[Večerní souhrn článků] • Írán legalizuje Bitcoin • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Soud schválil rehabilitační plán kryptoburzy MT. Gox • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Coinbase oznámila plán na IPO, trhy se vzpamatovaly, Bitcoin opět nad 50 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co Coinbase informovala o...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Írán legalizuje Bitcoin

Íránští mineři mohou oficiálně těžit Bitcoin za předpokladu, že jej následně smění íránské centrální bance Central Bank of Iran (CBI), která jej pak může legálně použít pro platby v mezinárodním obchodu. Bitcoiny, které mineři CBI neprodají, jsou nicméně považovány za „nelegální“.

Gazprombank zahajuje kryptoměnové služby ve Švýcarsku

Banka ze skupiny ruského energetického giganta Gazprom dnes oznámila kryptoměnové služby ve Švýcarsku. Podle dnešního oznámení dostala kryptoměnová banka povolení od regulačního úřadu ve Švýcarsku.

Analýzy a trhy

30.10.20 Technická analýza BCH/USD a NEO/USD – Altcoiny stále krvácejí, mohla by to být i příležitost?

Jak naznačujeme v titulku, tak dnes se podíváme znova na NEO a k tomu přidáme ještě Bitcoin Cash (BCH). Před pár dny jsme měli právě NEO v kompozici s XRP, kde jsem varoval, že se NEO může dost nepěkně vylít, když padne ta (tehdy aktuální) podpora.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bezhotovostní peníze jsou stále populárnější

Fyzické peníze byly vždy hostiteli různých mikrobů a pandemie koronaviru tak způsobila, že o fyzické měny přestává být zájem. Hygienická a sociálně distanční nařízení spolu s uzavřením mnoha odvětví způsobila vyšší zájem o bezhotovostní peníze. Je to dobré pro kryptoměny?

JPMorgan oficiálně zahájil svůj JPM coin

JPMorgan oficiálně zahájil svou digitální měnu. Banka spustila JPM Coin s velkou technologickou firmou na palubě.

Conflux spouští s požehnáním čínské vlády síť Tethys

Společnost Conflux – blockchainová společnost, která má v některých částech Číny podporu vlády – dnes oznámila, že spustila Tethys, poslední fázi své třífázové strategie, která na svém konci počítá se spuštěním sítě pro veřejnost.

Neo Foundation odhaluje připravované funkce Neo3

V minulém týdnu se Nadace Neo zamyslela nad uplynulými čtyřmi lety činnosti a odhalila své plány do budoucna. Neo3, třetí iterace jejich inteligentního blockchainu, umožní ukládání souborů a D-ID, digitální neboli decentralizovanou identitu.

Praní špinavých peněz za času koronaviru

Pandemie koronaviru Covid-19 způsobila ve světě mnoho problémů a výzev. V důsledku toho jsme svědky nových hrozeb vznikajících v oblasti praní špinavých peněz a trestné činnosti, které se stávají stále více sofistikovanější.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Nejsme v tom dobří, ale na tom nezáleží

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře