Kryptoměny, které by mohly v následujícím měsíci porazit Bitcoin

0
(0)

Když se v minulosti kryptoměny jako Bitcoin rozdělily na dvě, přišlo nám to jako něco nevídaného. Jako když nám peníze padají přímo z nebe. Dnes je to součástí každodenního dění v kryptosvětě. Nazýváme to tzv. airdropy či hardforky.

Bitcoin Cash jako fork Bitcoinu

Vezměme do úvahy loňský hardfork Bitcoinu (BTC), ke kterému došlo přesně 1. srpna 2017. Hardfork je, když se nová kryptoměna oddělí od staré, přičemž dochází ke kopírování původního blockchainu. Toho využili i developeři pro fork Bitcoinu a následné implementaci Bitcoin Cash (BCH). Pokud jste v tom čase byli vlastníky BTC na svojí adrese, tak jste dostali příslušnou hodnotu už zmiňovaného Bitcoinu Cash. Pro bližší představu – Bitcoin měl v té době hodnotu 2750 USD a cena jeho “forknuté” kryptoměny (BCH) byla 200 USD.

Fenomén tzv. airdropů a hardforků je v poslední době v kryptokomunitě velmi populární. S vidinou z toho vytěžit a získat nové kryptoměny se lidé v období rozdělování kryptoměn více opírají o tyto altcoiny než o samotný Bitcoin.

Thomas Lee a jeho 5 nadcházejících forků

Podle byznysmena a filantropa Thomase Leeho se pozornost v kryptosvětě upírá hlavně na kryptoměny s nadcházejícím forkem. Lee upozorňuje investory, aby se nezaměřovali na malé kryptoměny, ale zůstávali u velkých a známých hráčů. Lee se také vyjádřil, že kryptoměny s blížícím se forkem předstihly Bitcoin o 4,8 % od posledního vrcholu altcoinů. To znamená, že si díky forkům při růstu trhu (bull market) vedly lépe než Bitcoin. V následujících 90 dnech očekáváme 5 významných forků/airdropů, které, jak Lee tvrdí, přitáhnou velkou pozornost.

Následující seznam forků/airdropů právě Lee vyzdvihl:
1. Bitcoin Private fork z ZClassic/Bitcoin (28.02.2018)
2. Monero V fork z Monero (14.03.2018)
3. Callisto fork z Ethereum Classic (05.03.2018)
4. Ontology airdrop z Neo (01.03.2018)
5. Everipedia IQ Tokens airdrop z EOS

OmiseGO a eBTC jako úspěšné airdropy

V minulosti OmiseGO rozdávalo držitelům Etherea tokeny OMG (cena OMG v době psaní článku je 17,38 USD). Taktéž eBTC rozdalo 2 500 eBTC tokenů na základě registrace a poskytnutí adresy, kam byly tokeny poslány. První den, kdy byl eBtc zalistovaný na burzu, měl hodnotu 0,80 USD za 1 token. To znamená, že airdrop činil více než 2 000 USD.

Závěr

Zisk z kryptoměn tímto způsobem je určitě zajímavý a velmi atraktivní, což se nám už v minulosti potvrdilo. Na druhou stranu některé airdropy a forky nejsou až tak úspěšné, a proto bychom měli investovat jen do věrohodných kryptoměn a dělat si vlastní průzkum. Podle Leeho forky/airdropy nejsou až tak jednoduché a mohou být riskantní, protože ne všechny burzy je akceptují.

Pokud byste se chtěli dozvědět víc o forcích/airdropech, sledujte náš kryptoportál, případně se inspirujte stránkou airdropalert.com, kde najdete všechny nadcházející události.

Zdroje:

steemit.com

fortune.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Voki

Není rostoucí trh bull market?

Denisa Falta

Samozřejmě je, opraveno. Děkujeme za upozornění.

Karel

Ví někdo, jestli dostanu MoneroV, když budu mít peníze na burze, poplatek 250 kc, se mi fakt platit nechce, abych si to poslal do peněženky.

Denisa Falta

Záleží, na jaké burze 🙂

Karel

Binance…ví se o tom něco?

spot_img