Logo Bitcoinu se objeví na dresech Watfordu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Symbol Bitcoinu (₿) se dostává přímo na hřiště anglického fotbalového klubu Watford FC. Objeví se totiž na rukávech dresů hráčů fotbalového klubu z Watfordu a tým přijme rovněž tuto kryptoměnu pro nákupy zboží.

Oznámení Watfordu

Podle oficiálního vyjádření fotbalového klubu, které bylo zveřejněno na webových stránkách Watfordu dne 12. září, se slavné logo Bitcoinu (₿) objeví na dresech tamních hráčů v důsledku partnerství klubu se sázkovou platformou Bitcoin Sportsbet.io.

Watford hraje Premier League, nejvyšší anglickou fotbalovou ligu, která v posledním desetiletí zažila 74 % nárůst divácké obce. Ze strany Sportsbet.io je to tedy chytrý marketingový tah nejen pro propagaci vlastní platformy, ale rovněž z důvodu, že se tato nejpopulárnější kryptoměna objeví před očima globálního publika této nejsledovanější sportovní ligy světa.

Odhadovaná fanouškovská základna Wadfordu je 1 015 000 fandů.

Zvýšení povědomí o BTC

Na základě oficiálního vyjádření je přidání loga na dresy hráčů součástí kampaně, která má přispět ke zlepšení povědomí o Bitcoinu a rovněž pak informovat veřejnost o výhodách používání kryptoměn.

Jak sdělil Justin Le Brocque, vedoucí marketingu hlavního sponzora týmu Sportsbet.io, dává společnost krypto komunitě něco zpět:

„Krypto komunita nás od začátku velmi podporovala, takže uvedení loga bitcoinů na rukáv se zdálo jako zábavný způsob, jak dát něco zpět a zároveň jim ukázat naši podporu.“

Watford a Sportsbet.io

Zákazníci na stadionu Watfordu, Vicarage Road, budou moci za Bitcoin zakoupit různé služby a produkty, včetně exkluzivního klubového zboží.

twitter
zdroj: twitter.com

 

Generální ředitel Watfordu Scott Duxbury připustil, že umístění loga Bitcoinu na dresech hráčů zpochybňuje akceptovanou normu, ale vzápětí k tématu dodal:

 „Jsme nadšeni z partnerství a možností nových globálních rozhovorů, které by mohly pomoci našemu klubu.“

Justin Le Brocque, vedoucí marketingu hlavního sponzora týmu Sportsbet.io, k tomu dodává:

„Naše partnerství s Watfordem představuje zásadní narušení ve světě tradičního sportovního sponzorství a přidáním loga Bitcoinu doufáme, že toto první partnerství na světě vytvoří ještě větší rozruch kolem kryptoměn.“

Klub také spustil vzdělávací web pro Bitcoin, který obsahuje články o původu Bitcoinu a o tom, jak jej lze zakoupit. Rovněž jsou zde uvedeny možnosti využití kryptoměny k reklamám na LED billboardu na Vicarage Road.

Závěr

Tým Watford FC se tak stává průkopníkem ve světě sportu, který veřejně propaguje Bitcoin a na svých webových stránkách vzdělává širokou veřejnost v oblasti kryptoměn.

To, že vrcholový sportovní tým umožňuje svým fanouškům platby v Bitcoinu, zas až takovou novinkou není. Ještě před Watfordem nabídly tuto možnost dva týmy z NBA, a to Sacramento Kings a Dallas Mavericks. Tyto týmy přijímají Bitcoin jako způsob platby za vstupenky na zápas a propagační produkty.

A tak na závěr nezbývá než dodat, že čím více takových projektů spatří světlo světa, tím pro Bitcoin a kryptoměny rozhodně lépe.

Co číst dále?

Blockchainový smartphone BOB od PundiX se začne prodávat koncem roku

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: