pamatujte, že u maržového obchodování roste riziko.

maržové obchodování
Maržové obchodování na Binance. Zdroj: binance.com

Abyste vůbec mohli začít s maržovým obchodováním, je třeba na maržový účet vložit své prostředky. Jelikož je spotový účet oddělený od těch maržových. Logicky proto musíte mít prostředky na spotovém účtu, odkud je převedete na ten maržový.

Jak funguje maržové obchodování?

Na Binance jsou hned dva maržové účty. Tím prvním je křížový (cross) a druhým je izolovaný (isolated). U křížového maržového obchodování je páka 1:3. Zatímco u izolované marže je to 1:10. Jaký je mezi ním rozdíl? V křížovém režimu zahrnuje marži, která je sdílena mezi všemi otevřenými pozicemi. Zatímco izolovaná marže je přiřazená jedné pozici, jejíž sdílení je omezeno. U křížové marže je tak pravděpodobnost likvidace nižší. Ale pokud k ní dojde, přijdete o veškeré prostředky na maržovém účtu. U izolované marže je pravděpodobnost likvidace vyšší, ale pokud k ní dojde, o zbytek prostředků na maržovém účtu nepřijdete. 
Jak funguje maržové obchodování na Binance
Jak funguje maržové obchodování na Binance. Zdroj: binance.com

Když se rozhodnete pro křížovou marži, získáte páku 1:3. To znamená, že vaše marže (záloha) činí jednu třetinu z celé částky. Zbytek vám dorovná platforma. Když se rozhodnete koupit Bitcoin za svých 100 USD, můžete jej ve skutečnosti nakoupit (otevřít obchod) za 300 USD.

Když se rozhodnete pro izolovanou marži, získáte páku 1:10. To znamená, že vaše marže (záloha) činí jednu desetinu z celé částky. Zbytek vám dorovná platforma. Když se rozhodnete koupit Bitcoin za svých 100 USD, můžete jej ve skutečnosti nakoupit (otevřít obchod) za 1 000 USD.

Maržové vs. spotové obchodování
Spot vs. maržové obchodování na binance. Zdroj: Facebook Binance

Binance recenze – Derivátový trh na Binance

Burza Binance kromě spotového trhu nabízí derivátové trhy, kde jsou kryptoměny podkladovým aktivem. Konkrétně jde o opce a futures kontrakty. Avšak nejde o klasický derivátový trh v tom smyslu, že byste obchodovali podkladové aktivum vůči FIAT měnám. Vše je denominované ve stablecoinech. Uvedené trhy jsou určené spíše pro profesionální obchodníky.

Opce na Binance

Burza Binance na přelomu 2020/2021 uvedla možnost obchodování vanilla opcí evropského typu. Dle zdroje platformy má každý obchodník na výběr z několika splatností – týden, měsíc a kvartál.

Opční smlouva poskytuje jejímu držiteli právo koupit nebo prodat podkladové aktivum v dohodnutém čase za předem stanovenou cenu. V případě koupě opce její držitel získá právo volby. Právo volby není zadarmo, takže obchodník musí zaplatit tzv. opční prémii. Proč byste platili za smlouvu, kterou třeba ani nevyužijete? Logika tkví v tom, že opční prémie je pouhým zlomkem ceny podkladového aktiva.
Jak funguje obchodování
Jak funguje opční obchodování. Zdroj: binance.com

Binance futures

Burza Binance nabízí obchodování skrze futures kontrakty. Nejedná se ovšem jen o klasické futures, protože jde o kontrakty bez stanovené doby splatnosti – perpetual (permanentní) futures kontrakty. Avšak je možné si zvolit i kvartální futures, které už dobu splatnosti mají určenou.

Futures kontrakt patří mezi termínové derivátové instrumenty. Termínové obchody jsou specifické tím, že mezi okamžikem uzavření smlouvy a dohodnutým termínem vypořádání existuje delší časová prodleva. Pro futures kontrakt to zhruba bývá v řádu několika měsíců – na Binance kvartál.

Díky tomu se dá s kontrakty manipulovat. Futures kontrakt je převoditelný, takže se s ním dá burzovně obchodovat. Termínované kontrakty nevznikají žádnou emisí jako třeba akcie nebo dluhopisy. Uzavírají se pouze smluvně na speciálních termínovaných burzách.
Finanční páka na Binance
Nastavení páky u futures. Zdroj: binance.com

Tento trh je určený skutečně pouze pro spekulace a tím pádem pro zkušené obchodníky. Hlavní výhodou je, že futures je možné obchodovat s libovolně vysokou pákou. U páru BTC/USDT až 1:125. U méně likvidních párů může být páka snížená. V případě, že si zvolíte vyšší finanční páku, platforma vás upozorní na vzešlé riziko v podobě větší pravděpodobnosti likvidace účtu.

futures na binance
Futures na Binance. Zdroj: binance.com

Abyste mohli začít obchodovat s futures Binance, musíte si otevřít speciální účet na futures. Ten je totiž oddělený od spotového trhu. Proces otevření je ovšem velmi jednoduchý a spočívá v pár klicích. Následně získáte přístup k celé futures platformě, která se jen mírně liší od spotové platformy.

