Na Samsung Galaxy S10 je již podporován Bitcoin a další kryptoměny

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Poté, co jihokorejský technologický gigant Samsung oznámil své plány o kryptopeněžence, přidal nyní podporu pro Bitcoin a dalších 32 kryptoměn do své peněženky Blockchain.

Vlastní kryptopeněženka od Samsungu

Dle nejnovějších zpráv od společnosti Samsung byla služba aktualizována, přičemž na zařízeních S10 se automaticky generovala peněženka již od začátku. Zpráva také uvádí, že do aplikace Blockchain si nově můžete přidat také další tokeny nebo mince.

Celkem 33 kryptoměn je tak plně kompatibilní s telefonem. Uživatelé na Redditu zveřejnili snímky obrazovek z jejich Samsung peněženky, kde mohou vlastnit kromě BTC nebo ETH a ERC20 tokeny.

Jak již bylo oznámeno dříve, společnost Samsung poprvé naznačila svůj záměr přidat podporu dalších kryptoměn počátkem tohoto měsíce. Prozatím je aktualizace přístupná pouze pro Spojené státy americké, Kanadu, Německo, Švýcarsko, Velkou Británii a Jižní Koreu.

Počátkem tohoto roku získali uživatelé Galaxy S10 a novějších zařízení možnost využívat aplikaci Blockchain. S novou aktualizací a brzkým přístupem po celém světě tak mohou miliony uživatelů této vlajkové lodi od Samsungu jednoduše užívat Bitcoin a další kryptoměny.

Společnost Samsung dále uvádí, že do svého obchodu přidala aplikaci Dent, která umožňuje obchodovat s mobilními daty pomocí PayPalu či kryptoměn.

Závěr

Pro uživatele Samsungu je velmi dobrou zprávou, že naleznou vlastní kryptopeněženku na jejich chytrém telefonu. Společnost to s kryptoměnami myslí vážně a nebude dlouho trvat, kdy ostatní technologické společnosti nabídnou vlastní peněženky. Průkopník v tomto odvětví je společnost Electroneum, která kvůli vlastní kryptoměně vydala vlastní smartphone.

Co číst dále

[Názor] Proč je zbytečné stavět proti sobě Bitcoin a zlato

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img