Kryptoměny s nízkou kapitalizací, ale velkým potenciálem (část 6.)

0
(0)

Šestá část seriálu o kryptoměnách s nízkou kapitalizací, ale velkým potenciálem bude zároveň i tou poslední. Dosud jsme si představili 16 kryptoměn, o kterých si můžete přečíst v minulých dílech tohoto seriálu (část 1, část 2, část 3, část 4 a část 5). Dnes vám představíme ještě další 2 kryptoměny a na závěr máme pro vás připraven i bonus.

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled do světa kryptoměn na trading11.com.

Disclaimer: Určitě nemůžete tento článek považovat za finanční radu nebo nabádání k zakoupení daných kryptoměn. Pokud byste se rozhodli investovat do kterékoliv z uvedených kryptoměn, mějte na paměti, že další research z vaší strany je nezbytný.

17.Power Ledger (POWR)

Cena: 0,332 USD
Tržní kapitalizace: 124 milionů USD
All Time High: 1,9 USD

Kryptoměna, která je aktuálně na 107. místě a tedy velmi blízko tomu, aby se probojovala do TOP 100. Power Ledge o sobě mluví jako o peer-to-peer kryptoměně, která má sloužit jako trh pro obnovitelné zdroje energie. Zajímavostí u této australské kryptoměny je, že Jemma Green, která je spoluzakladatelkou tohoto projektu, je stejně tak i starostkou australského města Perth. To dává této digitální měně poměrně silné zázemí a slušné kontakty do budoucnosti.

Mohlo by vás zajímat, že v Austrálii si Bitcoin a Ethereum koupíte již i ve stánku

18.Deepbrain Chain (DPC)

Cena: 0,085 USD
Tržní kapitalizace: 128 milionů USD
All Time High: 0,639 USD

Deepbrain Chain patří mezi kryptoměny, které se snaží využívat umelou inteligenci (artificial intelligence AI). Už nyní má Deepbrain Chain jeden z nejlepších týmů v této oblasti. Ve svém whitepaperu tako kryptoměna uvádí, že jen mezi lety 2012 až 2016 vzniklo 5 000 startupů, které se zaobírají umělou inteligencí. Celkově se kapitalizace tohoto trhu odhaduje až na 22 miliard dolarů.  Na rozdíl od ostatních podobných firem již Deepbrain Chain uzavřel i partnerství například s kryptoměnou NEO.

Bonus

A dostáváme se k bonusu, na který jsme vás lákali v úvodu článku. O co konkrétně jde? Na závěr této série o kryptoměnách s nízkou kapitalizací, ale velkým potenciálem jsme se rozhodli přidat pár myšlenek a bodů, na jejichž základě byste si mohli kryptoměny tohoto typu vybrat i sami.

Fundamenty

Prvním a úplným základem, na který se často zapomíná, jsou fundamenty. Obchodníci a často i investoři zapomínají na to, že pokud má být kryptoměna úspěšná, musí mít za sebou myšlenku, tým a v ideálním případě i zajímavé spolupráce. Nepochybně se i mezi kryptoměnami, které se nacházejí na dvěstěpadesátém či ještě nižším místě, najdou i takové, které mají obrovský potenciál. Pokud byste takové kryptoměny chtěli najít, tak vám fundamenty daných kryptoměn určitě mohou pomoci.

Přístup týmu

Druhým bodem, který by vám při výběru mohl pomoci je “přístup týmu.” Tento bod je stejně důležitý jako ten první, protože i výborný a zkušený tým stojící za projektem, který se ale nedrží svého cíle, může nakonec být důvodem celkového selhání projektu. Proto přístup a dodržování stanovených cílů, postup v souladu s roadmapou, stejně jako neustálý vývoj je pro kryptoměnu s možný velkým potenciálem klíčový.

Roadmap

Dalším velmi podstatným bodem je už samotná roadmapa (plán). Už z roadmapy totiž můžete odhadnou, jestli daná kryptoměna potenciál má anebo ne. Pokud už na první pohled vidíte, že cíle jsou nesplnitelné, nebo naopak není zřejmé, kam projekt vlastně směřuje, měli byste se raději od něj držet dále. Na druhou stranu podrobný a propracovaný plán je jasný signál, že tým přesně ví, čeho a jak chce dosáhnout. To může být i jednoznačný signál minimálně k tomu se o danou kryptoměnu začít více zajímat.

Tip redakce: Proč se mám zajímat o kryptoměny

Komunikace a komunita

Možná posledním důležitým bodem je komunikace týmu a komunita okolo projektu. Dobrý projekt se snaží mít co nejsilnější pouto s lidmi, kteří jej podporují a zajímají se o něj. Komunikace na Twitteru, Telegramu, Slacku, Discordu nebo prostřednictvím jiných sociálních sítí může být klíčová pro získání si důvěry lidí. Stejně tak komunita může tímto způsobem pomoci rozšířit informace o nové kryptoměně, což nikdy nebývá na škodu. Ba právě naopak je u nových projektů tato pomoc přímo žádoucí.

Závěr

Představením 18 kryptoměn tento seriál končí. Snažili jsme vám přinést projekty z různých oblastí kryptosvěta a ukázat, v čem konkrétně spatřujeme velký potenciál a proč by právě dané kryptoměny mohly v budoucnu zvýšit svou tržní kapitalizaci a to klidně i několikanásobně. Doufáme, že se vám vybrané kryptoměny líbily a věříme, že body a tipy, které jsme přidali v dnešní bonusové části, vám dobře poslouží nejden dnes, ale i v budoucnosti.

Naše nejnovější video: Stream a nová kancelář!

Zdroje:
medium.com
hacked.com

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Feder.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kryštof

Myslím, že by se do vašeho seznamu hodil i PCN (peepcoin/daps coin).
Jinak jsem pravidelný čtenář a odvádíte dobrou práci. Jen tak dál!

spot_img