Hoskinson (ETH a ADA): Vstup Wall Street na kryptotrhy přinese biliony

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Charles Hoskinson, spoluzakladatel platformy Cardano a bývalý CEO, spoluzakladatel platformy Ethereum, napsal na Twitteru, že Wall Street přinese do budoucna kryptosvětu desítky bilionů dolarů. Jeho odvážné tvrzení přišlo poté, co všechny kryptoměny prudce spadly a kryptotrh ztratil 13 miliard dolarů.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně.

Zářivá budoucnost?

Na svém Twitter účtu Hoskinson uvedl: “…média často zapomínají na skutečnost, že po další vlně regulací se na scéně objeví Wall Street se svým kapitálem. To znamená biliony dolarů, které vstoupí do kryptoprostoru. Budoucnost vidím v zářivých barvách.”

Wall Street pomalu mění názor na kryptoměny

Zajímavé je, že několik firem a obchodníků z Wall Street se otevírá myšlence kryptoměn. Mike Novogratz, bývalý zaměstnanec Goldman Sachs a nynější generální ředitel společnosti Galaxy Digital Capital Management, nedávno uvedl, že je “téměř nezodpovědné”, aby se firmy vyhýbaly investicím do kryptoměn. Minulý měsíc Richard Kim, další výkonný ředitel společnosti Goldman Sachs, opustil Wall Street, aby se připojil ke společnosti Galaxy Digital jako COO.

Korekce a konsolidace kryptotrhům prospěje

Hoskinson nejspíš není překvapen měnícími se hodnotami na kryptotrzích. V lednu roku 2018 předpovídal, že kryptotrhy potká cenová korekce i konsolidace. Dodal, že by to odstranilo projekty, které nebyly postaveny na silných obchodních modelech, nebo které mají nerealistické cíle. Vývojář je v současné době generálním ředitelem technologické společnosti Input Output HK. Spolu s dalšími členy týmu vytvořil distribuovanou platformu Cardano. Jedná se o sedmou největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace.

Mohlo by vás také zajímat: Vše o platformě Cardano

Zdroj: CCN.com

Naše nejnovější video:

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: