Proč se vyplatí zajímat o kryptoměny?

3
kryptoměny

Slyšeli jste už o kryptoměnách? Jsou zde s námi devět let a za tuto dobu udělaly ve světě malou peněžní a informační revoluci. Ať už jde o bezpečnost, rychlé platby, rostoucí ceny jednotlivých kryptoměn vůči euru / koruně / dolaru nebo rostoucí využitelnost, kryptoměny vynikají ve všech kategoriích.

Za poslední rok jsme byli svědky nevídaného růstu. V lednu 2017 jste si mohli Bitcoin koupit za méně než 1000 $. V době psaní tohoto článku už atakuje 17000 $. Další zajímavou kryptoměnou je Ethereum. V lednu se jeho cena pohybovala kolem 10 $, dnes již dosáhla 1000 $. Díváme se tak na 10000% zhodnocení!

Velký potenciál má i Litecoin. Jde v podstatě o odlehčenou verzi Bitcoinu s možností rychlejšího převodu peněz a výrazně nižšími poplatky. Litecoin stál na začátku roku necelé 4 USD, momentálně jeho hodnota přesahuje 300 $.

Pokud bych to věděl, dnes už bych byl milionář

Je už na kryptoměny pozdě?

Není! Žijeme v zajímavé době. O kryptoměny se momentálně zajímá velmi málo lidí. V Česku a na Slovensku je vlastní dohromady 30 000 lidí. Na celém světě je to možná 40 milionů. Hodnota kryptoměn se exponenciálně zvyšuje. Důvod je jednoduchý. K této finanční revoluci se přidávají stále noví a noví lidé.

Kryptoměny jsou dělitelné. To znamená, že je možné koupit si „na zkoušku“ nebo dlouhodobou investici například 0,001 Bitcoinu.

V posledních měsících do kryptoměn začaly investovat celé státy. Rusko v rámci své snahy zbavit se závislosti na dolarech skupuje obrovské množství Bitcoinů a dalších digitálních měn. Plánuje také investovat sto milionů dolarů do nového datacentra zaměřeného na těžbu Bitcoinu. S Bitcoiny se začíná obchodovat i na komoditních burzách. Jednoduše:

kryptoměny dobývají svět!

V tomto okamžiku již není otázkou, zda jejich hodnota bude i nadále růst. Otázkou je, jak moc. Objevují se názory renomovaných odborníků, kteří předpovídají Bitcoin za 1 000 000 USD do roku 2020!

Kryptoměny jsou stále zajímavou investicí

Kryptoměny dobývají svět a dobývají ho velmi rychle. Rozhodně se vyplatí sledovat tuto úžasnou jízdu, případně investovat nějaké peníze. Nabízejí skvělou možnost zhodnocení vašich financí.

Poslední dobou se v podstatě vyřešil problém s likviditou kryptoměn (tedy převod: kryptoměna => koruna a zpět). Nákup a prodej kryptoměn zvládnete na pár kliků. Stačí vědět, kam jít. Na naší stránce najdete nejlepší a nejlevnější způsob, jak na to.

Svět kryptoměn je úžasný, plný akce, překvapení, dramatu a v neposlední řadě i lidí, kteří na nich zbohatli. Stále jsme však pouze na začátku. V příštích letech očekáváme krásné zhodnocení a vy můžete být u toho.

Pokud byste se chtěli na něco zeptat, využíjte česko-slovenské krypto komunity v našem fóru! K tématům jednotlivých článků si vám dovolujeme nabídnout diskuzi v komentářích přímo pod články.

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MirdaKytkakba Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kba
Host
kba

litecoin nepřesahuje 300 $ to možná v prosinci.

Kytka
Člen

Díky za upozornění, je to tak. Tento článek byl napsán už dříve, ale kolegové ho zřejmě kvůli novému řazení kategorií včera publikovali znova. Ale myslím, že má stále co říct a můžeme si připomenout, jak mocné zhodnocení to bylo a co se tehdy dělo.. Jestli se to bude opakovat i letos uvidíme.

Mirda
Host
Mirda

Diky Kryptomagazinu za super clanky.Rad si tady ctu.Jsem uplny zacatecnik,ale tady se ledacos dozvim.Diky.