ICOBox – Profesionální marketing pro startupy a ICO

0
ICOBOX

Poslední rok se nesl ve znamení velkých cenových výkyvů. Trh byl jako na houpačce. Avšak nemluvilo se jen o ceně krypto. Svůj boom zažilo i ICO. Tento nový způsob získávání kapitálu rozdrtil běžné typy fundraisingových kampaní. Během vteřin mohly být vybrány miliony dolarů. Ale od léta 2018 se věci změnily…

Trh se ochladil, investoři začali být skeptičtí. To všechno kvůli podvodným podnikům, které promrhaly potenciál ICO a využívali jej k rychlému získávání financí namísto stavby inovativních blockchainových platforem. Nastala krypto zima. Kritici se posmívali a poukazovali na škálovatelnost nebo pravou decentralizaci, tedy na mnohé výzvy, kterými blockchain musí ještě projít. Po žhavém létě 2018 nastala krutá a mrazivá blockchainová zima.

Ale zatímco se krypto mánie vytratila z titulků, blockchain, vedený vývojáři světové třídy a nebojácnými vizionáři, vyrazil kupředu. V temnotě krypto zimy byly týmy, které se zabývaly zdánlivě nemožnými technickými překážkami a neúnavně hledali řešení, aby uskutečnily své sny.

Avšak ukrutná zima představuje nemilosrdné pracovní prostředí. Dokonce i ty nejlepší nápady selhávají, pokud nemají dostatek podpory k růstu. Ve stagnujícím ICO trhu je nezbytné, aby začínající startupy našly způsob, jak propojit a podpořit vztahy s výbornými investory a hráči v samém srdci průmyslu.

Ale jak toho docílit? Průmysloví veteráni jsou notoricky skeptičtí k nováčkům – a ti to nemají jednoduché. Musí získat nespočet kontaktů, čímž ztratí čas, který by mohli vložit do vylepšování své platformy.

Existuje lepší způsob a ICOBox je tady, aby vám pomohl.

Jsme globálním týmem expertů na blockchain přímo v centru průmyslu. Pomáháme začínajícím společnostem zviditelnit se a uvádíme jejich nápady na trh. Našim cílem je dostat vaši značku před důvtipné investory a širokou veřejnost. To vám zajistí zájem o vaši značku a tedy nejlepší pozici pro spuštění ICO.

Nyní je více než kdy jindy důležité, aby začínající blockchainoví klienti vytvářeli vztahy s kvalitními a spolehlivými investory. Naštěstí pro vás jsme již tato spojení vybudovali a jsme připraveni jim představit vás a váš startup projekt. Budeme spolupracovat s vaším týmem, abychom vylepšili stávající nápady, definovali gro značky a učinili vaše velké myšlenky realitou.

Nepouštějte se do krypto zimy sami. Napište nám a my vás před touto nehostinnou bouří ochráníme!

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na