Samsung nabízí 17 krypto aplikací (DApps) na Blockchain Keystore – Konkurence klepe na dveře

0
(0)

Zprávy a souhrny

Již téměř dvě desítky krypto aplikací přidal Samsung na svůj internetový obchod se Samsung Dapps, Blockchain Keystore. Samsung je tak první velkou společností, která tyto krypto inovace pouští do světa.

Samsung se chystá napříchod konkurence

Společně se svým letošním produktem, Galaxy S10, se Samsung nyní cítí být velmi dobře připraveni na příchod konkurence na trhu. Jedním z nich je např. Apple, který však již také vydal peněženku „CryptoKit“ pro iOS 13, což ukazuje, že masové přijetí kryptoměn nemusí být tak daleko.

K tématu si můžete přečíst: Peněženka pro Samsung Galaxy S10 nebude podporovat Bitcoin – Důvody?

Blockchain Keystore

Tento internetový obchod s decentralizovanými aplikacemi Samsungu byl uveden v březnu 2019. Mezi prvními 4 krypto aplikacemi byly:

  • peněženka na hesla,
  • hra,
  • aplikace pro sociální média a
  • fakturační aplikace.

Nové aplikace zahrnují sortiment produktů od aplikace pro sociální média Anpan až po zábavní aplikace, jako je The Hunters. Gigant nyní pracuje na doplnění funkcí své peněženky, která zatím podporuje je Etherum a ERC-20 tokeny. Dle vyjádření:

„Ačkoliv jiné společnosti tak ještě neučinily, my jsme již vytvořili blockchainovou peněženku a vydali ji.“

Ano, všichni si jistě pamatujeme to šílenství, když tato zpráva byla poprvé oznámena. Každý kryptonadšenec si tehdy říkal, že tohle bude velké. Samozřejmě že kryptopeněženky již existují mnohem déle, avšak tohle je jiné. Společnost, která vyrábí mobily pro obrovské masy lidí, se rozhodla integrovat do svého produktu zabudovanou peněženku. Pamatujete ještě, jak nás to tehdy všechny nadchlo?

Samsung již není sám

A nyní se z toho stal precedens pro další firmy, které nechtějí zůstat příliš dlouho pozadu. Kromě zmíněného hlavního konkurenta Samsungu jménem Apple, který v červnu vydal CryptoKit, tu máme i další potenciální konkurenty.

  • Svoji kryptopeněženku oznámila před měsícem společnost LG – ThinQ Wallet.
  • Čínská Huawei pak pro Coindesk uvedla, že nedají do svého mobilu kryptopeněženku, protože ji vláda nepovolila.

K tématu právní situace kryptoměn v Číně si určitě přečtěte: [Demystifikace] Jak je to ve skutečnosti se zákazem kryptoměn v Číně?!

Závěr

Samsung se snaží být napřed před konkurencí, což ho nutí pracovat na svých DApps, včetně zabudované kryptopeněženky. Dnes jsme tu měli článek – analýzu – „kdy bude altcoin season?“ Také stojí za to se ptát, co ji vyvolá? Dejte nám vědět do komentářů, jestli by to podle vás mohly být právě tyto mobilní peněženky a jejich výrobci, používající kryptoměnové platformy, jako je Ethereum.

Co číst dále?

Technická analýza: 07. 08. 19 – Altcoin season, kdy čekat růst altcoinů?


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: