Binance recenze 2024 – návod, zkušenosti, podvody a novinky

Důvěryhodnost
Přehlednost
Nabídka kryptoměn
Nabídka instrumentů
Nabídka služeb
Poplatky

Obsah

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Binance recenze vám přinese ne jenom základní informace o této burze, ale provede vás všemi funkcemi, které platforma nabízí (novinkou roku je copy trading). Binance je burza kryptoměn, jejíž spuštění se datuje do roku 2017. Nyní velmi populární platforma je domovem milionů obchodníků po celém světě, kde se zobchodují ty největší objemy na trhu s kryptoměnami.

Binance recenze stručně

Binance je burza kryptoměn, jejíž spuštění se datuje do roku 2017. A v současnosti je dle zobchodovaných objemů jedna z největších kryptoměnových burz na světě. Byla založena v roce 2017 čínským podnikatelem Changpengem Zhaoem. Binance nabízí platformu pro obchodování s různými kryptoměnami a je známá svou širokou nabídkou trhů a vysokou likviditou.

Nabízí několik různých typů obchodních párů, včetně klasických párů jako Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH), ale také méně známých altcoinů. Uživatelé mohou obchodovat buď prostřednictvím jednoduchého rozhraní pro nákup a prodej, nebo použít pokročilejší obchodní rozhraní pro pokročilé obchodníky.

Binance nabízí také vlastní kryptoměnu nazvanou Binance Coin (BNB). BNB slouží jako nativní kryptoměna Binance a může být použita pro snížení poplatků za obchodování, účast na tokenových programech a pohání celý ekosystém BNB smart chain (BSC).

Burza Binance poskytuje také další služby a produkty, jako jsou futures kontrakty, margin trading (finanční páka) a staking (uzamčení kryptoměn za účelem získání pasivního příjmu). Binance také provozuje decentralizovanou burzu Binance DEX.

V současnosti se jedná o jednu z nejvíce populárních platforem a je domovem milionů obchodníků po celém světě. Na Binance burze se obchodují největší objemy kryptoměn, což z ní dělá vůbec největší platformu na trhu.

Platforma Binance se může pyšnit nabídkou více jak 600 obchodovatelných kryptoměn. Navíc na spotovém trhu platíte za obchod maximálně 0,1 % z celé částky. Burza má svůj vlastní nativní token BNB, díky kterému uživatel čerpá výhody v podobě nižších komisí za obchodování a cashbacku na kartě Binance. Proto je platforma vhodná i pro investory, kteří investují často po malých částkách. Nízké komise za obchody ocení primárně pravidelní spekulanti.

binance-graf
Binance graf – obchodování

Binance taktéž umožňuje nakupovat kryptoměny díky debetní nebo kreditní karty. To je ale dražší varianta, protože si platforma účtuje až 2 % z celé transakce. Jedná se sice o velmi jednoduchý a rychlý způsob nákupu, ale nehodí se pro pravidelné nákupy po malých částkách.

Co se týká obchodní platformy, ta je intuitivní, jednoduchá a přehledná. Dokonce je česky lokalizovaná. Platformu můžete používat na počítači, buď přímo v prohlížeči, nebo díky desktopové aplikaci.

Platforma oplývá nejrůznějšími nástroji, funkcemi a je možné si prostředí upravovat. Proto je Binance burza jednak vhodná pro začátečníky a jednak pro zkušenější investory a spekulanty.

Základní informace o Binance

NázevBinance
SídloKajmanské ostrovy
Vznik2017
Podporované kryptoměny600+
Podporované měny13+
Nutnost KYCAno
Poplatkymax 0,1 %
Česká lokalizaceAno
Platba Visa kartouAno
Česká korunaAno
Podpora 24/7Ano

 1. Registrace s doživotní slevou na poplatky

  Pro registraci na Binance použijte náš odkaz a získáte doživotní 10% slevu na poplatky.

  Odkaz na Binance registraci se slevou na poplatky.

 2. Založení účtu

  Vytvořte si účet s pomocí vašeho e-mailu nebo se přihlaste pomocí Gmailu či Apple účtu. Pokud tyto účty nevyužijete, zaregistrujete se pomocí vložení vašeho e-mailu nebo telefonního čísla a hesla.

  E-mail či telefonní číslo je poté třeba ověřit pomocí kódu, který vám bude zaslán. Po jeho vložení byste měli mít Binance účet úspěšně založený – je však třeba ještě ověřit vaši totožnost.vytvoreni uctu binance

 3. Nahrajte doklady

  Po registraci a vytvoření vašeho účtu bude třeba ověřit vaši identitu. Přejeďte kurzorem na ikonku vašeho profilu v pravém horním rohu stránky Binance a klikněte na záložku “Identifikace” v rozbalovací nabídce. Následně máte dvě možnosti – vyfocení vašeho dokladu totožnosti nebo využití nově přidané, mnohem snazší a rychlejší metody Bank iD. Pokud si vyberete první možnost, doklad je pak třeba nahrát tak, aby nebyl na fotografii nijak oříznutý a všechny údaje byly jasně viditelné.Verifikace Binance

 4. Dokončete proces a vyčkejte na schválení

  Jakmile bude váš účet ověřen a schválen, budete moci začít obchodovat. Upozornění obdržíte e-mailem.

Podporované kryptoměny

Binance burza podporuje ohromnou škálu kryptoměn, které je zde možné obchodovat. V současnosti to znamená více jak 600 podporovaných kryptoměn. Z toho dva stablecoiny, mezi které patří „externí“ USDT a nativní BUSD. Avšak ne všechny kryptoměny lze kupovat třeba debetní kartou. Celkově tato možnost nabízí několik desítek kryptoměn. Mimo obchodování v páru se stablecoiny máte samozřejmě v nabídce možnost párů ve formě krypto-krypto. Například ETH/BTC, XRP/BTC a ADA/BTC. Nebo BCH/BNB a DASH/BNB.

kryptomeny - ceny
Nabízené kryptoměny – jak jde čas, jdou nahoru i ceny, viďte – ceny z konce roku 2022

Zde je vhodné zmínit, že platforma nenabízí obchodování kryptoměn za FIAT měnu, třeba USD nebo EUR. Od toho tu jsou zmíněné stablecoiny, které imitují kurz FIAT měn. Avšak při nákupu debetní kartou to již možné je. A to dokonce v českých korunách. Jak jsme si ale již řekli, Binance burza si účtuje 2 % z celé transakce.

Binance recenze – Vklady a výběry fiatu a kryptoměn

Vklady pomocí fiat měn či kryptoměn můžete na platformu Binance provést velice jednoduše. Návody pro vklady i výběry fiatu či kryptoměn budeme vytvářet pro webovou platformu Binance, nicméně u mobilní aplikace je postup podobný. Pojďme na to.

V obou případech – tedy pro vklad fiat měn i kryptoměn, klikněte na tlačítko “Vložit” v horním menu.

Binance-vklad
Vklad na Binance

Vklad pomocí fiat měn

Chcete-li na platformu přeposlat fiat měnu, zvolte ve vysouvacím menu možnost “Vložit fiat měnu“.

binance-fiat.jpg
Vklad fiat peněz na Binance

Následně by se vám mělo otevřít nové okno pro vklad fiat měn. Zvolte měnu, kterou chcete vložit – dostupných je mnoho světových měn včetně EUR, GBP i CZK, nicméně USD v nabídce nenaleznete.

Je důležité zmínit, že CZK můžete vložit pouze skrze finanční instituci Zen, ve které si založíte účet a připojíte jej ke svému Binance účtu. Pro vklad pomocí EUR je poté dostupná klasická SEPA platba nebo platba pomocí karet Visa nebo Mastercard.

binance-vklad-eur
Měn, které si můžete pro vklad fiatu zvolit, je mnoho, nicméně USD se mezi nimi nenachází, zdroj: Binance

Jakmile si zvolíte měnu a platební způsob, pokračujte dle instrukcí. Pro bankovní převod (SEPA) bude třeba aktivovat službu Bifinity, která vám obchody s fiatem na Binance umožní (jedno kliknutí). Při platbě pomocí platební karty pak budete pokračovat rovnou na volbu výše vkladu. SEPA platba má poplatek nastaven na 1 EUR (při jakékoliv výši transakce) a u plateb kartou se pak setkáte s poplatkem 1.8 % z částky transakce.

Vklad pomocí kryptoměn

Pro vklad kryptoměn na Binance postup začíná obdobně. Začneme kliknutím opět na žluté tlačítko “Vložit” v horním menu a následně zvolíme “Vložit kryptoměnu” v zobrazeném menu.

binance-vklad-krypto
Jak vložit kryptoměny na Binance Vklad kryptoměn na Binance, zdroj: Binance

Podobně jako v předchozím případě, i zde se vám otevře nová stránka s výběrem kryptoměny, jež chcete vložit. Dejte si pozor, abyste vybrali správnou síť pro vybranou kryptoměnu.

binance-vklad-krypto
Jak vložit kryptoměny na Binance Stránka pro vklad kryptoměn na Binance, zdroj: Binance

Následně se vám zobrazí adresa, kterou můžete zkopírovat. K dispozici je také naskenování QR kódu, který naleznete po najetí na tlačítko s jeho symbolem – druhé tlačítko vpravo od zobrazené adresy. Změnit si můžete i peněženku pro vklad dané kryptoměny.

Výběry fiat měn

Pro výběr fiat měn klikněte v horním menu na tlačítko “Peněženka” a následně zvolte druhou možnost “Fiat a spot“.

Výběr fiat peněz na Binance
Výběr peněz z Binance Výběr fiat měn – Fiat a spot, zdroj: Binance

Po kliknutí se vám následně zobrazí stránka s vašimi zůstatky. Klikněte na tlačítko “Vybrat“.

Výběr fiat peněz krok 2
Výběr fiatu peněz krok 2, Zdroj: Binance

Pokud se vám zobrazí výběr kryptoměny, pak vpravo naleznete šedé tlačítko “Vybrat fiat měnu“.

Následně zvolte fiat měnu a množství, které chcete vybrat. Opět platí, že u SEPA plateb (je zde třeba ověřit váš bankovní účet) bude poplatek 1 EUR a u transakce skrze platební kartu (Visa) poté 1.8 % z transakce v EUR (pro CZK poté 1.9 %).

Vybrat fiat měnu
Vybrat fiat měnu. Zdroj: Binance.com

Výběry kryptoměn

Pro výběr kryptoměn je postup stejný jako pro výběr fiat měn a odehrává se na stejné stránce. Jediný rozdíl spočívá v již výše zmiňovaném šedém přepínacím tlačítku, které akorát přepnete do “Výběru kryptoměny“.

Výběr kryptoměn na Binance
Výběr kryptoměn. Zdroj: Binance

Následně se vám zobrazí stránka s výběrem kryptoměny a řádkem pro vložení adresy. K dispozici je také možnost poslat kryptoměnu uživateli přímo na Binance, kde můžete vyplnit jeho e-mail, telefon, Binance ID nebo ID platby.

Vybrat kryptoměny
Vybrat kryptoměny. Zdroj: Binance

Binance recenze – Nákup a prodej kryptoměn na Binance

Binance burza nabízí dvě možností, jak kryptoměny koupit. Tou první, rychlejší a dražší variantou je to skrze debetní kartu. Zatímco druhá možnost v podobě burzovní platformy je pomalejší, ale za to mnohem levnější.

Video návod: Jak koupit kryptoměny na Binance

Binance Webinář – návod

Okamžitý nákup kryptoměn debetní kartou na Binance

Pokud se rozhodnete pro první variantu, metoda platební kartou je dostupná ve více než 20 měnách. A to včetně českých korun (CZK). Jak jsme ale říkali, platba kartou zahrnuje vyšší poplatek, který dělá 2 % z celkové částky. Rychlý nákup kartou můžete provést také přes platební systémy třetích stran jako jsou Simplex a Banxa.

Nakupujte-a-prodavejte-kryptomeny-Binance
Nakupujte kryptoměny na Binance

Nákup pomocí krypto směnárny Binance

Druhou nejsnadnější metodou nákupu na Binance je skrze jejich směnárnu. Jak ale název napovídá, prostředky už musíte mít předtím vložené – FIAT nebo krypto. Jakmile prostředky na platformě máte a rozhodnete se učinit směnu, stačí vložit konkrétní částky. Následně můžete směnu uskutečnit a to dokonce bez jakýchkoliv poplatků. Platforma Binance nabízí i limitní příkaz, abyste měli možnost získat ten nejlepší kurz.

Smenarna-Binance-Kryptomenova-smenarna-Binance.com
Krypto směnárna Binance

Nákup kryptoměn na burzovní platformě

Třetí variantu pro nákup/prodej kryptoměn na Binance je obchodní platforma. Ta je na první pohled složitější, ale máte zde k dispozici mnohem více nástrojů. Včetně grafů, orderbooku a obchodovatelných kryptoměn. Zkrátka máte vše na jednom místě. Rozložení na obrázku je implicitní (klasické). Tudíž si rozložení můžete měnit a máte na výběr z klasické, pro, celá obrazovka, standardní a multi symboly. A pokud vám ani jedno nevyhovuje, můžete si rozložení sestavit dle vašeho přání.

BTCBUSD Binance Spot-Trading
BTC/BUSD Binance Spot Trading

Když si graf přepnete na Tradingview, lze kreslit, vkládat a upravovat většinu indikátorů, které jsou na platformě Tradingview zdarma. Dokonce můžete mít na jednom layoutu i vícero grafů najednou, což je přímo na platformě TW placená featura. Ale na Binance ji máte zdarma.

Typy příkazů na Binance

Binance platforma nabízí velké množství typů příkazů, které si lze při obchodování zvolit:

 • Příkaz k okamžitému nákupu/prodeji konkrétního objemu kryptoměn za aktuální tržní cenu (market order): Když spěcháte, můžete se rozhodnout pro příkaz k okamžitému nákupu/prodeji za aktuální tržní cenu. To znamená, že se objednávka okamžitě uskuteční. Hlavní nevýhoda příkazu tkví v tom, že vlastně nevíte, za jakou cenu se objednávka zrealizuje. Záleží na momentální likviditě na trhu. Když je likvidita špatná, příkaz se vám může zrealizovat na špatné ceně. Proto je třeba používat market order s rozumem. Je vhodné zmínit, že tímto příkazem se z vás stává tzv. taker.
 • Příkaz k nákupu/prodeji konkrétního objemu kryptoměn za zvolenou cenu (limit order): Druhou možností je příkaz k nákupu/prodeji konkrétního objemu kryptoměn za konkrétní cenu. Tím přesně stanovíte cenu, na které se má příkaz zrealizovat. Máte proto jistotu, že nakoupíte/prodáte přesně na vámi zvolené ceně. Je vhodné zmínit, že tímto příkazem se z vás stává tzv. maker.
 • Stop-loss (Stop-limit): S tímto typem příkazu můžete omezit své potenciální ztráty. Stop-limit funguje tak, že když se tržní cena dostane na vámi zvolenou úroveň, vytvoří se teprve nákupní/prodejní limitní příkaz. Binance tudíž nenabízí „klasický“ stop loss, který by vaši pozici za market okamžitě uzavřel.
 • Take-profit: Binance nabízí příkaz take-profit. Take-profit vám umožní určit cenu, při které chcete svůj obchod uzavřít – když dosáhnete předem stanoveného cílové ceny.
 • Příkaz stop-trailing: Tento typ příkazu patří mezi tzv. posuvné příkazy. V podstatě se jedná o takový složitější stop-loss. Příkaz stop-trailing umístí totiž ihned stop-loss na danou hodnotu rozdílnou od vstupu do trhu a automaticky tento stop-loss posunuje, když se trh vyvíjí ve prospěch obchodníka. Když jde trh však proti vám, stop-loss příkaz se realizuje. Zcela laicky řečeno, stop-trailing akorát posunuje stop-loss, když jde cena směrem, kterým chcete. Zajistíte si tím, že když se situace na trhu zvrátí, zbyde vám alespoň část zisku.
Binance typy obchodnich prikazu
Typy příkazů na Binance

Binance Chain – Co to je a jak funguje

Binance Chain funguje jako autonomní decentralizovaný blockchainový systém, ve kterém mohou developeři budovat decentralizované aplikace (DApps) v rámci Webu 3.0. V současné době se jedná o jeden z největších decentralizovaných ekosystémů, ve kterém je vytvořeno okolo 200 milionů adres a počet aktivních DApps se pohybuje v řádech tisíců.

V rámci Binance Chainu mohou uživatelé vytvářet tyto aplikace, uzavírat smart kontrakty s ostatními uživateli nebo třeba obchodovat s tokeny BNB. Nutno podotknout, že Binance tento ekosystém nijak neovlivňuje, nekontroluje ani nevlastní.

Binance chain
Binance Chain poskytuje prostor pro vývoj decentralizovaných aplikací (DApps), zdroj: Binance

V současné době nové aplikace přibývají velice rychlým tempem. Každý týden jsou na tento BNB chain dodávány nové projekty, které se mohou týkat herního odvětví, DeFi, NFT-éček nebo sociálních platforem apod. Mezi známé DeFi platformy, které se na Binance Chainu nachází, se řadí například Uniswap nebo PancakeSwap.

Jelikož může na Binance Chain nahrát svou aplikaci kdokoliv, Binance velmi pečlivě dbá na bezpečnost těchto projektů. Každý pátek tak aktualizuje seznam projektů pod názvem Red Alarm, který vyhledává nedůvěryhodné aplikace. Zde si můžete dohledat, jaké projekty, respektive jejich protokoly a kontrakty, se například chovají jinak, než jak uvádí jejich majitelé, či jaké projekty mohou obsahovat rizika vedoucí k ovlivnění uložených prostředků uživatelů. Pokud si vyberete nějakou aplikaci, její Smart Kontrakt je možné také vyhledat v rámci vyhledávače Risk Scanner, který vám pomůže odhalit možné nesrovnalosti.

Binance DEX

Binance DEX představuje decentralizovanou burzu, kde je možné obchodovat kryptoměny a samotné kryptoměnové páry.

K tomu, abyste mohli obchodovat na Binance DEX, je nutné mít založenou a připojenou krypto peněženku. Na této stránce klikněte na “Create Wallet” v případě, že chcete založit novou krypto peněženku nebo ji ještě nemáte. Pokud již peněženku máte (podporovány jsou mobilní peněženky nebo Ledger či Trezor), pak klikněte na tlačítko “Unlock Wallet”. Budete mít na výběr připojení Binance Chain Wallet nebo možnost WalletConnect. Pro připojení jiné peněženky klikněte na “Use original way to unlock”.

Zobrazí se vám následující okno, ve kterém můžete zvolit vaší peněženku a následně kliknout na tlačítko s připojením nebo naskenovat QR kód.

Vložení peněženky na Binance
Nahrání peněženky na Binance

Jakmile připojíte svou krypto peněženku, budete moci zadávat objednávky a obchodovat s dostupnými kryptoměnami. Rozhraní vypadá podobně jako u jiných burz – skládá se z velkého okna s grafovým vývojem ceny vybraného páru, seznamem otevřených objednávek na pravé straně, menšími okny v pravém dolním rohu pro otevírání obchodů a oknem s historií obchodů v levém dolním rohu. Grafové okno a nástroje pro jeho editace jsou od TradingView, tudíž zde naleznete tlačítka pro vkládání objektů či úprav grafu, které z této platformy známe.

Binance Dex
Binance DEX

Binance Trust Wallet

Peněženka TrustWallet byla pod společnost Binance převzata v roce 2018, nicméně obě společnosti od té doby stále fungují samostatně. TrustWallet se tak stala oficiální digitální peněženkou Binance.

Binance Trust Wallet
Binance Trust Wallet

Trust Wallet představuje non-custodial digitální peněženku, která je zdarma ke stažení a používání. Tato peněženka podporuje mnoho blockchainů i kryptoměn, což z ní dělá jednu z nejvíce rozšířených krypto peněženek na světě. Pokud jste tedy uživatelem, který rád zkouší nové DApps, o kterých jsme se zmiňovali výše, tato peněženka představuje zcela jistě vhodnou volbu. Podporuje totiž více než 50 jednotlivých blockchainů a přes 1 milion kryptoměn.

Jaké jsou funkce a nástroje Trust Wallet? Vybrali jsme následující:

 • Prohlížeč DApps – Po prvním otevření Trust Wallet zjistíte, že tato peněženka disponuje opravdu mnoha možnostmi a nástroji. Mezi ně se řadí i prohlížeč decentralizovaných aplikací, které fungují na síti Etherea či Binance Smart Chainu. Peněženku k těmto aplikacím můžete připojit a rovnou obchodovat s jejich tokeny.
 • Staking v peněžence – Jakožto držitel kryptoměn můžete nechat své nevyužité kryptoměny stakovat přímo v peněžence. Mezi dostupné kryptoměny se řadí Binance Coin, Tezos, Terra, Algorand či Cosmos a další. Počet kryptoměn by měl však přibývat.
 • Podpora NFT – V Trust Wallet naleznete také úložiště pro nakoupení NFT mintovaných na Ethereum či Binance Smart Chainu. NFT-éčka můžete skrze tuto peněženku také přímo nakupovat či prodávat.
 • Možnost nakoupit kryptoměny v rozhraní peněženky – Aplikace Trust Wallet vám umožní kryptoměny nejenom držet, ale také nakupovat či prodávat. Pozor však na poplatky, které mohou být při nákupech skrze krypto peněženku vyšší než na směnárnách nebo burzách.

Poplatky na Binance

Poplatky za nákup debetní kartou

Jak bylo zmíněno výše, platba kartou zahrnuje vyšší poplatek. Ten dělá 2 % z celkové částky. Rychlý nákup kartou můžete provést také přes platební systémy třetích stran jako jsou Simplex (poplatek 3.5 až 5 %) a Banxa (poplatek 1.99 %). Uvedená varianta se proto prodraží u velkých částek a pokud nákupy často opakujete.

Poplatky za obchodování

Co se týká poplatků za obchodování, ty jsou maximálně 0,1 % z celkové transakce. Burza nerozlišuje, zda jste taker/maker – poplatky za obchodování jsou proto stejné. Je možnost si poplatky snížit třeba díky registraci přes náš speciální link, díky kterému získáte 10% slevu.

Binance burza dále odměňuje uživatele za držbu Binance Coin (BNB), což je jejich nativní kryptoměna. V případě, že držíte určité množství BNB, zvyšuje se vám sleva na poplatcích za obchodování. 
Sazby poplatků na Binance
Sazby poplatků na Binance

Poplatky za vklady a výběry na Binance

Vklady a výběry jsou na Binance možné pomocí vícero platebních metod. Kromě vkladu pomocí debetní karty jsou vklady v podstatě zadarmo. Zatímco u výběrů se u jednotlivých metod již s poplatky většinou setkáte.

Platební metodaPoplatek za vkladPoplatek za výběr
Bankovní převod SEPA (EUR) – Open banking0,12 %1 EUR
Bankovní převod SWIFT (USD)015 USD
Platební karta VISA (EUR)2 %0,9 % (Visa)
AdvCash (EUR)ŽádnýŽádný
Etana (EUR)Není k dispoziciŽádný
Zen (EUR)1 %0
Zen (CZK)1,2 %0
Kryptoměny (+600)ŽádnýVariabilní

Poplatky za výběr kryptoměn z burzy Binance se logicky krypto od krypto liší. Jednak platíte burze poplatek za zpracování a jednak platíte poplatek v rámci sítě.

KryptoměnaMinimální výběrPoplatek
Bitcoin (BTC)0,001 BTC0,0002 a 0,0005 (SegWit)
Ethereum (ETH)0.0098 ETH (ERC20)0.00096 ETH
Tether (USDT)50 USDT (ERC20)4 USDT
Binance Coin (BNB)0,01 BNB (BEP20)0.0005 BNB
Ripple (XRP)28 XRP0,2 XRP
Cardano (ADA)10 ADA0,8 ADA
Solana0.02 SOL0,01 SOL

KYC na Binance

Binance burza dříve nabízela možnost obchodovat, aniž by byla třeba jakákoliv verifikace účtu v podobě doložení KYC dokumentů. Tuhle možnost ovšem burza ke konci roku 2021 zastavila. Jestli chcete proto platformu používat, musíte nahrát svůj občanský průkaz a doložit několik dalších dokumentů pro dokončení verifikace.

Verifikace Binance
Verifikace na Binance – KYC

Binance karta – Jaké možnosti uživatelům přináší?

Jak pro zájemce, kteří Binance používají často, tak i pro občasné uživatele připravilo Binance svou vlastní Binance platební kartu. Mezi její hlavní výhody patří mimo praktické využití nebo rychlé provádění plateb pomocí kryptoměn také 8% cashback.

Jak Binance Visa karta funguje?

V prvé řadě je třeba doplnit kryptoměny do vaší Binance peněženky. Následně mohou uživatelé jejich uložené kryptoměny při provádění transakce směnit za EUR, čímž “utratí” ze svého účtu kryptoměny, ale transakce se provede skrze platební systém VISA ve fiatu EUR.

Pro uskutečnění transakce bude uživatelům navráceno až 8 % částky z transakce v rámci cashback programu, který popisujeme níže. 

UPDATE 2024: Binance karta je pro český trh zrušena a není ji již možné používat ani získat.

Binance kartu získat?