Futures na Binance
Futures na Binance. Zdroj: binance.com

Binance earn

V rámci Binance recenze se podíváme i na Binance Earn. Binance Earn je nabídka finančních produktů, díky kterým můžete zvýšit objemy svých držených kryptoměn. Jedná se o komplexní sadu nástrojů, jak jednoduše zhodnotit vámi držené kryptoměny.

Binance Staking

První možností je Locked Staking, kde můžete své kryptoměny „zamknout“ na vámi zvolenou dobu (15,30,60,90 dní). A po tuto dobu se vám budou kryptoměny úročit. U některých mincí je i možnost flexibilního uzamčení, díky čemuž můžete své kryptoměny v případě potřeby okamžitě vybrat. Zhodnocení jsou variabilní dle konkrétní mince a v průběhu čase se mění.

Na platformě Binance je úrok formou APY (Annual Percentage Yield). To znamená roční výnos, který zahrnuje i složený úrok. Tohle vám žádný klasický spořící účet v bance nenabídne. V podstatě se vám kryptoměny v průběhu uzamknutí úročí jako se nabaluje sněhová koule při válení se z kopce. 
Binance staking
Binance Staking. Zdroj: binance.com

Flexibilní spoření Binance

Pro řekněme konzervativnější střadatele je tu i možnost flexibilního spoření, které podporuje desítky kryptoměn. Avšak nabídka spoření se v průběhu času mění. I úroky jsou variabilní.

Flexibilní spoření Binance vám každopádně umožní získávat úrok z vašich prostředků, které si zde uložíte. Oproti předešlému stakingu můžete své prostředky kdykoli vložit, získat úrok a vybrat. Je to proto ideální i pro aktivní obchodníky, kteří drží na svých spotových peněženkách dost prostředků. Takhle si je klidně i jen na pár dnů můžete vložit na flexibilní spoření a získat nějaký ten úrok.

Flexibilní spoření
Flexibilní spoření na Binance. zdroj: binance.com

Termínované spoření na Binance

Termínované spoření funguje pro investora vlastně stejně jako termínový staking na Binance. Oproti flexibilnímu spoření nabízí zpravidla mnohem větší úrokový výnos, ale to je za cenu předem stanovené doby uzamčení kryptoměn. Na čím delší dobu své prostředky zamknete, tím větší výnos získáte. U produktu máte na výběr uzamčení v rozmezí 7-90 dnů.

Zamčené spoření na binance
Zamčené spoření na Binance. Zdroj: binance.com

Binance bezpečnost

Binance platforma je obecně považovaná za jednu z nejbezpečnějších burz na trhu, která svým uživatelům nabízí vícero úrovní zabezpečení svého účtu. Avšak i tato burza musela čelit hackerským útokům. Prvnímu v roce 2019, kdy bylo odcizeno krypto v hodnotě pár desítek milionů USD. Ale klienti byli hned ze strany Binance odškodněni.

K dalšímu hacku došlo na podzim 2022, jejímž cílem se stal Binance Bridge (Binance Smart Chain). Hackeři platformě odcizili krypto v hodnotě více jak 500 milionů USD. V době psaní této recenze se celá věc teprve řeší a není jasné, jestli byli uživatelé platformy jakkoliv poškozeni.

Avšak platforma Binance je proti podobným útokům zajištěna. Jelikož má Secure Asset Fund for Users (SAFU). Což je velký fond, do kterého burza soustavně vkládá nové prostředky získané z poplatků. Účel fondu je úhrada odškodnění poškozeným uživatelům.

Jak bylo již řečeno, na platformě je možnost víceúrovňového zabezpečení svého účtu. Úplná základ je dvoufázové ověření (2FA) při každém přihlašování. Funkce 2FA vyžaduje přístup k sekundárnímu zařízení pro potvrzení, že se k účtu opravdu přihlašujete vy. V případě Binance se jedná o Google Authenticator nebo SMS. V obou případech získáte vygenerovaný jedinečný kód, který musíte při přihlášení zadat. Dvoufázové ověření je mimochodem základ, který by měl mít aktivovaný každý.

Binance chrání účty svých uživatelů i skrze autorizovaná zařízení. Pokud se pokusíte přihlásit k účtu z neautorizovaného zařízení, musíte ho autorizovat skrze link, který vám přijde na email. Třetí úrovní ochrany je tzv. whitelist adres pro výběr. Když podáte žádost o výběr na novou adresu, budete jej muset potvrdit pomocí linku, který vám přijde na email. Poslední ochranou je anti-phishingový kód, který si vy sami nastavíte. Potom bude součástí každého mailu, který vám od Binance přijde. Když tam nebude, budete hned vědět, že se jedná o podvodný mail (phishing).

Závěr Binance recenze

Cílem Binance recenze bylo uvést čtenáře do klíčových atributů této platformy. Burza Binance je díky zobchodovaným objemům vůbec největší na globálním trhu. Platforma je velmi komplexní a nabízí uživatelům vše od obchodování až po jednoduché spoření. Obecně vzato je považována za velmi bezpečnou a je možné si svůj účet spolehlivě zabezpečit. Komise jsou též jedny z nejnižších na trhu. A když obchodujete s BTC, neplatíte žádné. A s naším speciálním linkem navíc dostanete 10% slevu na všechny obchody.

Často kladené otázky (FAQ)

Jaké kryptoměny Binance podporuje?

Binance podporuje všechny známé kryptoměny jako jsou Bitcoin, Ethereum, Cardano a více jak 600 dalších.

Jaké poplatky si Binance účtuje?

Binance si účtuje pouze poplatky za výběry kryptoměn, které jsou variabilní. Dále si účtuje poplatek ve výši 2 % za nákup kryptoměn debetní kartou. U platebních systémů třetích stran mohou být i vyšší. Poplatky za obchodování na platformě mohou být maximálně 0,1 % z celkové částky. Poplatek je možné snížit díky registraci skrze náš speciální link a držbu BNB. Obchodování s Bitcoinem je na platformě Binance bez poplatku.

Jak mohu na Binance vložit peněžní prostředky?

Na Binance můžete vložit prostředky formou bankovního převodu, debetní karty a platebním systémem třetích stran. Na platformu můžete vložit prostředky i formou kryptoměn.

Je Binance burza bezpečná?

V obecné rovině je burza Binance vnímána za jednu z nejbezpečnějších platforem na trhu. Uživatel si může nastavit několik úrovní zabezpečení, díky kterým minimalizuje riziko ztráty svých kryptoměn držených na Binance. Samotná platforma čelila větším hackům, ale pokud byli uživatelé poškozeni, dostali své prostředky zpátky.


Hodnocení

Důvěryhodnost
Přehlednost
Nabídka kryptoměn
Nabídka instrumentů
Nabídka služeb
Poplatky

Souhrn

Binance je aktuálně jednou z nejpoužívanějších kryptoměnových burz. Je rychlá, důvěryhodná, bezpečná a nabízí oproti jejím konkurentům mnoho produktů a služeb. Mezi největší výhody patří nízké obchodní poplatky, a rychlost. Nejlepšími produkty pro zhodnocení financí jsou mimo obchodování: Launchpool, Launchpad a Binance Earn. Nejen ve světě ale i Česku si vydobyla první místo v mnoha výše zmíněných kategoriích. Doporučujeme.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 12

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
ace_racmar
Hodnocení článku :
     

Stručné, ale výstižné. Jen doplním, že při nákupu krypta kartou v korunách, platíte sice poplatek 2%,ale odečte se Vám přibližně 3,9%. Zbytek je pravděpodobně převod z Kč na eura a samotný nákup.

Martin
Hodnocení článku :
     

Mám účet a obchodují kryptoměny na Crypto.com a poslední dobou slýchám o jejich úpadku. Také snížili některé výhody, které z účtu plynulý. Myslíte, že je čas na změnu a vybrat právě Binance?

Pavel

Urcite bych podrzel CRO a zbytek si loupnul na Binance. Maji dalrko vyhodnejsi staking, na daleko vic kryptomen + defi staking a swapovani tokenu bez poplatku.

Reklama:

Binance je aktuálně jednou z nejpoužívanějších kryptoměnových burz. Je rychlá, důvěryhodná, bezpečná a nabízí oproti jejím konkurentům mnoho produktů a služeb. Mezi největší výhody patří nízké obchodní poplatky, a rychlost. Nejlepšími produkty pro zhodnocení financí jsou mimo obchodování: Launchpool, Launchpad a Binance Earn. Nejen ve světě ale i Česku si vydobyla první místo v mnoha výše zmíněných kategoriích. Doporučujeme.Binance recenze – Návod, zkušenosti, bezpečnost, poplatky