Prodej kryptoměny GRAM na burze ATAIX právě probíhá – a je dostupnější než dříve

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Prodej kryptoměny GRAM na burze ATAIX právě probíhá a je nyní přístupnější než kdykoliv před tím.

Prodej Gramu na burze ATAIX stále pokračuje.

Gram je nativním tokenem Telegram Open Network, připravovaného projektu od Telegramu. Platforma i token jsou velmi očekávány, jen na ICO se v loňském roce vybralo neuvěřitelných roce 1,7 miliardy dolarů. Je to první prodej Gram tokenů, které se stanou okamžitě obchodovatelnými po spuštění Telegram Open Network.

Dvě fáze

Prodej se původně měl konat ve dvou samostatných fázích. První fáze byla od 19. do 24. září. Druhá začala 25. září a měla skončit 30. září. Vzhledem k vysoké poptávce byla však druhá fáze rozšířena a dodnes probíhá.

Vylepšení a rozšíření

ATAIX provedl na základě zpětné vazby od uživatelů několik vylepšení, aby byl prodej opravdu přístupný všem, kteří se chtějí zúčastnit. Mezi tato vylepšení patří podpora standardu ERC-20 USDT (Tether). ATAIX dříve podporoval Omni standard USDT, ale kvůli velkému počtu uživatelů, kteří chtěli vložit ERC-20 USDT, přidal také tento standard.

Registrace účtu na ATAIX a prodej

Pro prodej kryptoměny GRAM je vyžadován účet u ATAIX a všichni uživatelé, kteří se jej chtějí zúčastnit, se musí registrovat na této burze. Obchodování s GRAM podléhá podmínkám zveřejněných na platformě ATAIX. Více informací naleznete na ataix.com/gram.

Prodej se provádí v kryptoměně Tether [USDT], což je stablecoin, který je krytý americkým dolarem v poměru 1:1. ATAIX umožňuje uživatelům vkládat USDT nebo nakupovat v platformě výměnou za eura, případně za jiné kryptoměny jako jsou BTC, ETH, XMR, a více než 20 dalších. Jak již bylo zmíněno dříve, ti, kteří chtějí nakupovat za USDT, mohou tak učinit buď ze standardních adres Omni nebo ERC-20.

Více o Telegram Open Network

Telegram Open Network (TON) byl navržen spoluzakladatelem Telegramu Dr. Nikolajem Durovem a byl vyvíjen tak, aby splňoval maximální požadavky na rychlost, efektivitu a bezpečnost. Je to také první aplikace tohoto typu, která ukládá svá data do blockchainu, který je schopen zpracovávat miliony transakcí za sekundu. S velmi zjednodušeným uživatelským rozhraním se TON snaží být přátelský k uživatelům i poskytovatelům služeb. Síť založená na blockchainu je navržena speciálně pro poskytování různých služeb vytvořených Telegramem a dalšími vývojáři. Podle Telegramu lze TON nejlépe popsat jako obrovský distribuovaný superpočítač.

Token Gram

Gram [GRM] token je nativní kryptoměnou blockchainu TON. Bude používán zejména jako primární platební prostředek pro produkty a služby Telegram Open Network. Gram má dobrou pozici, aby se stal jednou z velmi úspěšných a nejpoužívanějších kryptoměn, protože bude využíván masivní komunitou Telegramu a jeho funkce bude dále rozvíjeny sítí TON. Oproti jiným utility tokenům má tu výhodu, že je podporován fungujícím produktem, který je populární a úspěšný. Jeho technický rozvoj byl inspirován Bitcoinem i Ethereem. Celková nabídka GRAM bude omezena na 5 miliard.

O Telegramu

Telegram je cloudová aplikace pro zasílání zpráv a desktopová platforma, která se zaměřuje především na rychlost a bezpečí svých klientů. Registruje více než dvě stě milionů uživatelů a každý den odesílá přes 70 miliard zpráv.

O společnosti ATAIX

ATAIX je kryptoměnová burza založená v EU, která uživatelům umožňuje snadno obchodovat a ukládat své kryptoměny, tokeny a FIAT měny na bezpečnou, uživatelsky přívětivou a rychlou platformu. ATAIX je provozován společností EuroToken OÜ, registrovanou v Tallinnu v Estonsku, a působí pod číslem 14454785 v souladu s následujícími dvěma licencemi: 1) poskytování služeb výměny virtuálních měn za FIAT měnu (licenční číslo FVR000231) a 2) Poskytování služby peněženky ve virtuální měně (licenční číslo FRK000194).

Disclaimer: Tento článek je sponzorován společností ATAIX, před investicí si udělejte vlastní research.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img