[Recenze] Gods Unchained – pořádná karetní zábava s blockchainem

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Před nedávnem herním světem otřásla zpráva, kdy top hráč hry Hearthstone byl vyhozen Blizzardem z turnaje. Hlavním důvodem  byl výrok „Svoboda Hong Kongu“. Na to hned zareagovali vývojáři karetní hry Gods Unchained, na kterou se strhla veškerá pozornost. Jak tato hra vypadá a jak funguje v této hře blockchain? 

Gods Unchained

Jak již název napovídá, karetní hra Gods Unchained je hlavně o starověkých bozích a magii. Na počátku si musíte vybrat hrdinu a herní balíček. Hrát tak můžete za bohyni smrti, bohyni klamu, boha magie, boha světla, bohyni přírody, boha magie nebo boha války.

S každým bohem či bohyní přichází jiný styl hry a utváříte si tak svůj vlastní styl. Vyberete si základní kouzlo, které bůh bude používat během celé hry, obdržíte balíček 3 až 4 karet a můžete se vesele pustit do hry se soupeřem.

Každý bůh má na začátku 30 životů a 30 karet. Pokud soupeř svými kouzly či vojáky sníží životy na 0, hra skončila. Kolo probíhá tím, že v mana poolu, který se každým kolem nabíjí o jedno, může vynést kartu na stůl podle její hodnoty many. Kolo končí tím, když vyčerpáte na kolo svůj mana pool a nemůžete s žádnou kartou hrát dále.

Pravidla a celá fáze hry jsou velmi podobné karetní hře Hearthstone od Blizzardu.

Karetní tržiště

Mezi největší výhodu patří možnost obchodovat na tržišti s kartami. Postupně s každým levlem, kdy otevíráte za odměnu balíčky, vám může padnout vzácná karta. Ta generuje unikátní kód na blockchainu. Čím vzácnější karta je, tím se dá lépe vydražit na aukci.

Karty se třídí do pěti skupin a mezi nejvzácnější patří Mythic. Tyto vzácné karty generují vlastní unikátní kód, který se zapisuje do blockchainu. Vy tak můžete vlastnit jediný kousek na světě.

Při registraci hry je nutné vytvořit si ethereum peněženku na stránkách godsunchained. Z vytvořené peněženky pak můžete nakupovat herní obsah nebo být vyplácen za prodej karet.

Klady

  • Zábavná karetní hra
  • Nutí stále hrát
  • Možnost vyhrát a prodat vzácné karty

Zápory

  • Nutná znalost angličtiny
  • Horší optimalizace, stále se nachází v beta verzi
  • Absence tutoriálu

Závěr

Gods Unchained se až příliš podobá karetní hře Hearthstone. Dokáže však nadlouho zabavit a možnost výdělku na tržišti vás do hry ještě více vtáhne. Škoda jen mizerné optimalizace a prozatím malého obsahu.

Co číst dále?

Coinbase získává licenci k elektronickým penězům v Irsku – rozšiřuje tak působnost v Evropě

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře