NEO se spojuje se Zeux – Umožní platit kryptoměnami přes Apple a Samsung Pay

0
(0)

Společnost Zeux, FinTech se sídlem v Londýně, 29. 4. 2019 oznámila, že zalistuje NEO do jejich digitální peněženky. To je skvělá zpráva pro držitele NEO, kteří nyní mohou využívat jeho své tokeny se všemi obchodníky, kteří akceptují Apple a Samsung Pay na celém světě. NEO bude oficiálně k dispozici v aplikaci Zeux 7. května 2019.

Co vlastně Zeux je?

Zeux je celosvětově první finanční služba typu all-in-one, která poskytuje jednodušší způsob placení. Společnost funguje prostřednictvím integrace všech služeb do jedné platformy, a to aplikace Zeux, která poskytuje digitální bankovní účet pro každého uživatele. Taktéž umožňuje uživatelům platit ve všech obchodech a najděte celou řadu investičních produktů. Společnost FCA (The Financial Conduct Authority) povolila, aby společnost neúčtovala žádná poplatky za otevření účtu, převody peněz, dobití, výběry nebo poplatky za služby fiat a krypto.

Společnost Zeux spustila svou multifunkční aplikaci v celém Spojeném království začátkem tohoto měsíce a bude k dispozici v rámci zbytků Evropy koncem tohoto roku.

Frank Zhou, zakladatel a generální ředitel společnosti Zeux, který vedl tým od prototypu až po finální produkt, řekl:

„Jsme rádi, že můžeme oznámit zalistování NEO do našeho seznamu kryptoměn. Jsme přesvědčeni, že NEO připravuje půdu pro inteligentní ekonomiku tím, že poskytuje vývojářům nástroje na zavádění a rozšiřování vlastních aplikací inteligentních smluv, aniž se učili jiný jedinečný jazyk. Toto strategické partnerství nám pomůže vybudovat naši současnou infrastrukturu a rozšířit naše služby pro více lidí.“

Webstránka: www.zeux.tech
Whitepaper: přečíst zde
Telegram skupina: https://t.me/zeuxapp
Twitter: https://twitter.com/ZeuxApp
Facebook: https://www.facebook.com/ZeuxApp

Neo

NEO je open-source platforma, která byla vytvořena v Číně. Její název byl převzat z řeckého jazyka, ve kterém znamená „nový“ nebo „mladý“. A přesně takovým přístupem se chce NEO prezentovat. NEO se často nazývá také čínské Ethereum. Není to vůbec náhoda, protože tak jak Ethereum, tak i NEO je platforma, která používá smart kontrakty.

Co číst dál?

[ALTCOIN HUNT] BOLT – Krypto YouTube pro Afriku a Asii – Vyplatí se nakoupit?

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img