Binance karta je stávajícím uživatelům dostupná ve vybraných zemích. Svůj zájem o ni můžete vyjádřit následovně:

 1. Najeďte na položku “Finance” v horní liště a klikněte na “Karta Binance”. Druhou možnost představuje také možnost v dolním části stránky Binance, konkrétně tedy jejím zápatí s názvem “Karta”.
 2. Následně se přihlaste k vašemu účtu a na stránce “Karta Binance” klikněte na tlačítko “Začít”.
 3. Před vámi se objeví možnost uvést vaše jméno na kartě. Klikněte na tlačítko “Další”.
 4. Vytvořte si kód PIN pro vaší novou kartu. PIN kód je nutný při výběrech z bankomatů a větších transakcích v kamenných obchodech.

Kde všude můžu s Binance kartou platit?

Kartu Binance je možné používat ve všech obchodech a prodejnách, kde vidíte podporu VISA platebních karet. Virtuální kartu Binance si pak můžete přidat do Google Pay či Samsung Pay a můžete ji využívat při online platbách, po kterých bude automaticky aktivována (v době psaní článku není bohužel podporováno Apple Pay).

Fyzickou kartu po jejím doručení zaktivujete v panelu karet. Nezapomeňte tedy i na tomto krok, jelikož pak vám s ní v obchodě samozřejmě nepůjde zaplatit.

Jak dlouho trvá, než mi Binance karta přijde?

Podle dostupných informací na platformě Binance trvá doručení karty cca 45 dní (respektive v rozmezí 1 až 3 týdnů). Doručovací doba se však liší dle země, ve které se nacházíte. Během čekací doby však již plně můžete využívat virtuální kartu.  

Samozřejmostí jsou bezkontaktní platby, nicméně před jejich používáním se ujistěte, že je vaše karta aktivována a poprvé vložena do terminálu s ručním zadáním vašeho PIN kódu. Tento postup je stejný jako u jiných platebních karet, které právě aktivujete.

Aktivace Binance karty

Jakmile vám fyzická karta přijde do ruk, je třeba ji aktivovat na platformě Binance. Přejeďte do panelu s názvem “Karty” a vyberte vaši novou kartu. K potvrzení zadejte údaje z karty a karta se vám v okamžiku aktivuje.

Cashback systém

Pokud kartu používáte nebo hodláte používat ve větší míře, velice vás potěší již výše zmíněný až 8% cashback

Z každé platby tak získáte určité procento z vaší provedené transakce. Toto procento závisí na tzv. “úrovni karty”. Tato úroveň karty je poté závislá na vašem průměrném měsíčním zůstatku BNB tokenů

Cashback nezískáváte při výběrech z bankomatů nebo platbách nebo při nákupu kryptoměn u jiných krypto směnáren. Stejně tak je tomu i při převodu finančních prostředků na jiný z vašich bankovních nebo nebankovních účtů – elektronických peněženek.

Je Binance karta bezpečná?

Používání Binance karty je velice bezpečné a nejzranitelnějším místem mohou být v mnoha případech samotní uživatelé. Je třeba, aby si údaje na kartě dostatečně chránili, nikde a nikomu je neposílali a v případě ztráty fyzické karty tuto kartu zmrazili nebo ji plně zrušili (v rámci platformy Binance a panelu Karty).

Binance jako platforma pak disponuje více typy zabezpečení jako například přihlášení skrze dvoufaktorové ověření, uložení kryptoměn v cold storage či systém řízení rizik nebo podezřelých činností na účtech uživatelů. Součástí zabezpečení platformy je i pokročilé šifrování dat, tudíž Binance je dostatečně chráněno před hackerskými útoky nebo jinými neoprávněnými vstupy.

Binance Launchpad a Launchpool

Pokud jste držiteli kryptoměny BNB (Binance Coin), můžete se účastnit Launchpoolu a Launchpadu. Jedná se o vysoce ziskové produkty.

Jak funguje Binance Launchpad

Pokud se burza rozhodne zalistovat novou kryptoměnu, často držitelům BNB poskytne možnost tokeny nakoupit za předprodejovou cenu ještě pře začátkem jejich obchodování. Čím více BNB v době launchpadu uzamknete, tím více tokenů vám Binance dovolí nakoupit.

Pro představu, pokud byste drželi 100 BNB, při každém launchpadu byste si přišli v průměru na více než 1000 USD, takovýchto launchpadů většinou Binance spustí hned několik za rok.

Fungování – v danou dobu uzamknete všechna BNB, poté se vypočte vaše alokace (několik málo USD) a za tuto sumu obdržíte tokeny za předprodejovou cenu (několikanásobně nižší než listingová cena).

Jedná se tedy o možnost zvýhodněného nákupu kryptoměn.

Jak funguje Binance Launchpool

Launchpool vám také umožní vydělat, ale trochu jiným způsobem, není to zvýhodněný nákup jako u Launchpadu, ale je to vyloženě farmení. Pokud máte BNB tokeny, můžete farmit tokeny, které jsou aktuálně v Launchpoolu, a to zdarma…

Se 100 BNB si můžete přijít při každém farmení na stovky USD…

Jedná se tedy o farmení kryptoměn.

Copy trading – novinka v roce 2024 na Binance

Novinka kterou Binance potichu spustila na českém trhu je copy trading, řekneme si o něm více v tomto článku. Pokud chcete aby někdo obchodoval za vás, zbystřete, je možné automaticky kopírovat obchody úspěšných traderů.

Binance Copy trading – Co to je a jak funguje?

Kopírování obchodů na Binance je služba, která vám dovolí kopírovat obchody úspěšných traderů. V nabídce je mnoho zkušených obchodníků, jejichž obchody můžete automaticky kopírovat a vydělávat nebo i prodělat.

Rizika copy tradingu

Pokud chcete kopírovat něčí obchody, je důležité si nastavit jednak stoploss, a hlavně si vybrat někoho dobrého! Většinou jsou ti nejlepší již obsazení a vyplatí se počkat, až se uvolní. Neméně důležité si jej vybrat na základě parametrů ziskovosti a rizikovosti.

Ať už vyberete dobrého, či méně dobrého tradera, vězte, že velmi jednoduše můžete nejen vydělat, ale i prodělat. Zkuste si proto copy trading s dobrým traderem a menším kapitálem.

Někteří umožní copy trading s 10 dolary, a někteří třeba až od 5000 USD.

