Wesley Snipes zřizuje tokenizovaný filmový fond s 25 miliony dolarů

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Šéf Cardana uvádí nový fond pro startupy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Weiss Crypto Ratings: DeFi je teď nejzajímavější věc v kryptosvětě • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin se...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi přišly zajímavé, proto jsem se o nich chtěla dozvědět více a před skoro dvěma lety jsem se zapojila do týmu kryptomagazínu.

Kryptoburza z Lichtenštejnska LCX tokenizuje filmový fond ve výši 25 milionů dolarů ve spolupráci s hollywoodským hercem Dr. Wesley Snipesem.

W. Snipese známe jako amerického herce, filmového producenta či mistra bojových umění. Mezi jeho nejznámější filmy patří například filmová trilogii Blade, dále První liga, Sniper, Neporazitelný, 7 vteřin a mnoho dalšího.

Fond nabízí fanouškům mnoho výhod

Cílem projektu je zavést plně kompatibilní nabídku bezpečnostních tokenů (STO) prostřednictvím platformy LCX a infrastruktury blockchainu a snížit překážky vstupu pro institucionální a retailové investory. Fond s názvem Daywalker Movie Fund (DMF) a hodnotou 25 milionů USD bude investovat do budoucích filmů a televizních pořadů, jenž vyprodukuje Dr. Snipes a jeho produkční studio Maandi House.

Podle Snipese tento fond umožní fanouškům stát se nepřímými koproducenty. Registrace na webu LCX je již plně zpřístupněna, přičemž registrovaní uživatelé mají prioritu při oficiálním spuštění STO.

Investoři do DMF fontu budou moci profitovat z části zisku z produkce fondu a využívat mnohých výhod, jako je účast na premiérách apod. Všechny zisky budou reinvestovány do tokenu DMF, aby se zvýšila jeho dlouhodobá hodnota.

DMF bude řízen investiční komisí profesionálních správců fondů spolu se Snipesem. Technologická platforma LCX blockchain bude hostit nejen STO, ale bude také zajišťovat registraci a ověření identity všech potenciálních investorů.

Kryptoměny v hollywoodu

Americký herec Johny Depp v minulém roce navázal spolupráci s blockchainovým startupem TaTaTu, za účelem vytvoření filmu a digitáního obsahu. Uživatelé platformy zde dostávají kryptotokeny za svou účast. Společnost je také zaměřena na boj proti pirátství a zlepšení transparentnosti.

Dalším hercem, který v roce 2018 daroval své peníze do krypta, je technologický investor Ashon Kutcher. Prostřednictvím hry XRP uložil 4 miliony dolarů do fondu Wildlife Fund Ellen Degeneres. Již nyní jsme zvědaví, která další znamá filmová osobnost vstoupí do světa kryptoměn a technologií blockchainu.

Co číst dále?

[Zprávy] • Brave je nejstahovanější prohlížeč v Japonsku • 26 mil. USD v XRP převedeno na McCaleba • a další novinky

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře