Kryptoměny s nízkou kapitalizací, ale velkým potenciálem (část 4.)

1
coiny s nízkou kapitalizací a velkým potenciálem

Tento seriál pokračuje další částí. Pokud byste si chtěli přečíst všechny předcházející články, tak stačí kliknout na následující linky: část 1, část 2, část 3. Dohromady jsme již představili takřka 10 kryptoměn s nízkou kapitalizací, ale velkým potenciálem. Dnes pro vás máme připravené další 3 kryptoměny, které patří do podobné kategorie.

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za finanční poradenství nebo nabádání k nákupu daných kryptoměn. Pokud byste se do kterékoli z uvedených kryptoměn rozhodli investovat, mějte na paměti, že další research z vaší strany, je nejen žádoucí, ale přímo nutný.

11.NavCoin

Cena: 0,899 USD
Tržní kapitalizace: 56 milionů USD
All Time High: 4,6 USD

O NavCoinu se často mluví i na různých slovenských a českých kryptoměnových portálech jako o velmi solidním projektu. Navíc je NavCoin velmi ambiciózní projekt s velmi zkušeným týmem. Pomocí RSA algoritmu, který daná kryptoměna využívá, jsou navíc transakce anonymní, což tuto kryptoměnu činí ještě populárnější.

V porovnání s Bitcoinem jsou i transakce o hodně rychlejší (což v dnešní době není zas tak těžké). Tým hlavních vývojářů má v plánu vytvoření aplikace, která celý ekosystém vzniklý kolem této měny, propojí.

12.Nexo

Cena: 0,168 USD
Tržní kapitalizace: 94 milionů USD
All Time High: 0,53 USD

Nexo patří mezi první projekty v kryptosvětě, které umožnily nulové poplatky za zpracování transakcí. Navíc má Nexo za sebou i velmi úspěšné ICO a předprodej, kdy měna dosáhla svého hard-capu během pouhých dvou týdnů. Celková vysbíraná suma činila úctyhodných 52,5 milionů dolarů.

13.Kucoin Shares

Cena: 3,13 USD
Tržní kapitalizace: 35 milionů USD
All Time High: 20,13 USD

U této měny se setkáváme s jedním velmi populárním jevem, který dnes můžeme na kryptoměnových burzách pozorovat poměrně často. Burza se nepokouší pouze umožnit transakce a nákupy různých kryptoměn, ale nabízí i jiné výhody. U Kucoin Shares jde o jakousi denní úrokovou míru.

Burza Kucoin může svým uživatelům opravdu co nabídnout. Zalistováno je takřka 140 různých kryptoměn mezi které patří například Bitcoin, Ethereum, Tether, NEO, EOS a mnoho dalších.

Závěr

Tímto čtvrtým dílem o kryptoměnách s nízkou kapitalizací, ale velkým potenciálem nekončíme. Připravujeme pro vás další článek z této série a je velmi pravděpodobné, že ani ten nebude poslední. Pokud i vy máte tip na kryptoměnu, která by se do podobné kategorie hodila, neváhejte a podělte se o něj s námi.

Naše nejnovější video:

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Feder. 

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
shajby Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
shajby
Host

Rozhodne bych zminil Neblio! Maji hotovy produkt, podpora 8 jazyku, staking (POS 10% rocne), nizka cena, mc $100 mega, atd atd