Zakladatel TRONu Justin Sun zrušil oběd s Warrenem Buffettem. Proč?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Generální ředitel společnosti TRON a BitTorrent Justin Sun zrušil oběd s Warrenem Buffettem kvůli náhlým zdravotním komplikacím jen tři dny před setkáním.

Expert na čínské trhy a kryptoměny Dovey Wan zveřejnil snímek obrazovky z čínského sociálního média, obdoby Twitteru, od Justina Suna. Překlad oficiální zprávy zní:“Jsem v nemocnici kvůli ledvinovým kamenům a musel jsem zrušit oběd s panem Buffettem.“

Aktualizace k 23.7:, 20.00: Justin Sun vysílal na svém Twitter účtu živě ze svého domu v San Franciscu, aby vyvrátil spekulace, které se začaly šířit z čínských státních médií. 

Nadace TRON oznámila, že oběd bude ve skutečnosti odložen.

Miliardář a známý investor Warren Buffett pořádá charitativní aukce již 20 let a vždy nejvyšší příspěvek garantuje oběd se zakladatelem. Letošní aukce však zlomila všechny rekordy, protože nabídka Suna na 4,57 milionu USD byla nejvyšší zaznamenaná v historii. Neskutečně vysoká nabídka vyvolala obdiv u Buffeta, který nazval Suna „jedním z nejuznávanějších amerických obchodníků v historii.“ Sun chtěl také využít příležitosti k představení velkého potenciálu blockchainu a změnit názor na kryptoměny známému skeptikovi, jakým je právě Buffett.

Kdo přisedne ke stolu?

Velmi silně propagovaná akce tak už má jednoho ze sedmi přizvaných ke stolu. Kdo jsou další? Justin Sun uvedl, že pozve některá nejznámější jména v kryptokomunitě – včetně spoluzakladatele Etherea Vitalika Buterina, zakladatele Litecoinu Charlieho Lee a generálního ředitele Binance Changpenga Zhaa, spolu s řadou dalších „vedoucích představitelů obchodu a těžby.“ Ne všichni se ale těší na setkání s Warrenem Buffettem.

Počáteční humbuk kolem seznamu hostů se ale už poněkud zklidnil, protože někteří z prvních pozvaných pozvání odmítli. Odmítli: Changpeng, Vitalik Buterin (naznačil). Sun nelenil, a dokonce poslal pozvánku prezidentu USA Donaldu Trumpovi s nabídkou, že ho bude vzdělávat o kryptoměnách. Začátkem tohoto týdne Jeremy Allaire, generální ředitel společnosti Goldman Sachs-Backed Circle, potvrdil, že dostal pozvánku a zúčastní se oběda.

Další ze zajímavých osobností, které potvrdily účast jsou zakladatel a generální ředitel společnosti eToro a CEO Huobi Livio Weng.

Správná volba hostů?

Peter McCormack ve svém podcastu „What Bitcoin Did“, žertem prohlásil, že seznam těch, kdo odmítli Sunovo pozvání, byl také „docela působivý“. Přidává kritiku, že měl pozvat například Anthonyho Pomplianiho, bývalého viceprezidenta JPMorgan, Tonyho Vayse a Andrease Antonopoulose, nejprodávanější autory a pedagogy zabývající se Bitcoinem. Tito tři však neobdrželi svá pozvání a Sun dal přednost jiným představitelům kryptokomunity.

Pravda nebo pomluva?

Nepotvrzeno: V reakci na zrušení oběda se začala šířit spekulace, že Justin Sun je obžalován z praní špinavých peněz. Vyjádření, že se jedná o „ledvinové kameny“ může být pouze výmluva. Sun zrušil oběd, protože údajně nesmí opustit Čínu.

Závěr

TRON je současně číslo 10 na trhu s kryptoměnami. Po oznámení zrušení oběda klesla jeho cena za 24 hodin o 12,28%.

Dlouho očekávaný oběd s hvězdnou sestavou se ruší a přesouvá na jiné datum. Podaří se uspořádat oběd ve stejném složení? Nebo se potvrdí spekulace, že Justin Sun je trestně stíhaný a „ledvinové kameny“ jsou pouze zástěrka?

Jaký je Váš názor? Diskutujte s námi pod příspěvkem nebo na Facebooku.

Co číst dál?

Za 15 tisíc dolarů si můžete udělat fake volume na CoinMartketCap

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pedro

Proc vetsina zprav ohledne TRX vetsinou zacina velmi slibne, bombasticka oznameni se jen sypou a nakonec to skonci „trapnym“ vysledkem?

pan.karel

V prodavani h*ven je Sun opravdovy mistr od neho by se Trump mohl ucit.

mkk

Pane karle….. [Prosíme autora komentáře, any neurážel ostatní členy – Jsme komunita a měli bychom držet spolu]

mkk

Přesně ještě jsem nečetl vyjádření Suna k tomu zásahu čínské Policie ve společnosti TRON.

Reklama: