Míří Bitcoin opravdu k hranici 20 000 USD?

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Po páteční krasojízdě Bitcoinu (BTC) řada kryptoanalytiků cítí býčí náladu a domnívá se, že nyní toto digitální zlato nabírá síly a bude směřovat up až k hranici 20 000 USD.

Crypto Michaël

Crypto Michaël, který má na Twitteru více než 43 000 sledujících, sděluje ve svém tweetu, že po pátečním bitcoinovém růstu, vypadá několik klíčovým metrik Bitcoinu velmi nadějně.

Michaël současnou cenovou akci Bitcoinu srovnává s rokem 2016 a uvádí, že novým cílem této kryptoměny je cena 17 000 až 20 000 USD. Michaël svým stoupencům říká:

„100-týdenní MA test je dokončen a držen, podobně jako na začátku roku 2016.

Zpět nad 200-denní MA & EMA, důležité ukazatele. Drží také trendovou linii.“

Twitter
zdroj: twitter.com

„Období roku 2016 a nyní jsou stále srovnatelné, v obou bylo realistické cílit před halvingem na 17 000 až 20 000 USD.“

Twitter
zdroj: twitter.com

Josh Rager

Analytik Josh Rager nabádá svých 59 000 následovníků k opatrnosti. Josh tvrdí, že Bitcoin klesne k hranici 9 000 USD a bude pokračovat v korekci i po svém velkém vrcholu.

„Je to něco, proč není důvod k panice. co dělá, je jen to, že se pohybuje po zvýšení o 40% za den. Tak je zcela přirozené to trochu zkorigovat. Takže to, jak Bitcoin v současné době koriguje, není nic, čeho se obávat.“

Josh Rager dále dodává:

„Pokud vezmeme Fibonacciho retracement, což funguje jako typické procento zpětných tahů, můžeme vidět, že shora dolů by se cena mohla potenciálně odrazit na 8 821 USD. Knot by klesl na pouhých 8 400 USD. To ale opravdu nechci vidět. Opravdu chci vidět, že cena zůstává nad 8 800 USD.“

Pozitivní pozornost

Celý týden a zejména pak jeho konec byl bohatý na řadu pozitivních zpráv. Bylo to například pozitivní prohlášení čínského prezidenta směrem k technologii blockchain. Následovalo prohlášení několika významných čínských univerzit, které začaly nabízet kurzy blockchainu. Rovněž v Číně byl schválen zákon o kryptoměnách, který by měl vejít v platnost začátkem roku 2020.

Generální ředitel fiatové bankovní platformy Crypto Capital byl zatčen pro podezření z praní peněz. To otevírá možnosti pro burzy, jako je např. Bitfinex, jak se dostat zpět ke svým aktivům. A v neposlední řadě Opera, přední webový prohlížeč, oznámil integraci peněženek Bitcoinu a Tronu přímo do svého prohlížeče. Všechny tyto pozitivní zprávy mohly působit jako katalyzátor oživení trhu.

Závěr

Tento týden patřil k nejvíce volatilním týdnům v historii Bitcoinu. Bitcoin nejprve zaznamenal pokles až k hranici 7 400 USD, aby se posléze přes 8 500 USD dostal až na cenu 10 350 USD. Poté následovat další pokles až k hranici 9 000 USD (26. října). V současné době Bitcoin opět roste a pohybuje se nad cenou 9 600 USD.

Z pozitivní pozornosti netěžil pouze samotný Bitcoin, ale prakticky každá velká kryptoměna zaznamenala výrazné zotavení.

Co číst dále?

27.10.19 Technická analýza ETH/USD – zatím není vůbec vyhráno

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img