17.11.19 Technická analýza XRP/USD – Santander zahajuje platby založené na XRP Jak to ovlivní cenu XRP?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Čínská státní digitální měna bude použita v Hongkongu • Uniswap přidal skoro 58 000 nových uživatelů za měsíc • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě.  TRHY Celková tržní kapitalizace kryptotrhů za...

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Španělský bankovní gigant Santander říká, že brzy rozšíří své využívání platformy přeshraničních plateb prostřednictvím Ripple. Jak to ovlivní cenu XRP?

Santander a XRP

Na nedávné konferenci Institutu mezinárodních a evropských záležitostí hovořil generální ředitel digitálního investičního bankovnictví Santanderu, John Whelan o úsilí společnosti využívat blockchainu XRP.

John Whelan „Ve skutečnosti máme mezinárodní platební systém založený na blockchainu, který běží ve čtyřech zemích: Brazílie, Mexiko, Velká Británie, Španělsko. Brzy to bude na všech 10. Okamžité převody ve velmi, velmi těsných spreadech“.

V dubnu tohoto roku výkonná předsedkyně Santander, Ana Botín uvedla, že One Pay FX nyní napájí více než polovinu devizových plateb Santander Group.

„Díky této nové iniciativě, která již existuje, pokrýváme 50% všech devizových plateb, které skupina Santander provádí ročně.

Tato zpráva o XRP přichází v době, kdy se XRP nachází na supportu. Zároveň z pohledu času a cyklů vidíme možný opakující se cyklus ABC. V předchozím patternu ABC jsme začali ukončením trianglu a propadem na momentální support. Vlna B která by měla následovat, by mohla XRP vytáhnout až na resistance line při hodnotách 0,42 USD.

Při zvětšeném grafu vidíme skutečně fraktální podobnost patternu ABC v předchozím cyklu. Zpráva o nové podpoře švýcarského partnera přišla v době, kdy jsme dokončili cyklus A a nastupuje růstový cyklus B. Podle grafu bychom se ale na růst XPR mohli těšit až v prosinci / lednu 2020.

Co číst dál?

3 důvody, proč není Bitcoin za 20 000 USD

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře