17.11.19 Technická analýza XRP/USD – Santander zahajuje platby založené na XRP Jak to ovlivní cenu XRP?

0

Španělský bankovní gigant Santander říká, že brzy rozšíří své využívání platformy přeshraničních plateb prostřednictvím Ripple. Jak to ovlivní cenu XRP?

Santander a XRP

Na nedávné konferenci Institutu mezinárodních a evropských záležitostí hovořil generální ředitel digitálního investičního bankovnictví Santanderu, John Whelan o úsilí společnosti využívat blockchainu XRP.

John Whelan „Ve skutečnosti máme mezinárodní platební systém založený na blockchainu, který běží ve čtyřech zemích: Brazílie, Mexiko, Velká Británie, Španělsko. Brzy to bude na všech 10. Okamžité převody ve velmi, velmi těsných spreadech“.

V dubnu tohoto roku výkonná předsedkyně Santander, Ana Botín uvedla, že One Pay FX nyní napájí více než polovinu devizových plateb Santander Group.

„Díky této nové iniciativě, která již existuje, pokrýváme 50% všech devizových plateb, které skupina Santander provádí ročně.

Tato zpráva o XRP přichází v době, kdy se XRP nachází na supportu. Zároveň z pohledu času a cyklů vidíme možný opakující se cyklus ABC. V předchozím patternu ABC jsme začali ukončením trianglu a propadem na momentální support. Vlna B která by měla následovat, by mohla XRP vytáhnout až na resistance line při hodnotách 0,42 USD.

Při zvětšeném grafu vidíme skutečně fraktální podobnost patternu ABC v předchozím cyklu. Zpráva o nové podpoře švýcarského partnera přišla v době, kdy jsme dokončili cyklus A a nastupuje růstový cyklus B. Podle grafu bychom se ale na růst XPR mohli těšit až v prosinci / lednu 2020.

Co číst dál?

3 důvody, proč není Bitcoin za 20 000 USD

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře