Trefí se Peter Brandt znovu se svou předpovědí o Bitcoinu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Glassnode: 100 000 unikátních BTC peněženek přesouvá denně BTC • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy během významného výprodeje utrpěly...

[Večerní souhrn článků] • Nová kryptoměnová burza dnes oznámena • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Zkušený obchodník Peter Brandt věří, že rekordní cena Bitcoinu je teprve před námi. Tvrdí to na základě grafu, který je podobný grafu z roku 2015.

Brandt napsal Trading Commodity Futures with Classical Chart Patterns. Na trhu kryptoměn se pohybuje několik let a po vyskočení ceny na 20 000 dolarů za jeden Bitcoin předpověděl pokles o 80 % na 4 000 dolarů. Korekce skutečně dosáhla této částky, a dokonce se dotkla neskutečných 3000 USD.

Brandt uvádí, že současný graf ukazuje v podstatě stejnou situaci jako v roce 2015, tedy dvojité dno. Dno nastalo po předchozím parabolickém růstu Bitcoinu, ten nastal koncem roku 2013.

Brandt se na základě těchto informací domnívá, že buď z low v prosinci 2018 (3 130 USD) nebo z retestování této hodnoty by se Bitcoin mohl také dostat do nové parabolické fáze… což by investorům jistě znovu vykouzlilo úsměv na tváři.

Co číst dále?

[ZPRÁVY] Kryptopeněženka Samsungu Galaxy S10 byla hacknuta • Ripple spustí první Fiat ILP konektor • Jsou Bitcoin transakce předražené?

Zdroj: 
bitcoinist.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře