[Hot news] Ripple mezi 100 nejlepšími platebními společnostmi

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Sanfranciská společnost Ripple, stojící za kryptoměnou XRP, je nyní považována za jednu ze 100 nejlepších mezinárodních platebních společností na celém světě.

Ripple neusíná na vavřínech

Dle FXCintelligence je společnost Ripple součástí 100 nejlepších společností, které se zabývají přeshraničními platbami. V současné době spolupracuje s více než 300 společnostmi po celém světě a pomáhá tak s mezinárodními platbami.

Ripple spolupracuje převážně s bankami a obchodními společnostmi. Svými službami nabízí těmto firmám zpracování velmi levných a rychlých přeshraničních plateb, které šetří náklady a zefektivňují podnikání.

Současně společnost Ripple pracuje s digitální měnou XRP, která patří mezi TOP 5 kryptoměn na trhu hned po Bitcoinu a Ethereu. Jednotlivcům toto digitální aktivum umožňuje provádět  své platby levně a okamžitě.

Největší zastoupení má v asijských zemích, kde mnoho uživatelů posílá peníze z jiných zemích svým rodinám. XRP tak pomáhá šetřit velké náklady, které si účtují banky za přeshraniční platby.

Mezi další společnosti zabývající se mezinárodními platbami patří Visa, MasterCard, PayPal či CITI. Některé tyto platební společnosti se již v minulosti vyjádřily, že plánují integrovat technologii blockchain do svého systému.

Závěr

Ripple má velké ambice do budoucna a s rostoucím úspěchem roste i zájem společností být partnerem této společnosti, která nabízí v dnešním světě mezinárodní platby rychle a levně.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img