3 kryptoměny, které se v březnu vyplatí sledovat

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ačkoliv kryptoměnové trhy skočily do červených čísel a zažívají velký propad, ne všechny digitální měny byly zasaženy tak obrovskou vlnou volatility. V článku si ukážeme 3 kryptoměny, které je dobré v březnu letošního roku sledovat.

Nano (NANO)

Mnoho analytiků a odborníků na kryptoměny předpovídalo, že kryptoměna Nano do konce letošního roku vzroste o více jak 500 %. NANO se představuje jako digitální peníze pro budoucnost, které jsou bez poplatků. Navíc je ekologické a rychlost transakce je okamžitá.

To ukazuje na značný potenciál do budoucna, kdy cena minulý měsíc po 518 dnech klesla na svoji dlouhodobou hranici odporu a nyní je nastavena hranice na 10 750 satoshi, což odpovídá 0.85 USD. Analytici pro tuto kryptoměnu předpovídají skok o 240 %, pokud se dostane na hranici odporu až 53 000 satoshi 4.11 USD. V době psaní článku se cena NANO pohybuje okolo 0.68 USD dle KMC.

Basic Attention Token (BAT)

Společnost BAT, stojící za prohlížečem Brave, za prvních šest týdnů letošního roku zaznamenala silný bull run tohoto tokenu, kde jsme mohli vidět 92% nárůst hodnoty. Po dlouhodobém medvědím trhu BAT již vykazuje známky býčího trendu. Analytici spojují potenciál tokenu s prohlížečem BRAVE. V době psaní článku se cena BAT pohybuje okolo 0,19 USD dle KMC.

IOTA (MIOTA)

Kryptoměna MIOTA zažila na začátku letošního roku velmi tvrdý start, kdy po sérii poklesů ceny a hacknutí sítě začátkem února došlo k vyčerpání většiny uživatelských peněženek. Po oznámení nadace IOTA o znovuobnovení plně funkční sítě pokračovalo toto digitální aktivum v dalším mírném růstu.

2. března zaznamenala kryptoměna během 24 hodin objem obchodování ve výši 9 milionů amerických dolarů. Vzhledem ke stavu sítě, která je již téměř v provozu, experti očekávají, že výkon této kryptoměny bude nadále pokračovat a s ní i cena. V době psaní článku se cena MIOTA pohybuje okolo 0.19 USD dle KMC.

Závěr

Můžeme jen doufat, že predikce analytiků budou pravdivé a ceny do konce letošního roku nám ukáží svůj býčí trend. Potenciál pro růst vyjmenované kryptoměny určitě mají. Článek neslouží jako investiční doporučení.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: