Jak na kryptoměny – 6. část

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitmain uvolňuje levnější miner • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • McAfee: Jaký idiot by mohl věřit tomu, že Bitcoin bude za 1 mil. USD • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého víkendu v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin uzavřel...
Profilový obrázek
Radek Petráš
Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Říká se, že být učitelem je poslání. V dnešní době stále více platí, že je to spíše k pos.... Nicméně se nevzdávám a dětem se věnuji i v současnosti. Pro Kryptomagazín píšu od června letošního roku a je to pro mě mnohdy dobrý relax po boku stále dobře naladěné Denisky. ..

V minulém dílu jsme si popsali základní funkce peněženky Atomic a seznámili jsme se s lidmi, kteří stáli za jejím vznikem. Dnes se podíváme na Atomic Wallet Token (AWC) a na další plány vývojářů peněženky.

Atomic Wallet Coin (AWC)

Token AWC slouží jako vnitřní měna pro uživatele Atomic Wallet. Celková dodávka je 100 milionů mincí s tím, že 50 milionů je uvolněno v Ethereum blockchainu (ERC20) a 50 milionů v Binance Chain (BEP2, AWC-986). Pro výměnu z ERC20 do BEP20 můžete použít swapový nástroj dodaný společností ChangeNow. Podrobný návod naleznete zde: atomicwallet.io/binance-dex-awc-token-swap-guide.

Získání AWC + výhody

Token můžete získat jednak nákupem na burzách IDEX nebo Binance DEX a dále je možné jej získat v kampaních bounty či airdropu. Pravidla airdropu naleznete v odkazu atomicwallet.io/airdrop.

Token přináší jejich držitelům několik výhod, mezi které patří např. slevy na směnárenské služby, odměny, slevy za nákup kryptoměn platební kartou a další.

Plány Atomic

Další vývoj Atomic Wallet pokračuje rychlým tempem. V nejbližší době je plánováno vydání aplikace pro iOS a nadále se pracuje na přidávání nových kryptoměn. V plánu je rovněž přidání funkce pro podporu hardwarových peněženek Trezor, Ledger a KeepKey. Práce probíhají i na atomových swapech, jejichž vydání je plánováno na konec roku 2019 a rovněž je plánováno zalistování AWC tokenů na více hlavních burzách. Snahou vývojářů Atomic Wallet je také přidání funkce, která umožní stacking významných aktiv založených na POS (Proof of Stake) přímo v peněžence a rovněž funkci umožňující stahování klasické fiat měny z peněženky na účet banky.

Závěr

Uživatelské rozhraní peněženky je velmi příjemné a přehledné. Hlavní panel peněženky je umístěn vlevo, kde můžete velmi snadno přecházet mezi jednotlivými funkcemi peněženky. Nevýhodou peněženky jsou zatím chybějící atomové swapy a chybějící podpora pro hardwarové peněženky. Přidání podpory pro Changelly a ShapeShift bylo chytré, a jakmile bude přidána funkce pro stahování fiat měny a atomové swapy, již nebudete muset nikam chodit a vaše Atomová peněženka vám poskytne veškerý komfort pro ukládání, správu a výměnu všech vašich kryptoměn.

Co číst dál

První bitcoinové dluhopisy jsou na světě – absolutně bez fiat měn

Zdroje:

coinbureau.com

atomicwallet.io

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře