TRON a Waves roztáčejí kola spolupráce

4.8
(4)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

TRON (TRX) začal spolupracovat s Waves (WAVES) na propojení dvou příslušných blockchainových sítí s názvem Solidity a Ride. Cílem této spolupráce je posun k masovému přijetí v oblasti decentralizovaných financí (DeFi). K propojení obou blockchainových sítí tak, aby poskytly přístup ke všem službám na obou řetězcích, má dojít s využitím protokolu Gravity.

TRON + Waves

Na základě tiskové zprávy se TRON a Waves snaží vyřešit jeden ze zásadních problémů v prostoru DeFi. Ačkoli jsou v posledních týdnech viditelné rostoucí případy přijetí a použití DeFi protokolů, zároveň se objevuje velmi silná překážka masového přijetí, kterou jsou roztříštěnost blockchainových systémů a nedostatečná komunikace mezi jednotlivými produkty a službami.

Kryptoměny a zejména pak DeFi prostor vyžadují hlubší integrace k dosažení dalších úspěchů. Proto se také TRON a Waves rozhodly pro spolupráci, což představuje hlavní odrazový můstek ve snaze sjednotit všechny blockchainy. Na druhou stranu je však potřeba si uvědomit, že oba blockchainy jsou výrazně odlišné. Oba mají své peněženky, TronLink a Keeper, a různé smart contract jazyky – Solidity a Ride. A zde vstupuje do hry cross-chain komunikační síť Gravity, která bude oba tyto jazyky, Solidity i Ride, podporovat.

tron, waves
zdroj: tron.network

Výsledek partnerství

Most poskytovaný protokolem Gravity umožní všem příslušným tokenům, které v současné době běží na sítích TRON nebo Waves, pracovat na obou těchto řetězcích tak, aby bylo dosaženo hlubšího propojení mezi oběma řetězci.

Jinými slovy, všechny tokeny, jako je například nativní kryptoměna TRON (TRX), BitTorrent (BTT), JUST (JST) a všechny ostatní mince TRC-20, budou k dispozici na blockchainu Waves prostřednictvím bezproblémových decentralizovaných bran – Gravity swap. Dojde rovněž k jejich uvedení na decentralizovaných burzách Waves (DEX) jako je waves.exchange. V důsledku toho budou moci obchodníci a vývojáři z ekosystému Waves obchodovat, držet a používat žetony TRC-20.

Stejně tak tokeny využívající síť Waves – Waves (WAVES), Neutrino Dollar (USDN), Waves Enterprise (WEST) a další budou k dispozici na blockchainu TRON a budou také automaticky uvedeny na službách DEX a DeFi společnosti TRON.

Závěr

Výsledkem tohoto strategického partnerství bude to, že vývojářům z obou ekosystémů bude umožněno vytvářet decentralizované aplikace pro více řetězců (dApps), které budou fungovat současně v obou sítích a prostřednictvím protokolu Gravity budou rozšiřitelné i na další řetězce.

Věřme tedy, že ekosystémy TRON a Waves mají potenciál způsobit revoluci v DeFi průmyslu tím, že tento trend propagují a rozšiřují do jiných blockchainových ekosystémů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img