Voorhees: Bitcoinový býčí trh začne již za půl roku

4.2
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel společnosti ShapeShaft a zastánce bitcoinu, Erik Voorhees, v nedávném rozhovoru prohlásil, že kryptoměnová zima pomine a nejdůležitější kryptoměna světa vstoupí do býčího trhu. Co dalšího prohlásil CEO kryptoměnové platformy ShapeShaft?

Erik Voorhees předpovídá cenu bitcoinu

Zakladatel kryptoměnové společnosti ShapeShaft Erik Voorhees před nedávnem poskytl rozhovor pro kanál Bankless Shows, ve kterém předpovídal cenu bitcoinu pro následující období. Voorhees se domnívá, že současné medvědí období nebude trvat věčně a ani 10 let, jak někteří analytici předpovídají.

Erik Voorhees v rozhovoru uvedl, že první bitcoinový býčí běh nastane a může trvat půl roku až tři roky. Dle jeho slov by se cena největší kryptoměny světa mohla do léta letošního roku vyšplhat až na hranici 40 000 amerických dolarů.

Generální ředitel ShapeShaft také věří, že budoucí cena bitcoinu bude záležet na několika faktorech, včetně úrokových sazeb vyhlášených Fedem či makroekonomickým prostředím. Pokud se podmínky ve světě zlepší, může se bitcoin vyšplhat na svá původní historická maxima. Erik Voorhees v rozhovoru prohlásil:

Má to hodně společného s makroprostředím. Dokud se budou úrokové sazby držet vysoko a měnové podmínky budou přísnější, nastane protivítr. To by se mělo začít od první poloviny (2023). Nedivil bych se, kdyby byl bitcoin v létě na úrovni 40 000 USD.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 888 USD dle kurzu KMC.

Závěr

Co si o předpovědi Erika Voorheese myslíte vy? Podělte se s námi o své předpovědi do komentářů nebo na naše sociální sítě. Více informací o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Celý rozhovor kanálu Bankless Shows s Erikem Voorheesem si můžete poslechnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img