[Večerní souhrn článků] • Cortézová: Američtí zákonodárci by neměli držet kryptoměny • a další články

4.4
(7)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cortézová: Američtí zákonodárci by neměli držet kryptoměny

Americká demokratická politička a aktivistka Alexandria Ocasio-Cortez ve svém posledním příspěvku uvedla, že se vyhýbá všem investicím, které by mohly potenciálně představovat střet zájmů, včetně kryptoměn. Odpovídala tak na otázku, zda investuje do bitcoinu. Věří, že její kolegové by měli udělat totéž. [1]

Analýzy a trhy

07.12.21 Technická analýza BTC/USD – první důležitá překážka před námi

Bitcoin (BTC) se dokázal konečně odrazit a nyní se blíží k první silnější překážce, kterou je nutno prolomit. Pokud se ji prolomit nepovede, je vcelku jisté, že časem dojde k retestu S/R levelu 42 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Digitální identita a její vývoj

Identifikační rámec Cirus je navržen tak, aby řešil řadu nedostatků současných přístupů k online identifikaci, správě dat, sdílení dat, cílení reklamy a zpeněžování dat.

Tone Vays předpovídá, že Bitcoin bude mít obrat ve tvaru V zpět do býčího trendu

Zkušený obchodník s kryptoměnami Tone Vays analyzuje stav Bitcoinu po hluboké korekci, která o víkendu srazila BTC pod 42 000 USD během několika minut.

Dokument: Indie nebude kryptoměny zakazovat, ale regulovat

Podle indických médií nebude tamní vláda usilovat o úplný zákaz kryptoměn a místo toho bude celé odvětví silně regulovat.

Na veřejné testovací síti Cardano je oficiálně spuštěn SundaeSwap

SundaeSwap byl spuštěn na veřejné testovací síti Cardano, což, jak se zdá, pomohlo k nárůstu ceny ADA o 12 % během posledních 24 hodin.

FBI únik – na jakých messengerech vás mohou špehovat?

Jednostránkový dokument s názvem „Legální přístup“ podrobně popisuje možnost FBI legálně přistupovat k obsahu a metadatům zabezpečených aplikací pro zasílání zpráv.

Komunita Shiba Inu a Huobi se zavázala pomoci burze BitMart vypořádat se s hackem

Dobrých zpráv není nikdy dost. Komunita Shiba Inu, Huobi se zavázala, že pomůže burze BitMart překonat hackerský útok, během kterého přišla burza o kryptoměny v hodnotě 196 milionů dolarů.

KRYPTOWIKI

Top 5+3 zajímavostí v naši Wiki na téma kryptoměn a tradingu

Ahoj, na Wiki tvrdě pracujeme, a tak bychom rádi ukázali, co vše už tam najdete. Prvních 5 článků je takzvaně softových a poslední tři se týkají obchodování.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: