Patnáct nejlepších kryptoburz v roce 2020 – 2. díl

5
(1)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

V minulém, prvním dílu jsme si představili první tři kryptoburzy v čele s tou největší, dle denního objemu obchodování, Binance. V dnešním druhém dílu této minisérie si představíme další kryptoburzy z patnáctky nejlepších burz na trhu. A začínáme velkou a oblíbenou kryptoburzou – Coinbase.

Patnáct nejlepších kryptoburz v roce 2020 – 1.díl

4) Coinbase

coinbase
zdroj: coinbase.com

Coinbase je další skvělou službou pro obchodování s kryptoměnami. Můžete zde nakupovat a prodávat nejznámější kryptoměny v čele s Bitcoinem (BTC), Ethereem (ETH), Litecoinem (LTC) a spoustu dalších altcoinů. Můžete zde vyměňovat digitální měnu za hotovost a propojit svůj bankovní účet  s profilem Coinbase. O své zabezpečení byste se neměli obávat, protože burza šifruje na vysoké úrovni všechna citlivá data. 99 % veškerých kryptoměn je uloženo v cold storage, což prakticky znemožňuje hacknutí.

Zakladatelem burzy je Brian Amstrong. Platforma Coinbase byla založena v červnu 2012 v USA a provozuje ji stejnojmenná společnost se sídlem v Kalifornii a její sesterská společnost se sídlem v Londýně.

Jedná se o výbornou službu pro kryptozačátečníky, neboť platforma vás povzbuzuje, abyste se dozvěděli více o digitálních měnách, obchodování s kryptoměnami a blockchainu v její vzdělávací sekci Coinbase Earn. V tomto programu dokonce burza nabízí některé volné mince jako odměnu za váš pokrok v učení.

5) Bitstamp

bitstamp
zdroj: play.google.com

Bitstamp je globální kryptoburza, kterou používá 4 miliony obchodníků po celém světě. Platforma vám umožní obchodovat s BTC a dalšími populárními kryptoměnami, vyměňovat je na fiat měny, jako jsou dolary a eura, a to za podpory různých platebních metod. To znamená, že si můžete koupit, s pomocí vaší kreditní karty, krypto okamžitě.

Bitstamp rovněž umožňuje zůstat v kontaktu se všemi nedávnými obchodními zprávami a trendy na trhu pomocí propojení se službou Tradeview. Můžete také ukládat své mince a spravovat své portfolio a kryptografická aktiva pomocí této služby.

Burza byla založena dvěma přáteli Nejcem Kodričem a Damijanem Merlakem již v roce 2011 ve Slovinsku jako evropská alternativa k dnes již neexistující burze MtGox. Negativem burzy je, že je možné obchodovat jen omezené množství kryptoměn, mobilní aplikace nepatří zrovna k nejvydařenějším a platforma je pro začátečníky poměrně složitá.

6) CEX. IO

cex.io
zdroj: cex.io

S CEX. IO, jednou z prvních obchodních platforem fiat-to-crypto, můžete okamžitě zakoupit kryptoměny jako je Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple a další kryptoaktiva, a to pomocí různých platebních metod. CEX. IO vám umožňuje zakoupit kryptomince pomocí kreditní karty nebo převodu z vašeho bankovního účtu a obchodovat je za dolary, eura, libry a rubly s nízkými poplatky.

CEX. IO také podporuje specializované altcoiny a neustále se snaží pracovat s novými digitálními měnami. Tato služba a její mobilní aplikace fungují jako kryptopeněženka a umožňují vám být si vědom nejnovějších změn na kryptoměnovém trhu.

7) Xcoins

xcoins
zdroj: xcoins.io

Xcoins je kryptoměnová burza, která vám umožní zakoupit více než 40 digitálních měn včetně BTC, ETH, LTC, XRP a mnoha dalších pomocí vaší kreditní karty nebo jiného způsobu platby uznaného společností PayPal. Je to okamžitá služba, která zaručuje, že vám pošle mince do 15 minut po nákupu. V případě, že nebude tato doba dodržena, bude vaše další transakce bez jakýchkoli poplatků.

Xcoins má podporu pro více než 167 zemí světa. Burza uvádí, že poskytuje svým uživatelům nepřetržitou živou podporu, nízké poplatky a snadný a bezpečný registrační proces.

8) ShapeShift

shapeshift
zdroj: shapeshift.com

ShapeShift je non-custodial kryptoburza, která nedrží vaše vklady, takže obchodníci s kryptoměnami si mohou být jisti, že jejich kryptoaktiva nebudou hacknuta. Nemusíte platit žádné další poplatky, protože jsou zahrnuty v očekávané sazbě, která je aktualizována. Cena, kterou vidíte, je konečná.

ShapeShift umožňuje rychle a hladce obchodovat mezi bitcoiny a altcoiny. Bohužel, služba nepodporuje kreditní karty a všechny fiat měny. Kryptoměnová burza funguje od roku 2014 a za tu dobu si získala důvěru mnoha kryptonadšenců po celém světě.

9) Coinmama

coinmama
zdroj: bing.com

S kryptoburzou Coinmama si můžete zakoupit některé kryptoměny za použití fiat měn (dolary a eura) pomocí různých platebních metod, jako je kreditní karta, hotovost přes MoneyGram, nebo propojení s vaším bankovním účtem. Jakmile potvrdíte adresu platby a peněženky, služba vám okamžitě zašle danou kryptoměnu. Proces ověřování je velmi rychlý a snadný, což z Coinmama dělá skvělou volbu pro ty, kteří chtějí rychle zakoupit nějakou digitální měnu. S pomocí této výměny můžete rovněž prodávat své bitcoiny za fiat měny.

Coinmama je jedním z průkopníků a nejlepších kryptoměnových burz, které podporují kreditní karty. Jedná se o důvěryhodnou a uživatelsky přívětivou výměnu, založenou v roce 2013, která je k dispozici ve 188 zemích světa.

Závěr

V dnešním druhém dílu jsme si představili dalšíc půl tucet kryptoburz – Coibase, Bitstamp, CEX. IO, Xcoins, Shapeshift a Coinmama.

V posledním třetím dílu této minisérie nás čeká porce zbývajících šesti kryptoburz z patnáctky nejlepších burz na trhu.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor.

Můžete také využít náš referral, který Vám vrátí 10% z poplatků na kryptoburze Binance.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
David
Hodnocení článku :
     

Bitstamp je složitý a mobilní app nic moc? Aha…
Používám od začátku, co jsem v kryptu a přijde mi to docela fajn a jednoduchý 😀

spot_img