Binance oznamuje podporu WeChat a Alipay pro nákup Bitcoinu

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Jedna z největších kryptosměnáren na světě, Binance, přidala na svou platformu WeChat a Alipay pro nový způsob platební metody. Na těchto aplikacích lze kupovat přímo Bitcoin. Skvělá zpráva pro uživatele v Číně.

Nové platební metody

Zakladatel a generální ředitel sdělovací platformy BitDeer byl první, kdo s touto novinkou přišel. Generální ředitel Binance, Changpeng Zhao, zprávu potvrdil, že tyto nové platební metody přidá na Binance.

Uživatelé v Číně tak mohou nyní koupit velmi lehce Bitcoin prostřednictvím platformy WeChat, která je v zemi velmi populární. Tato služba se nachází stále v rané testovací fázi a ode dneška je k dispozici pouze pro uživatele systému Android.

Changpeng Zhao dále odhalil, že za pouhých 5 hodin od oznámení podpory byl zaznamenán významný objem obchodování. Cena tokenu Binance Coin tak vzrostla za pouhých 24 hodin přibližně o 10 % a hodnota mince v době psaní tohoto článku dosahuje 17,17 USD.

WeChat a Alipay

WeChat a Alipay jsou známé čínské platební platformy, které poskytují funkční obchodování s kryptoměnami jako Bitcoin, Ethereum, Tether. Centrální banka plánuje na platformě WeChat distribuovat vlastní digitální měnu.

V září letošního roku oznámila kryptosměnárna Binance spuštění své platformy a zároveň provedla strategickou investici do čínských médií a dat. V dubnu WeChat obnovil své platební zásady a odhalil, že by umožňoval obchodníkům používat tuto platformu k účasti související s kryptoměnami.

Závěr

Podpora nových platebních metod umožní snadno a rychle nakoupit Bitcoin na Binance prostřednictvím chytrého telefonu. Tento krok se lehce projevil v hodnotě BNB coinu. Čínští uživatelé a investoři tak mohou lehce vstoupit na trh.

Co číst dál

Hard Fork Etherea přichází! Vše, co potřebujete vědět o „Istanbulu“

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img