Altcoiny

Michael Saylor opět prohlašuje Bitcoin za jedinou kryptoměnu, do které stojí za to investovat

Zakladatel a předseda společnosti MicroStrategy Michael Saylor varovuje všechny investory, kteří hledají jiné investiční nástroje než BTC.

Je trh altcoinů připraven na výraznou rally? Analytici sledují tyto 3 ukazatele

Tržní kapitalizace altcoinů za poslední měsíc klesla o 20 %, investoři zůstávají optimističtí. Fáze „explozivní rally“ teprve přijde.

Analytik: Altcoiny se před letním bullrunem ještě propadnou

Podle hlavního výzkumného analytika společnosti Nansen by strmý růst altcoinů nejprve vyžadoval, aby se bitcoin vymanil ze současného pásma.

Podle analytiků nadchází nejvýraznější období růstu altcoinů od roku 2017

Podle posledních prognóz se Bitcoin spolu s altcoiny chystají opět vstoupit do býčí fáze na delší časové období, přestože aktuálně cena bitcoinu ukazuje konsolidační tendence. Altcoiny čeká býčí trh Bitcoin a altcoiny by mohly brzy obnovit býčí trend, přestože současná konsolidace...

Analytici předpovídají brzký počátek sezóny altcoinů

Bitcoin dokončil svůj halving a jeho cena má tento týden spíše klesající tendenci. Zrak se ale upírá směrem k altcoinům. Podle některých analytiků se blíží počátek jejich sezóny, kdy ve velkém začnou svými růstovými výkony překonávat nárůsty bitcoinu. Podle populárního...

TOP 5 altcoinů letošního roku

Definice altcoinů se od počátků kryptoměn, kdy jich existovalo jen několik, postupně vyvíjela. Tehdy se za altcoin považovalo cokoli kromě Bitcoinu (BTC). Dnes je svět kryptoaktiv mnohem obsáhlejší. Existuje široká škála mincí a tokenů s případy použití, které dalece přesahují...

Dosáhne cena Dogecoinu na 1 dolar?

Dogecoin sice má „historickou hodnotu“, ale sázet na to že dosáhne ceny jednoho dolaru, je velmi riskantní.

Ministerstvo spravedlnosti USA doporučuje tříletý trest odnětí svobody pro zakladatele Binance CZ

CZ čelí rozsudku odnětí svobody na 36 měsíců spolu s pokutou ve výši 50 milionů dolarů. Rozhoduje o něm ministerstvo spravedlnosti USA.

Ceny altcoinů budou stoupat, cena bitcoinu se dostává na stabilní úrovně

Bitcoin se po propadu pod 60 000 dolarů pokouší získat zpět podporu. Investoři sní o altcoinové sezóně, jelikož altcoiny možná našly své dno.

Tyto 3 kryptoměny mohou po halvingu zažít raketový růst ceny

S ohledem na nadcházející halving vám představujeme tři kryptoměny, které mají potenciál v letech 2024 a 2025 prudce stoupnout.

Poslední novinky

Michael Burry, prorok velké finanční krize, sází na zlato. Nakoupil ETF za 10 milionu dolarů

Přestože je zlato kritizováno jako zastaralý přežitek, zdá se, že se o něj miliardáři začínají zajímat.