Maržové obchodování na Binance

Nyní se v rámci Binance recenze podíváme na maržové obchodování (finanční páku). Binance nepřekvapivě nabízí maržové obchodování. Neboli obchodování na páku. Logika spočívá v tom, že stačí vložit zálohu (marži) a na zbytek pozice vám půjčí platforma. Čili jsou vaše zisky u úspěšných obchodů mnohem větší. Ale to platí i vice versa. Při neúspěšných obchodech máte mnohem větší ztráty. Proto pamatujte, že u maržového obchodování roste riziko.

Maržové obchodování Binance
Maržové obchodování Binance

Abyste vůbec mohli začít s maržovým obchodováním, je třeba na maržový účet vložit své prostředky. Jelikož je spotový účet oddělený od těch maržových. Logicky proto musíte mít prostředky na spotovém účtu, odkud je převedete na ten maržový.

Jak funguje maržové obchodování?

Na Binance jsou hned dva maržové účty. Tím prvním je křížový (cross) a druhým je izolovaný (isolated). U křížového maržového obchodování je páka 1:3. Zatímco u izolované marže je to 1:10. Jaký je mezi ním rozdíl? V křížovém režimu zahrnuje marži, která je sdílena mezi všemi otevřenými pozicemi. Zatímco izolovaná marže je přiřazená jedné pozici, jejíž sdílení je omezeno. U křížové marže je tak pravděpodobnost likvidace nižší. Ale pokud k ní dojde, přijdete o veškeré prostředky na maržovém účtu. U izolované marže je pravděpodobnost likvidace vyšší, ale pokud k ní dojde, o zbytek prostředků na maržovém účtu nepřijdete. 
Marzove obchodovani
Jak funguje maržové obchodování

Když se rozhodnete pro křížovou marži, získáte páku 1:3. To znamená, že vaše marže (záloha) činí jednu třetinu z celé částky. Zbytek vám dorovná platforma. Když se rozhodnete koupit Bitcoin za svých 100 USD, můžete jej ve skutečnosti nakoupit (otevřít obchod) za 300 USD.

Když se rozhodnete pro izolovanou marži, získáte páku 1:10. To znamená, že vaše marže (záloha) činí jednu desetinu z celé částky. Zbytek vám dorovná platforma. Když se rozhodnete koupit Bitcoin za svých 100 USD, můžete jej ve skutečnosti nakoupit (otevřít obchod) za 1 000 USD.

Spot vs margin
Spot vs. Margin obchodování na Binance

Binance recenze – Derivátový trh na Binance

Burza Binance kromě spotového trhu nabízí derivátové trhy, kde jsou kryptoměny podkladovým aktivem. Konkrétně jde o opce a futures kontrakty. Avšak nejde o klasický derivátový trh v tom smyslu, že byste obchodovali podkladové aktivum vůči FIAT měnám. Vše je denominované ve stablecoinech. Uvedené trhy jsou určené spíše pro profesionální obchodníky.

Opce na Binance

Burza Binance na přelomu 2020/2021 uvedla možnost obchodování vanilla opcí evropského typu. Dle zdroje platformy má každý obchodník na výběr z několika splatností – týden, měsíc a kvartál.

Opční smlouva poskytuje jejímu držiteli právo koupit nebo prodat podkladové aktivum v dohodnutém čase za předem stanovenou cenu. V případě koupě opce její držitel získá právo volby. Právo volby není zadarmo, takže obchodník musí zaplatit tzv. opční prémii. Proč byste platili za smlouvu, kterou třeba ani nevyužijete? Logika tkví v tom, že opční prémie je pouhým zlomkem ceny podkladového aktiva.
Jak-funguje-opce-binance
Jak funguje opce na Binance

Binance futures

Burza Binance nabízí obchodování skrze futures kontrakty. Nejedná se ovšem jen o klasické futures, protože jde o kontrakty bez stanovené doby splatnosti – perpetual (permanentní) futures kontrakty. Avšak je možné si zvolit i kvartální futures, které už dobu splatnosti mají určenou.

Futures kontrakt patří mezi termínové derivátové instrumenty. Termínové obchody jsou specifické tím, že mezi okamžikem uzavření smlouvy a dohodnutým termínem vypořádání existuje delší časová prodleva. Pro futures kontrakt to zhruba bývá v řádu několika měsíců – na Binance kvartál.

Díky tomu se dá s kontrakty manipulovat. Futures kontrakt je převoditelný, takže se s ním dá burzovně obchodovat. Termínované kontrakty nevznikají žádnou emisí jako třeba akcie nebo dluhopisy. Uzavírají se pouze smluvně na speciálních termínovaných burzách.
Nastaveni paky na Binance
Nastaveni paky na Binance – Futures

Tento trh je určený skutečně pouze pro spekulace a tím pádem pro zkušené obchodníky. Hlavní výhodou je, že futures je možné obchodovat s libovolně vysokou pákou. U páru BTC/USDT až 1:125. U méně likvidních párů může být páka snížená. V případě, že si zvolíte vyšší finanční páku, platforma vás upozorní na vzešlé riziko v podobě větší pravděpodobnosti likvidace účtu.

Binance futures
Binance futures

Abyste mohli začít obchodovat s futures Binance, musíte si otevřít speciální účet na futures. Ten je totiž oddělený od spotového trhu. Proces otevření je ovšem velmi jednoduchý a spočívá v pár klicích. Následně získáte přístup k celé futures platformě, která se jen mírně liší od spotové platformy.

Binance futures
Binance futures – otevřený kontrakt

Binance earn

V rámci Binance recenze se podíváme i na Binance Earn. Binance Earn je nabídka finančních produktů, díky kterým můžete zvýšit objemy svých držených kryptoměn. Jedná se o komplexní sadu nástrojů, jak jednoduše zhodnotit vámi držené kryptoměny.

Binance Staking

První možností je Locked Staking, kde můžete své kryptoměny „zamknout“ na vámi zvolenou dobu (15,30,60,90 dní). A po tuto dobu se vám budou kryptoměny úročit. U některých mincí je i možnost flexibilního uzamčení, díky čemuž můžete své kryptoměny v případě potřeby okamžitě vybrat. Zhodnocení jsou variabilní dle konkrétní mince a v průběhu čase se mění.

Na platformě Binance je úrok formou APY (Annual Percentage Yield). To znamená roční výnos, který zahrnuje i složený úrok. Tohle vám žádný klasický spořící účet v bance nenabídne. V podstatě se vám kryptoměny v průběhu uzamknutí úročí jako se nabaluje sněhová koule při válení se z kopce. 

Flexibilní spoření Binance

Pro řekněme konzervativnější střadatele je tu i možnost flexibilního spoření, které podporuje desítky kryptoměn. Avšak nabídka spoření se v průběhu času mění. I úroky jsou variabilní.

Flexibilní spoření Binance vám každopádně umožní získávat úrok z vašich prostředků, které si zde uložíte. Oproti předešlému stakingu můžete své prostředky kdykoli vložit, získat úrok a vybrat. Je to proto ideální i pro aktivní obchodníky, kteří drží na svých spotových peněženkách dost prostředků. Takhle si je klidně i jen na pár dnů můžete vložit na flexibilní spoření a získat nějaký ten úrok.

Flexibilní spoření na Binance
Flexibilní spoření na Binance

Termínované spoření na Binance

Termínované spoření funguje pro investora vlastně stejně jako termínový staking na Binance. Oproti flexibilnímu spoření nabízí zpravidla mnohem větší úrokový výnos, ale to je za cenu předem stanovené doby uzamčení kryptoměn. Na čím delší dobu své prostředky zamknete, tím větší výnos získáte. U produktu máte na výběr uzamčení v rozmezí 7-90 dnů.

Uzamčené spoření na Binance
Uzamčené spoření na Binance – lze vybrat kdekoliv, ale bez nároku na odměnu.

Automatické investice

V rámci Binance Earn si uživatelé nově mohou nastavit automatické investice v rámci až 211 dostupných kryptoměn. Stačí si pro vybranou kryptoměnu vytvořit plán, který se skládá z výše pravidelné investice a intervalu.

K automatizovanému investování můžete využít jak fiat, tak i kryptoměny. Dostupné fiat měny jsou například GBP, EUR, RUB, PLN, NGN. Pokud byste chtěli zvolit některou z kryptoměn, zvolit si můžete USDT, USDC, BUSD, DAI, TUSD apod.

Automatické spoření na Binance
Automatická investice na Binance

Jakmile si vyberete kryptoměnu nebo kryptoměny k nákupům (v rámci tvorby plánu jich můžete zvolit i více v různé procentuální alokaci) a kliknete na tlačítko “Vytvořit plán”, zobrazí se vám okno se zvolením parametrů. Binance vám v tomto okně nabídne také možnost využití kreditní karty k opakovaným nákupům.

Poskytování likvidity

Další užitečnou možností, jak získat určitý procentuální výnos, představuje poskytování likvidity do poolu likvidity na Binance. Odměny v BNB nebo jiných kryptoměnách vám následně budou vypláceny v rámci poplatků za provedené transakce.

Poskytování likvidity na Binance
Poskytování likvidity na Binance

K dispozici jsou dva druhy poskytování likvidity:

 • Stabilní – tento typ představuje bezpečnější (stabilnější), ale zároveň také méně výnosnou možnost (okolo 1-2 %). U stabilního poskytování likvidity se setkáte se stablecoiny.
 • Inovativní – u této možnosti narazíte na kryptoměny jako BTC, ETH, BNB, EDU, DAI, DOGE apod. Poskytovatelé likvidity v tomto případě získávají kolísavější odměny. Riziko je vyšší, nicméně s ním roste i potenciální zhodnocení (od 1 % až po 77 %).

I u tohoto poskytování likvidity však není zisk garantovaný. Do ztráty se mohou uživatelé dostat kvůli kolísání cen nebo směnných kurzů, což bude mít vliv na hodnotu mincí. Následně také kvůli přidání nebo vyplacení většího množství jednotlivého tokenu, což opět ovlivní jeho hodnotu v páru a dojde tak ke ztrátě s následkem nadměrného prokluzu (odhadované procento, o které se provedená cena swapového obchodu odchyluje od aktuální ceny kvůli částce obchodování). A naposled je možné způsobit ztrátu z důvodu častého přidávání nebo vyplácení tokenů.

Binance bezpečnost

Binance platforma je obecně považovaná za jednu z nejbezpečnějších burz na trhu, která svým uživatelům nabízí vícero úrovní zabezpečení svého účtu. Avšak i tato burza musela čelit hackerským útokům. Prvnímu v roce 2019, kdy bylo odcizeno krypto v hodnotě pár desítek milionů USD. Ale klienti byli hned ze strany Binance odškodněni.

K dalšímu hacku došlo na podzim 2022, jejímž cílem se stal Binance Bridge (Binance Smart Chain). Hackeři platformě odcizili krypto v hodnotě více jak 500 milionů USD. V době psaní této recenze se celá věc teprve řeší a není jasné, jestli byli uživatelé platformy jakkoliv poškozeni.

Avšak platforma Binance je proti podobným útokům zajištěna. Jelikož má Secure Asset Fund for Users (SAFU). Což je velký fond, do kterého burza soustavně vkládá nové prostředky získané z poplatků. Účel fondu je úhrada odškodnění poškozeným uživatelům.

Jak bylo již řečeno, na platformě je možnost víceúrovňového zabezpečení svého účtu. Úplná základ je dvoufázové ověření (2FA) při každém přihlašování. Funkce 2FA vyžaduje přístup k sekundárnímu zařízení pro potvrzení, že se k účtu opravdu přihlašujete vy. V případě Binance se jedná o Google Authenticator nebo SMS. V obou případech získáte vygenerovaný jedinečný kód, který musíte při přihlášení zadat. Dvoufázové ověření je mimochodem základ, který by měl mít aktivovaný každý.

Binance chrání účty svých uživatelů i skrze autorizovaná zařízení. Pokud se pokusíte přihlásit k účtu z neautorizovaného zařízení, musíte ho autorizovat skrze link, který vám přijde na email. Třetí úrovní ochrany je tzv. whitelist adres pro výběr. Když podáte žádost o výběr na novou adresu, budete jej muset potvrdit pomocí linku, který vám přijde na email. Poslední ochranou je anti-phishingový kód, který si vy sami nastavíte. Potom bude součástí každého mailu, který vám od Binance přijde. Když tam nebude, budete hned vědět, že se jedná o podvodný mail (phishing).

Problémy Binance – regulace

Burza Binance se v poslední době stala trnem v oku regulátorů po celém světě. V několika státech včetně USA jsou její služby pozastavené nebo omezené. Aktuálně například nelze vybírat prostředky na bankovní účet pomocí SEPA platby ani v České republice.

Binance podvody

Kolem burzy Binance, se pohybuje mnoho podvodníků, kteří se snaží využít vaší nepozornosti. Ne ze by vás chtěl podvést někdo z burzy binance, ale podvést vás chtějí lidé, kteří se za personál burzy pouze vydávají! Dejte si tedy pozor na maily, které vypadají jako z burzy Binance, ale mají jinou doménu než Binance.com. Často můžeme vidět podvodné maily z pochybných, avšak podobně vypadajících domén jako:

Jakákoliv výzva o přihlášení či poskytnutí loginů a hesel je podezřelá! Pokud si nevíte rady, raději se optejte někoho zkušeného, co si o tom myslí a zkontrolujte doménu, případně kontaktujte oficiální podporu Binance.

Binance CEO – Changpeng Zhao odstupuje, je to bezpečné?

Binance CEO Changpeng Zhao se díky přešlapům na poli regulací a tlaku americké vlády rozhodl odstoupit. Jeho nástupce Richard Teng však vypadá, na neméně schopného nástupce a Binance neztrácí drive.

Závěr Binance recenze

Cílem Binance recenze bylo uvést čtenáře do klíčových atributů této platformy. Burza Binance je díky zobchodovaným objemům vůbec největší na globálním trhu. Platforma je velmi komplexní a nabízí uživatelům vše od obchodování až po jednoduché spoření. Obecně vzato je považována za velmi bezpečnou a je možné si svůj účet spolehlivě zabezpečit. Komise jsou též jedny z nejnižších na trhu. A když obchodujete s BTC, neplatíte žádné. A s naším speciálním linkem navíc dostanete 10% slevu na všechny obchody.

Často kladené otázky (FAQ)

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”@id”:”https://kryptomagazin.cz/binance-recenze/”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”Jaké kryptoměny Binance podporuje?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Binance podporuje všechny známé kryptoměny jako jsou <a href=\”https://kryptomagazin.cz/jak-koupit-bitcoin/\” target=\”_blank\” rel=\”noreferrer noopener\”>Bitcoin</a>, Ethereum, Cardano a více jak 600 dalších. “}},{“@type”:”Question”,”name”:”Jaké poplatky si Binance účtuje? “,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Binance si účtuje pouze poplatky za výběry kryptoměn, které jsou variabilní. Dále si účtuje poplatek ve výši 2 % za nákup kryptoměn debetní kartou. U platebních systémů třetích stran mohou být i vyšší. Poplatky za obchodování na platformě mohou být maximálně 0,1 % z celkové částky. Poplatek je možné snížit díky registraci skrze náš speciální link a držbu BNB. Obchodování s Bitcoinem je na platformě Binance bez poplatku. “}},{“@type”:”Question”,”name”:”Jak mohu na Binance vložit peněžní prostředky?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Na Binance můžete vložit prostředky formou bankovního převodu, debetní karty a platebním systémem třetích stran. Na platformu můžete vložit prostředky i formou kryptoměn. “}},{“@type”:”Question”,”name”:”Je Binance burza bezpečná? “,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”V obecné rovině je burza Binance vnímána za jednu z nejbezpečnějších platforem na trhu. Uživatel si může nastavit několik úrovní zabezpečení, díky kterým minimalizuje riziko ztráty svých kryptoměn držených na Binance. Samotná platforma čelila větším hackům, ale pokud byli uživatelé poškozeni, dostali své prostředky zpátky. “}}]}

Souhrn

Binance je největší kryptoměnová burza na světě, která svým uživatelům nabídne ohromný počet obchodovatelných kryptoměn. V nabídce instrumentů je kromě spotu i futures a opce, které jsou však určené pro pokročilé obchodníky, nikoliv pro nováčky. Binance má v současnosti i ohromnou nabídku služeb, mezi které patří copy trading, Binance earn a další služby. Co se týká bezpečnosti, Binance patří mezi špičku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lumas

Nas… na celé binance…

Poslední editace 4 měsíců před přes Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński

Obchodování není pro každého… to je pravda. Nicméně Binance máme v redakci rádi, jelikož nabízí nejen rizikové obchodování, ale i produkty bez kurzového rizika jako, Launchpool, Launchpad, Earn, a další…

Poslední editace 4 měsíců před přes Dariusz Matuszyński
Čumsem

Dávám čínskýmu šizuňkovi rok, maximálně dva… 😀 .

Dariusz Matuszyński

Ale, nestraš… 😀

an onym

Povídejte, kdopak vás ošidil a jak. Ať vím, čemu se vyhnout.

Čumsem

Právě že nikdo nijak, šizuňka je dobrý prokouknout předem a ne pozdě bycha honit… 😀

an onym

Šlápli vám snad na kuří očko? Podělte se o zkušenoust.

an onym
Hodnocení článku :
     

Program binance karty skončil vloni 20.12. Dnes nabízejí jen propojení na předplacenou blackcatcard. cashback 0, navíc ikdyž je karta vedená v Eur, nejde dobít přímo eury z binance, ale musíte je směnit na usdt( btc, …) a pak znovu směnit na eur na černou kočku. Celkově tedy karta nic moc.

an onym

A ještě jeden dodatek. ta karta ne že je nic-moc, je to úplný odpad. Platby kartou na internetu se nezobrazují v transakční historii a korunu tomu nasadí zákaznický servis, který to obhajuje. Bezkontaktní platby nefungujou, protože první platbu v terminálu se zadáním pinu se rozhodli nezobrazit v historii a zároveň se rozhodli, že tím kartu neaktivujou.
Blackcatcard nebrat.

Pepča

Dobrý den, mohu se jen zeptat….Kde teďka najdu na Binance zůstatek pro Fiat měnu?
Dříve jsem měl v menu v pravo nahoře kolonku Fiat & Spot a nyní je tam jen Spot, ten nápis Fiat je pryč:). Omlouvám, pro někoho to bude asi úsměvný dotaz :).
Děkuji

Snimek-obrazovky-2024-02-13-071933
an onym

Je to přesně tam, kam jste namaloval šipku. Připadně, jestli jste si svůj FIAT přesunul na financování, pak bude na financování..

spot_img
Binance je největší kryptoměnová burza na světě, která svým uživatelům nabídne ohromný počet obchodovatelných kryptoměn. V nabídce instrumentů je kromě spotu i futures a opce, které jsou však určené pro pokročilé obchodníky, nikoliv pro nováčky. Binance má v současnosti i ohromnou nabídku služeb, mezi které patří copy trading, Binance earn a další služby. Co se týká bezpečnosti, Binance patří mezi špičku. Binance recenze 2024 – návod, zkušenosti, podvody a novinky