[Hot news] Pátek 13. Panický prodej pokračuje – Bitcoin na 3 996 USD co se to děje?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Spící bitcoinové adresy se opět probouzejí • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Kryptovelryba tvrdí, že altcoiny v dalším cyklu býčího trhu propadnou • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Ethereu se podařilo dosáhnout vytoužené...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin se přes noc dostal pod 4 000 USD, ještě přitom včera se ale pohyboval na 5 800 USD. Zaznamenáváme za 2 dny propad o 3 800 USD. Magický pátek 13. tedy opravdu nezklamal…

Zhodnocení situace na světovém trhu a dopad na kryptosvět

Světové akciové trhy pokračují v pádu. Důvodem jsou stále obavy z pandemie koronaviru. Doporučujeme si přečíst náš článek o tom, jak koronavirus působí na světové trhy. Přečíst si jej můžete zde.

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: -13,71 %

Včera Bitcoin propadl o 27% na hodnoty 5 687 USD a to mnoho investorů vystrašilo. Důvodem včerejšího propadu jak jsme informovali byla tato informace:

USA zavřelo letiště pro Evropu a Čínu a světové indexy se propadly

Bitcoin reagoval stejně jako tradiční trhy a je tu souvislost. Světové trhy reagují na pandemii koronaviru strmým pádem a Bitcoin přesně kopíruje tento vývoj. Halving totálně utichl kvůli informacím o koronaviru a i vyhledávání tohoto termínu na Googlu je na minimech.

Tip: Aktuální ceny Bitcoinu a dalších kryptoměn můžete sledovat i u nás.

Za dva dny jsme ztratili až 3 800 USD na hodnotě. Je třeba poznamenat, že Bitcoin se nechová jako komodita a tak nemůže fungovat jako digitální zlato, ale spíše funguje nyní jako akcie.

Včerejší propad

Aktuální situace

Obrovský propad na světových trzích kvůli pandemii koronaviru se odráží i na Bitcoinu. Od uzavření letišť USA pro Evropu to jde s indexy a akciemi na světových trzích prudce dolů. Bitcoin nejen že nemá odpověď na tuto krizi, ale zdá se, že i jako uchovatel hodnoty selhává.

V noci na dnešek jsme neudrželi ani hodnotu 6 000 USD a to byla podmínka k tomu, abychom nepropadli na low hodnoty z roku 2018 – na 3 200 USD. Bitcoin se krátce propadl až pod 4 000 USD. Nyní je cesta dolů otevřená. Aktuální cena Bitcoinu v době psaní článku je lehce přes 5 400 USD, ale zase padáme.

Další vývoj

Sledujte naše stránky, odpoledne vydáme TA podle aktuálního stavu.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

16 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře