Telegram by měl spustit TON ve třetím kvartálu 2019! Má být extrémně rychlý

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Šifrovaný messenger Telegram, hojně využívaný kryptokomunitou, spustí svůj Telegram Open Network (TON) ve třetím čtvrtletí roku 2019.

TON má mít extrémně rychlý blockchain

Interní zpráva zaslaná investorům údajně uvedla, že síť bude spuštěna v průběhu tohoto roku. Telegram prohlásil, že nedávný úspěšný testovací proces „znovu potvrzuje naše přesvědčení, že TON virtual machine a TON algoritmus jsou schopny splnit cíle uvedené v původním whitepaperu.“

V dubnu Telegram zpřístupnil soukromou testovací verzi TON blockchainu vybranému počtu vývojářů. Vývojáři uvedli, že blockchain prokázal „extrémně vysokou rychlost transakcí“.

Síť TON bude pravděpodobně hostovat decentralizované aplikace podobně jako Ethereum.

Peníze budou vraceny, pokud do konce října nebude fungovat

Podle obchodních podmínek po tokeny Telegramu (nazvané Grams) dojde k úplné refundaci prostředků, pokud se síť nespustí do 31. října 2019.

Mohlo by vás zajímat:

Kryptoměna společnosti Telegram (TON) je ze 70 % hotová

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img