Peter Brandt varuje: Bitcoin může jít pod 1 000 USD!

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Veterán mezi obchodníky a analytik kryptoměn Peter Brandt odhaluje pochmurnou předpověď pro Bitcoin (BTC). Trh s kryptoměnami je stále v ostražitosti v souvislosti s pandemií koronaviru a rovněž po oznámení o zákazu cestování mezi USA a Evropou.

Peter Brandt

Peter Brandt je v kryptokomunitě velmi známou osobou. Tento analytik komodit bývá na bitcoinech častěji býčí než medvědí a věří, že parabolický nárůst v bitcoinovém grafu by mohl dosáhnout 140 000 dolarů.

Je rovněž známý tím, že zatím správně předpověděl krach trhů ve všech dobách. Byl to také on, který včas správně označil masivní ústup bitcoinů z maximálních cen kolem 20 000 USD v lednu 2018. A dnes vyslal do světa jasnou odpověď, týkající se nového dna pro Bitcoin.

Bitcoin pod 1 000 USD?

Brandt uvedl, že pokud se podívá zcela nezaujatě na graf Bitcoinu, vidí nové dno potenciálně pod 1 000 USD.

twitter
zdroj: twitter.com

Brandt také napsal, že vždy věřil tomu, že Bitcoin může jít až “to the Moon” a nebo klesnout k nule. A právě v těchto dnech si myslí, že nula se jeví jako varianta pravděpodobnější.

„Po celou dobu jsem věřil tomu, že existuje 50% šance na to, že Bitcoin bude na  100 000 USD a 50% šance, že půjde na nulu nebo těsně k nule. Jakmile jsme prorazili hladinu 7 500 USD, sázím na nulu.“

Varování pro XRP

Peter Brandt vyslal rovněž varovný signál ke všem investorům do kryptoměny XRP, neboť hodnota této třetí největší kryptoměny dle tržní kapitalizace klesá se zbytkem kryptotrhu. Brandt věří, že hodnota tohoto digitálního aktiva má stále ještě dost prostoru pro pokles.

twitter
zdroj: twitter.com

Brandt již dlouho obviňuje společnost Ripple, největšího držitele XRP, z manipulace s trhem:

„Další způsob, jak se na to dívat je, že téměř každý, kdo si koupil XRP od května 2017, má ztrátu.“

A dále dodal:

„Mám předsudky vůči XRP. XRP není skutečná kryptoměna. Je zmanipulovaná.“

Závěr

Bitcoin dnes krátce poklesl pod hranici 4 000 USD, aby se následně během několika minut odrazil o více než 1 000 dolarů. V době psaní článku se Bitcoin obchoduje kolem 5 700 USD.

Rovněž tak i altcoiny utrpěly velké ztráty. Mezi poraženými figurují nejen Ethereum (ETH) a Bitcoin Cash (BCH), ale také právě XRP (XRP).

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ferrero Rocher

Jeden vidi btc v uptrendu druhy zase v downtrendu.. Sam Brandt rikal ze,to vidi 50% pravdebodobnost na cestu ke 100k,(to bylo kdyz lezl pres 10k) a 50% pravdepodobnost na cestu k “0”.Pokud bude opravdu hospodarska krize,tak bude cena pod 1k realitou,proste tam kde zacal ten run v 2017 tak tam se to zase pekne vrati,ale nikdo z tech co ted rikaji ze by to koupili za 1000 USD nakupovat nebudou,protoze zase budou mit strach,ze to spadne na 150 treba.

E15

To jsou zase ty divoké předpovědi o 1000 USD (ze dokonce o 0 :-D) pro Joudy, aby prodávali za 3000 USD… Chce to hlavně chladnou hlavu.

Ori

V jedno jsem si jistý pokud bitcoin padne pod 1K tak jsem si jistý že se už z těch h*ven nedostane protože plno investorů to odradí od trhu a nový retail se na celý bitcoin po takovém pádu může akorát v*srat a spíš si budou plácat po ramenou že díky bohu že do toho trhu nikdy nevstoupili a ty kecy které je měli nalákat jako halving , ukladatel hodnoty či 100k ignorovali , je jasné že ti hlupáci co mají nabité konta desítky tisíc btc a lákají na nesmysli retail budou muset zvolit jinou strategii , jinak své bitcoiny nikdy neprodají (většina velryby potřebuje vyšší ceny na prodej svých tučných kont jinak skončí ve ztrátě a proto potřebují lákat ovečky a retail se spálil v roce 2017 a 2020 možná uvažovali o návratu ale tahle komedie co se odehrává je podle mě definitivně odradila opět z trhu).

Miroslav

Přišel jste o peníze v tomto sešupu? kdyby ano, je takové myšlení docela standart

spot_img