CryptoGalaxy-vesmírná hra postavená na blockchainu

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

V současné době již existuje spousta blockchainových her, kde má každý uživatel možnost získat nějaké tokeny a zároveň se těšit z poutavého herního procesu. Pravdou však zůstává, že velké množství kryptonadšenců se od takového způsobu získávání digitálních aktiv drží dál.

GalaxyOne Tech

Jedním z důvodů, proč tomu tak je, je ta skutečnost, že někteří vývojáři her nejsou k hráčům příliš upřímní. Pomocí různých triků a spekulací se snaží „urvat“ rychlý zisk pro sebe, a to právě na úkor uživatelů.

Druhým faktorem je to, že mnoho her zahrnuje funkce spojené s novou decentralizovanou ekonomikou, a tím jsou hry ochuzeny o atraktivní desing a podmanivý herní zážitek. Navíc si spousta lidí ještě stále neuvědomuje skutečný potenciál technologie blockchainu.

Tyto problémy chce ve své hře řešit společnost GalaxyOne Tech. Na rozdíl od mnoha jiných kryptoher, které jsou založeny na statických vzorcích, slibuje společnost GalaxyOne přinést něco zcela jiného. Ve své blockchainové mobilní hře CryptoGalaxy nabízí svým uživatelům nejen možnost sbírání digitálních aktiv, ale i uplatnění jejich dovedností při zkoumání vesmíru.

CryptoGalaxy – děj

Děj hry trvá přes 175 let a probíhá v pěti po sobě jdoucích verzích: Genesis, Origin, Tech, War a Revelation. Každá verze aplikace přináší zcela nové funkce a hráči mají možnost zkoumat, jak se události ve vesmíru vyvíjejí.

Děj hry začíná na Zemi, která trpí nedostatkem zdrojů. Proto se světoví vůdci rozhodnou uspořádat výpravu do vesmíru s cílem nalézt udržitelné zdroje energie. A jedné kosmické lodi se skutečně podaří objevit novou neznámou galaxii.

Tato galaxie je složena ze 4 100 hlavních planet a dalších menších planetek. Některé z planet jsou bohaté na minerály, které mohou být přeměněny na energii. Proto ze Země vzlétnou desítky kosmických lodí, aby tyto zdroje těžily.

CryptoGalaxy 2.0

V dostupném CryptoGalaxy 2.0 mohou hráči prozkoumávat planety, kopat minerály nebo se stát majiteli jednotlivých planet. Těžba nerostů však vyžaduje určité specifické dovednosti. Proto CryptoGalaxy 2.0 poskytuje hráčům průvodce, který je naučí, jak tyto zdroje shromažďovat.

Vytěžené nerosty lze převést na tokeny, se kterými můžete obchodovat na sekundárních trzích. Vlastníkům planet pak ostatní hráči platí za vytěžování nerostů na jeho planetě. Uživatelé samozřejmě spolupracují i mezi sebou, a to prostřednictvím GalaChat. Se svými zdroji pak mohou obchodovat ve směnárně Galaxy, což je decentralizovaná burza.

Hlavním aktivem ve hře je zlato. To lze přímo těžit nebo rafinovat z jiných minerálů. Jeho celková nabídka ve hře se rovná 21 milionům a je podpořena strategickým investičním fondem.

Uživatelskou základnu CryptoGalaxy tvoří hráči ze 128 zemí světa z pěti kontinentů. Do současné doby bylo ve hře zaregistrováno celkem 100 000 adres peněženek.

CryptoGalaxy 3.0

Vydání verze CryptoGalaxy 3.0 Tech je naplánováno na první čtvrtletí roku 2020. Hráči se zde setkají například s mimozemskou civilizací. Celý herní proces se stane zajímavějším díky objevení obydlené planety a vzniku nových důlních robotů. V dalších verzích hry by měli být hráči připraveni na válku a vytvoření vlastní personalizované kultury.

Závěr

Společnost GalaxyOne Tech se snaží přilákat nové hráče na poutavý design a pohodlné uživatelské rozhraní. Například jedinečné vlastnosti planet, jako je barva či fyziognomie, jsou vytvořeny pomocí technologie Unity 3D a Al.

Hra CryptoGalaxy dává navíc každému hráči možnost zapojit se do vytváření obsahu ve hře. Je to rozdíl od většiny jiných kryptoher, kde hráč v tomto ohledu plní pouze pasivní roli. Společnost rovněž vybízí designéry, vývojáře a hráče, aby se podělili o své nápady týkající se vývoje CryptoGalaxy. Za své podnětné příspěvky a návrhy pak mohou získat odměnu.

Co číst dále?

Letos překonaly Bitcoin pouze dva altcoiny, chcete vědět které?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin

po precteni clanku se do hry hodne lidi zaregistrovalo.
muzete napsat pokracovani, kde popisete pravidla? nikde jsem nic nenasel a hodne lidi tape. jiste by to bylo zajimave.

Denisa Falta

Děkujeme za reakci, časem určitě bude článek i o pravidlech. Redakce

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: