Hoskinson: Kryptoměny jsou nezastavitelné, Bitcoin půjde na 100 000 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Circle uzavřel partnerství s Genesis: podporují použití USDC v tradičním financování • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Radek Petráš
Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Říká se, že být učitelem je poslání. V dnešní době stále více platí, že je to spíše k pos.... Nicméně se nevzdávám a dětem se věnuji i v současnosti. Pro Kryptomagazín píšu od června letošního roku a je to pro mě mnohdy dobrý relax po boku stále dobře naladěné Denisky. ..

Charles Hoskinson, spoluzakladatel společnosti Ethereum (ETH) a zakladatel společnosti Cardano (ADA), uvedl, že očekává návrat ceny Bitcoinu k hranici 10 000 USD. V budoucnu pak Bitcoin podle Hoskinsona vystoupá až ke 100 000 USD.

Charles Hoskinson

foto
zdroj: linkedin.com

  • červenec 2013 – říjen 2013 … spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Invictus Innovations Incorporated – spouštěcí entita pro platformu Bitshares, vynálezce pojmu DAC a přední společnost se zaměřením na implementaci decentralizovaných řešení na centralizované problémy
  • prosinec 2013 – květen 2014 … výkonný ředitel Ethereum
  • květen 2013 – současnost … ředitel ve společnosti The Bitcoin Education Project – vzdělávací projekt zodpovědný za poskytování informací o hodnotě decentralizace, kryptoměn a síly blockchainu

 

  • březen 2015 – současnost … výkonný ředitel ve společnosti Input Output (IOHK) se sídlem v Hongkongu

O Bitcoinu

I když se ještě minulý týden cena Bitcoinu pohybovala na hranici kolem 8 700 USD a nyní se Bitcoin obchoduje kolem 7 200 USD, neztrácí Charles Hoskinson optimismus.

Ve svém tweetu z 22. listopadu naléhal Hoskinson na kryptokomunitu a uváděl, že Bitcoin je více než FUD nebo spekulace. A dále vyjádřil své očekávání, že tato největší kryptoměna na světě dosáhne v budoucnu větších zisků. Hoskinson uvedl:

„Cena bitcoinu klesá? Pamatujte si, že za FUDem, zprávami o obchodování a různými manipulacemi máme stále globální hnutí, které změní svět.

Uvidíme znovu Bitcoin za 10 000 USD a přivítáme i 100 000 USD. Krypto je nezastavitelné. Krypto je budoucnost.“

Twitter
zdroj: twitter.com

Závěr

I přes včerejší razantní pokles Bitcoinu a ostatních altcoinů, je Charles Hoskinson stále býčí. I když vnímá jeho nedostatky, které se snaží napravit u Cardana, několikrát prohlásil, že Bitcoin bude v následujících letech dominantní kryptoměnou.

Dominance Bitcoinu je v současné době zhruba na 69 %. To znamená, že i přes pokles, který jej tento týden postihl, překonává ostatní kryptoměny a drží si výsadní postavení.

V říjnu Charles Hoskinson vyjádřil mimo jiné myšlenku, že pokud by někdy v budoucnu Bitcoin selhal, mohlo by to vést ke konci celého kryptoprůmyslu.

Co číst dále?

Bitcoinové velryby nikdy nespí

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře