Technická analýza: 07. 08. 19 – Altcoin season, kdy čekat růst altcoinů?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Co můžeme v tomto roce ještě čekat? Je pravdou, že 90% altcoinů se od svého dna odrazilo směrem nahoru. kdy tedy čekat altcoin season a růst altcoinů?

Altcoin season (růst altcoinů)

Mnoho z nich, jako např. ETH, udělalo v tomto roce 200% nárůst, ale na ten pravý rally růst se teprve čeká. Jsou podle mňe jen 2 možnosti:

  1. Buď uvidíme altcoin season už tento podzim / zimu,
  2. nebo se altcoin season letos konat nebude a uvidíme až po halvingu 2020, protože nečekám začátkem roku 2020 velký booom na altcoinoch před halvingem.

Pokud bych byl pesimista, očekával bych, že altcoin season do května 2020 nenastane, a ti, kteří v altcoinech mají hodně investováno, si počkají ještě min 10 měsíců. To neznamená, že altcoiny neporostou, jen to nebude taková rally jako v roce 2017 a nebude z toho padat 400 – 1000 % zisků, jako tomu bylo v 2017.

Changpeng Zhao:

,,Rozdíl mezi altcoinovou sezónou v roce 2017 a tou, která přijde nejblíže, je v tom, že v té nové to nebude jen o whitepaperech. Projekty další altcoinové sezóny budou mít produkty a uživatele. Stále půjde o rizikovou investici, avšak tento průmysl je již mnohem zdravější (twitter.com).“

Pokud se ale podíváme na vývoj altcoinů, tak momentálně sledujeme konsolidaci mezi 80 a 90 mld. USD. Zároveň se podle TA držíme na support line kanálu, a to v předcházejících cyklech znamenalo odraz směrem nahoru.

Altcoinmarket kapitalizace nám tak přináší z histórie pohled na možný budoucí scénář. Pokud k tomuto scénáři připočteme konec prázdnin, optimisticky mohu za sebe mluvit o novém růstu na altcoinech (09/2019). No rozhodně to altcoin season v pravém smyslu slova, jako tomu bylo v 2017, nebude.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

To jsi zjistil v křišťálové kouli co ?

Reklama: