Burza Huobi spustila obchodování fiat – crypto

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Huobi.com spustila služby, které dovolí obchodovat fiat – krypto. Prozatím jsou pro vás k dispozici tři páry USD / krypto.

Burzu Huobi.com provozuje společnost HBUS, která se stala v červnu minulého roku jejím strategickým partnerem prostřednictvím nově založené společnosti “HBUS Holdco, Inc.”. Po rebrandingové kampani a přijetí značky Huobi se společnost HBUS.com přejmenovala na Huobi.com.

huobi-rebrand

Burzy začínají cítit, že krypto – fiat služby jsou potřeba. Také společnost Binance koncem minulého roku spustila v Ugandě takovýto produkt.

Co je zajímavé, tak i banky se nyní snaží nalákat klienty na krypto – fiat obchodování. Z poslední doby připomínáme například švýcarskou Falcon Private Bank, o které jsme psali dříve.

USD VS. BTC, ETH, USDT

Podle tiskové zprávy, společnost Huobi.com umožňuje obchodovat dolary vůči digitálním měnám Bitcoin, Ethereum a Tether. Vklady i výběry jsou možné od 100 dolarů, což je jistě skvělá zpráva.

Podpora fiatu (peněz) je údajně možná díky partnerství s americkou finanční institucí Prime Trust – trustovou společností registrovanou v Nevadě. Uživatelé společnosti Huobi.com, kteří chtějí obchodovat fiat-crypto, budou muset ověřit svou identitu pomocí Know-Your-Customer (KYC).

Regulace divokého západu

Přibývají nám tedy žádané služby, které dovolí vstoupit i méně zkušeným nebo konzervativním investorům, jelikož to bude díky fiatu mnohem jednodušší. Daň, kterou za to ale zaplatíme, je bohužel postupná ztráta anonymity. Co dodat, pokud chcete mít v kryptu instituce, musíte jim připravit půdu a to bez regulací a pravidel nelze.

Základní pilíře pro vstup velkých hráčů a veřejnosti se budují ve Švýcarsku:

Švýcarská Dukascopy bank bude spolupracovat s krypto směnárnou Bitstamp

Švýcarská banka spouští krypto peněženku s možností směny na peníze

Obrovská švýcarská banka začíná spravovat kryptoměny

Zdroj:
cointelegraph.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img