Čínské kryptoměny dosahují dvojciferných zisků

5
(1)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Celá řada čínských kryptoměn roste jako z vody poté, co prezident Číny Xi Jinping dal „zelenou“ technologii blockchain. NEO (NEO), Ontology (ONT) , Bytom (BTM) a další zaznamenávají dvojciferné zisky.

Schválení blockchainu

Poté, co přišlo poněkud překvapující prohlášení čínského prezidenta Xi Jinpinga, který uvedl, že technologie blockchain musí být pro Čínu jasnou prioritou, nemluví prakticky celá Čína o ničem jiném. Spekulace o tom, že technologie blockchain může být zahrnuta do nové státní politiky, je novou živnou půdou pro kryptoměny se sídlem v Číně.

Plánem státu je využít blockchain k revoluci ve všech klíčových odvětvích a je považován za cestu k tomu, aby tato technologie Číně poskytla konkurenční výhodu.

Reakce na sebe samozřejmě nedala dlouho čekat. Výsledkem tohoto prohlášení bylo oživení zájmu o blockchainovou technologii v celé zemi. Například jedna z předních čínských společností v oblasti cloud computingu a technologie distribuované knihy, Xunlei Limited, zaznamenala zvýšení ceny akcií na Nasdaq o více než 107 %.

Nasdaq
zdroj: beincrypto.com

Xunlei Limited

Xunlei Limited je mezinárodní společnost se sídlem v Číně. Zaměstnává přibližně 1 500 lidí a na burze Nasdaq obchoduje od roku 2014. K technologii blockchain se společnost posunula v roce 2017 a v této době byl tento krok pro společnost velmi kontroverzním.

Ovšem nyní, když se jedná o přímou státní politiku, díky nedávnému schválení technologie blockchain prezidentem Xi, získává Xunlei Limited bezprecedentní podporu.

Čínské kryptoměny jsou býčí

Čínské kryptoměny se staly býčími v reakci na oznámení prezidenta Xi. Ačkoli čínský prezident nikde nezmínil kryptoměny, ale jen blockchain, mnoho z nich zaznamenalo dvojciferné zisky.

NEO (NEO)

NEO, dříve Antshares, často nazývané jako „čínské Ethereum,“ zaznamenalo v době psaní článku zisk 16 % a obchoduje se za 11,73 USD.

NEO si klade za cíl vybudovat „inteligentní ekonomiku“ začleněním digitálních aktiv, digitální identity a inteligentních smluv. Každému, kdo drží NEO v oficiální peněžence nebo na správné burze, se připočítává GAS. Stejně jako NEO je GAS oficiálním tokenem, který pohání tuto síť.

NEO
zdroj: coinmarketcap.com

Ontology (ONT)

Ontology je další čínskou kryptoměnou, která sdílí část stejného kódu s NEO. Tato kryptoměna zaznamenala růst o více než 32 % a obchoduje se za 0,97 USD.

Ontology je poskytovatelem vysoce výkonných veřejných blockchainů, které zahrnují distribuovanou účetní knihu a inteligentní smluvní systémy. Používá model s dvojím tokenem (ONT a ONG). ONT je mince a lze ji použít ke konsensu, zatímco ONG je užitečný token používaný pro on-chain služby. ONT periodicky vydává ONG.

Ontology
zdroj: coinmarketcap.com

TRON (TRX)

Dalším čínským produktem je TRON, za nímž stojí poněkud kontroverzní osoba Justina Suna. TRON vyrostl o více než 23 % a překonal hranici 0,02 USD.

TRON usiluje o budování budoucnosti skutečně decentralizovaného internetu a globálního zábavního systému s volným obsahem, který využívá technologii blockchain.

Tron
zdroj: coinmarketcap.com

Bytom (BTM)

Tato menší kryptoměna zaznamenala růst o více než 91 % a obchoduje se za 0,1525 USD.

Bytom byl založený na začátku roku 2017. Jeho cílem je vyvinout protokol, který by mohl tokenizovat aktiva z fyzického světa a reprezentovat je v digitálním světě v decentralizované síti.

Bytom
zdroj: coinmarketcap.com

Qtum (QTUM)

Další čínská kryptoměna Qtum zaznamenala růst o více než 22 % a v současné době se obchoduje na hodnotě 2,41 USD.

Qtum je Proof of Stake (PoS) platforma, smart kontrakt blockchain a platforma pro přenos hodnot. V PoS jsou provozovatelé uzlů odměňováni za ověřování transakcí. Qtum je postaveno na transakčním modelu Bitcoin UTXO s přidanou funkčností inteligentního provádění zakázek.

Qtum
zdroj: coinmarketcap.com

Závěr

Čína si již nějakou dobu udržuje prvenství v inovacích souvisejících s blockchainem. Dvě třetiny světových patentů vznikajících v blockchainu pochází právě z Číny. Můžeme proto očekávat, že i v příštím roce se v Číně objeví nové startupy související s touto technologií. Čína tak již dnes získává významnou geopolitickou a technologickou výhodu.

Co číst dále?

27.10.19 Technická analýza ETH/USD – zatím není vůbec vyhráno

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
šašek análník

Jak si vezmu kolik stálo Neo nějakých 70 až 140 usd tak ty hov*a co tu jsou psané jak dělají krásné zisky jsou směšné .Se nedivým že retail investor vám z vysoka s*ere na celé kryptoměny , zisky tu dělají akorát pro spekulanty co denně dělají obchody a ti mezi retail investory nepatří , retail investor byl ten co nakoupil za příznivé ceny jak stálo Neo 20,30,40,50,70 usd kde cena padla ze 140 usd a jsou to převážně hodleri .Jim vysvětlete jak jim Neo dělá krásné zisky oni jsou ten retail investoři co nakupovali jak na vrcholu tak ve středním pásmu za příznivé ceny , vysvětlete jim proč tu píšete hov*a o ziscích když jsou stejně v mínuse .

spot_img