Nasdaq přidává ke svým službám XRP Liquid Index

0
nasdaq 2

Největší světová burza Nasdaq oznámila, že zavedla XRP Liquid Index (XRRLX). Zpráva byla oznámena v příspěvku na webových stránkách společnosti.

Podle oznámení je tento krok součástí partnerství Nasdaq s analytickou společností Brave New Coin. Tato firma bude údajně poskytovat informace o úrovni indexu XRP v reálném čase ve službě Nasdaq Global Index Data Service SM (GIDS).

„XRPLX poskytuje data pouze z nejlikvidnějších burz podle objemu a hloubky orderbooku. […] Aktuální burzy, které XRPLX sleduje, jsou Bitfinex, Bitstamp, Poloniex a Kraken. Coinbase bude přidán posléze,“
informuje Brave New Coin.

Podle specializované webové stránky je GIDS službou zaměřenou na poskytování hodnot v reálném čase pro své indexy a kótované ETP, zatímco Nasdaq vyvíjí a poskytuje informace o součástech, podnikových aktivitách a řadě dalších doplňujících údajů.

V březnu zase CoinMarketCap oznámil, že uvede dva referenční kryptoměnové indexy pro Nasdaq Global Index Data Service, terminál Bloomberg, Thomson Reuters Eikon a Börse Stuttgart.

Co číst dále?

NEO se spojuje se Zeux – Umožní platit kryptoměnami přes Apple a Samsung Pay

Zdroj: 
cointelegraph.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na