Kryptoměna Gram a její potenciál

0
Telegram

Hodnota společnosti Telegram Open Network (TON) překoná za pět let hranici 20 miliard dolarů. Tyto skutečnosti vyplývají z výzkumu, který uskutečnila Decentral Park Capital. Tato společnost, založená v New Yorku, se zaměřuje na rizikový kapitál v oblasti blockchain technologie.

Spící obr se probouzí

Podrobná studie, která čítá 59 stran, pod názvem Aktuální stav Telegram Open Network: Spící obr se probouzí, tvrdí, že kryptoměna Gram (GRM), která bude fungovat na blockchainu TON, má obrovský potenciál. Ten je dokonce tak velký, že by se kryptoměna Gram mohla do pěti let stát jednou z deseti nejpopulárnějších kryptoměn.

Jak dále uvádí výzkum, má společnost TON velký potenciál. TON se může stát vstupní bránou pro kryptoměny a související aplikace. Rovněž se pak může stát první vyhledávací platformou pro aplikace WEB 3.0, stejně jako tomu bylo u App Store v případě WEB 2.0.

Tři hlavní úkoly

Společnost Decentral Park Capital uvedla, že se TON musí věnovat řadě vnitřních a vnějších otázek, aby mohla nakonec představit své vysoce nadějné technologie.

Decentral Park Capital dále uvedla tři hlavní nedostatky, se kterými se musí TON vypořádat. Patří k nim nedostatečná otevřenost pro vývojáře, mnohdy až nepřátelský přístup místních vlád a nerovnováha mezi poptávkou a prodejním tlakem.

TON se jeví jako méně otevřený systém pro vývojáře, než je tomu u jeho konkurentů. To však v tomto světě, kde je poměrně velký nedostatek talentů, může být značný problém. Skepticismus ze stany vlád zase může tlumit a zpomalovat adopci kryptoměny Gram.

V neposlední řadě pak nízký zájem ze strany investorů, málo míst pro uživatele Telegramu ke koupi Gram a zpoždění v dodávkách mohou vést k nátlaku na prodej. A prodej pak může v krátkodobém nebo střednědobém horizontu převážit nad poptávkou po tomto aktivu.

Závěr

Token Gram by se měl dočkat uvedení na trh koncem října letošního roku. Od 1. listopadu 2019 by se měl Gram objevit nejen ve směnárně Coinbase prostřednictvím služby Coinbase Custody, ale jak uvádí stránky ico-telegram.org rovněž na burze Binance, a to od stejného data.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Co číst dále?

Blockchain lze použít k zastavení falešných „deep fake“ videí

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na