DeFi jako hybná síla současného kryptosvěta – 5.díl

5
(3)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

V prvním dílu tohoto seriálu jsme se obecně seznámili s DeFi projekty. Řekli jsme si, co to DeFi projekty jsou a jaké jsou jejich základní principy. Ve druhém a třetím dílu jsme si srovnali DeFi a Fintech a rovněž jsme si uvedli výhody decentralizovaných financí. Ve čtvrtém dílu jsme se seznámili s jednotlivými oblastmi, ve kterých se DeFi uplatňují a začali jsme se seznamovat s konkrétními DeFi projekty. V tomto představování budeme pokračovat i v dnešním pátém dílu.

DeFi jako hybná síla současného kryptosvěta – 1. díl

DeFi jako hybná síla současného kryptosvěta – 2. díl

DeFi jako hybná síla současného kryptosvěta – 3. díl

DeFi jako hybná síla současného kryptosvěta – 4. díl

Další DeFi projekty

3) Platby

Flexa – platební síť, která umožňuje obchodníkům přijímat digitální měny bez rizika podvodu nebo volatility prostřednictvím off-chain zajištění.

Fuse – integrace blockchainových plateb pro podniky

Request Network – umožňuje komukoliv vytvářet, ukládat a přistupovat k fakturám a účtenkám v univerzální decentralizované síti.

4) Peněženky

Alpha Wallet – AlphaWallet je snadno použitelná a bezpečná peněženka Ethereum s nativní podporou ERC20, ERC721 a ERC875. AlphaWallet podporuje všechny sítě založené na Ethereum, xDai, Ethereum Classic, Artis, POA, Ropsten, Goerli, Kovan, Rinkeby a Sokol.

Argent – bezpečná smart contract peněženka postavená na jednoduchosti, bezpečnosti a použitelnosti. Získejte úroky, investujte a půjčujte si.

Ash – peněženka zaměřená na správu DeFi aktiv a poháněná protokolem Melon.

Atomex – multikrypto HD peněženka s vestavěnou hybridní atomic swapovou směnárnou.

DEXWallet – mobilní peněženka pro decentralizované finance.

Eidoo – peněženka, která umožňuje uživatelům ukládat, vyměňovat a obchodovat kryptoaktiva s celou škálou DeFi služeb a nástrojů.

Math Wallet – víceřetězová peněženka s integrovanou funkcí prohlížeče a obchodem Dapp.

Monolith – bezpečné ukládání ETH a vybraných tokenů ERC-20 do vaší vlastní decentralizované peněženky.

My Crypto – snadno použitelná aplikace, která vám pomůže vytvářet, importovat a spravovat všechny vaše peněženky.

My Ether Wallet – bezplatné a snadno použitelné open source rozhraní, které vám pomůže v komunikaci s blockchainem Etherea.

Fetch – DeFi peněženka s integrovanými nástroji pro obchodování a správu portfolia DEX.

Gnosis Safe – bezpečný způsob, jak spravovat finanční prostředky a komunikovat s decentralizovanými aplikacemi na Ethereu.

HB Wallet – první peněženka ETH s vestavěnou funkcí chatu. Podporuje ETH, ERC-20, ERC-223 a ERC-721 (NFT).

Poketto – mobilní peněženka xDai pro každodenní transakce. Jednoduchý, okamžitý a bezpečný způsob, jak posílat peníze přátelům a platit každý den.

5) Rozhraní

Bamboo Relay – obchodujte, půjčujte ostatním nebo si půjčujte tokeny přímo z vaší peněženky.

Dca.land – automaticky převádějte své DAI na ETH, WBTC a další v pravidelných intervalech. Dca.land je decentralizovaná služba pro dlouhodobé kryptoinvestory.

DDEX – decentralizovaná platforma pro obchodování s maržemi s až 5x pákovým efektem pro páry ETH/DAI, ETH/USDT, ETH/USDC, WBTC/USDT, HBTC/USDT.

DeBank – all-in-one DeFi peněženka, odkud můžete sledovat portfolio DeFi, zkoumat DeFi projekty a porovnávat sazby DeFi.

Defi Saver – one-stop řešení pro správu decentralizovaných finančních protokolů

Defi Snap – jednoduchý panel, na kterém můžete spravovat svá DeFi aktiva a závazky.

dForce Network – integrovaná a interoperabilní platforma otevřených finančních protokolů, která vytváří propojený a vzájemně závislý ekosystém.

Dharma – open-source úvěrový a spořící účet, který se pyšní svou snadnou obsluhou a jednoduchostí.

Frontier – mobilní rozhraní integrující všechny DeFi protokoly a peněženky, které umožňuje uživatelům sledovat, prohlížet a spravovat pozice v reálném čase.

InstaDapp – intuitivní rozhraní nad protokolem MakerDAO, které je optimalizováno pro uživatele, kteří postrádají pokročilé technické nebo finanční zkušenosti.

Melon – je protokol založený na Ethereu pro decentralizovanou správu aktiv v řetězci. Umožňuje uživatelům vytvářet, spravovat a investovat do decentralizovaných fondů.

Totle – decentralizovaný poskytovatel likvidity, kde můžete vyměnit a převést tokeny a zároveň automaticky získat nejlepší ceny z decentralizovaných burz.

Unspent – přístrojová deska pro všechny kryptofinanční aktivity – investování, obchodování, půjčování a půjčování si.

Zerion – jednoduché rozhraní pro přístup k decentralizovaným financím – investování, úročení, půjčování aktiv.

Závěr

V dnešním pátém dílu jsme pokračovali v představování dalších DeFi projektů, tentokráte z oblastí plateb, peněženek a rozhraní. V šestém dílu se podíváme na oblast infrastruktury, analytiky, vzdělávání a podcastů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img