Neo Foundation odhaluje připravované funkce Neo3

3
(2)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

V minulém týdnu se Nadace Neo zamyslela nad uplynulými čtyřmi lety činnosti a odhalila své plány do budoucna. Neo3, třetí iterace jejich inteligentního blockchainu, umožní ukládání souborů a D-ID, digitální neboli decentralizovanou identitu. 

Virtuální měna Neo, 22. největší kryptoměna podle marketcapu, si užívala silný rok, když ve spolupráci s Ontology a Switcheo úspěšně uvedla produkt interoperability napříč řetězci.

Podobně úspěšný byl i samozvaný nástup platformy „smart economy“ do letního šílenství DeFi. Společné úsilí Binance a Neo Flamingo Finance vyvrcholilo ziskem více než 1,5 miliardy USD TVL za produkt Mint Rush včetně výnosu z farmaření.

Co nás čeká dále

Nyní jsou na řadě novinky ve smyslu ukládání souborů a decentralizované funkce identity s názvem NeoFS a NeoID.

Trh prokázal k těmto funkcím rozhodně smíšenou chuť. Filecoin, další produkt zaměřený na ukládání dat, jehož token FIL byl spuštěn 15. října, prudce navýšil svou cenu o 118 % a poté následoval podobně divoký dump. Digitální, neboli decentralizované, produkty blockchainu s identitou zažily i negativní přijetí. I když identita na blockchainu představuje jasný případ použití, tak žádný projekt dosud neprolomil mainstream.

Přestože to vypadá, že tyto funkce nejsou v módě, nadace Neo se nechala slyšet, že doufají, že tyto změny povedou k většímu přijetí v celém kryptoprostoru.

„Spolu s obrovskými novými funkcemi a vylepšeními v zabezpečení a výkonu systému se Neo3 jistě stane ideální internetovou infrastrukturou nové generace pro masové přijetí.“

Závěr

Neo3 slibuje poskytnout úložiště souborů a digitální identitu, ačkoli poptávka je zatím sporná. Jaký názor máte na tyto funkce vy? Vidíte v nich potenciál masového přijetí?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: