Enterprise Ethereum Alliance získala gigantické firmy [EEA]

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Enterprise Ethereum Alliance právě představila sve nové členy. Jako obvykle, nováčci jsou rozděleni do zaběhnutých institucí a Startupů, které chtějí budovat své služby na Ethereum Blockchaineu. Na seznamu se objevily velmi zajímavé jména včetně MasterCard, Cisco Systems, Scotiabank a Loyyal Corporation.

EEA – zapojují se gigantické firmy i vlády

Nejzajímavějším členem je však vláda rychle rostoucího státu Andhra Pradesh v Indii. Jde teprve o druhou vládu (po státě Illinois – USA), která se ke konsorciu připojila. J.A. Chowdary, státní sekretář a IT poradce vyjádřil, že vstupem do Aliance vláda vytvoří dobré prostředí pro finanční technologie.

“Chceme integrovat Blockchain technologii do vládních systémů. Těšíme se na naši spolupráci s Enterprise Ethereum Alliance.”

Mezi další členy patří Výzkum Antibiotik UK, Technická Univerzita z Mnichova a Ypse IT Solutions. EEA  má nyní 150 členů, přičemž první organizace se ke konsorciu začaly připojovat v únoru 2017.

EEA sama sebe popisuje jako skupinu, která pomáhá ostatním firmám, budovat vlastní technologie, s využitím platformy Ethereum – většinou pomocí soukromých verzí jejich vlastního ETH Blockchainu.

Může vás zajímat: Co je Blockchain?

Předseda EEA, Julio Faure, prohlásil:

“Rozsah technologií a různorodost organizací, které se spojují 
pod záštitou EEA, aby vytvořily a udržovaly Ethereum standardy, 
ukazuje na zajímavou budoucnost vývoje Ethereum ekosystému nové generace.”

Co to znamená pro nás, uživatele Etherea? Snad méně podvodných Initial Coin Offering, větší stabilitu, nové služby nabízené společnostmi pomocí smart kontraktů a v neposlední řadě i (doufejme) zhodnocení našich investic do ETH.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img