Proč se vyplatí zajímat o kryptoměny?

2.3
(3)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Slyšeli jste už o kryptoměnách? Jsou zde s námi devět let a za tuto dobu udělaly ve světě malou peněžní a informační revoluci. Ať už jde o bezpečnost, rychlé platby, rostoucí ceny jednotlivých kryptoměn vůči euru / koruně / dolaru nebo rostoucí využitelnost, kryptoměny vynikají ve všech kategoriích.

Za poslední rok jsme byli svědky nevídaného růstu. V lednu 2017 jste si mohli Bitcoin koupit za méně než 1000 $. V době psaní tohoto článku už atakuje 17000 $. Další zajímavou kryptoměnou je Ethereum. V lednu se jeho cena pohybovala kolem 10 $, dnes již dosáhla 1000 $. Díváme se tak na 10000% zhodnocení!

Velký potenciál má i Litecoin. Jde v podstatě o odlehčenou verzi Bitcoinu s možností rychlejšího převodu peněz a výrazně nižšími poplatky. Litecoin stál na začátku roku necelé 4 USD, momentálně jeho hodnota přesahuje 300 $.

Pokud bych to věděl, dnes už bych byl milionář

Je už na kryptoměny pozdě?

Není! Žijeme v zajímavé době. O kryptoměny se momentálně zajímá velmi málo lidí. V Česku a na Slovensku je vlastní dohromady 30 000 lidí. Na celém světě je to možná 40 milionů. Hodnota kryptoměn se exponenciálně zvyšuje. Důvod je jednoduchý. K této finanční revoluci se přidávají stále noví a noví lidé.

Kryptoměny jsou dělitelné. To znamená, že je možné koupit si „na zkoušku“ nebo dlouhodobou investici například 0,001 Bitcoinu.

V posledních měsících do kryptoměn začaly investovat celé státy. Rusko v rámci své snahy zbavit se závislosti na dolarech skupuje obrovské množství Bitcoinů a dalších digitálních měn. Plánuje také investovat sto milionů dolarů do nového datacentra zaměřeného na těžbu Bitcoinu. S Bitcoiny se začíná obchodovat i na komoditních burzách. Jednoduše:

kryptoměny dobývají svět!

V tomto okamžiku již není otázkou, zda jejich hodnota bude i nadále růst. Otázkou je, jak moc. Objevují se názory renomovaných odborníků, kteří předpovídají Bitcoin za 1 000 000 USD do roku 2020!

Kryptoměny jsou stále zajímavou investicí

Kryptoměny dobývají svět a dobývají ho velmi rychle. Rozhodně se vyplatí sledovat tuto úžasnou jízdu, případně investovat nějaké peníze. Nabízejí skvělou možnost zhodnocení vašich financí.

Poslední dobou se v podstatě vyřešil problém s likviditou kryptoměn (tedy převod: kryptoměna => koruna a zpět). Nákup a prodej kryptoměn zvládnete na pár kliků. Stačí vědět, kam jít. Na naší stránce najdete nejlepší a nejlevnější způsob, jak na to.

Svět kryptoměn je úžasný, plný akce, překvapení, dramatu a v neposlední řadě i lidí, kteří na nich zbohatli. Stále jsme však pouze na začátku. V příštích letech očekáváme krásné zhodnocení a vy můžete být u toho.

Pokud byste se chtěli na něco zeptat, využíjte česko-slovenské krypto komunity v našem fóru! K tématům jednotlivých článků si vám dovolujeme nabídnout diskuzi v komentářích přímo pod články.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: