Datový model předpovídá, že se cena Bitcoinu znásobí 7x do několika měsíců

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Cena Bitcoinu v posledních třech měsících spíše klesala. Kvantový analytik pod přezdívkou PlanB předpovídá, že první kryptoměna na světě by mohla v nádcházejících dnech razantně posílit.

Bitcoin halving a stoupající cena

Analytik PlanB předpovídá, že Bitcoin zasáhne tržní kapitalizaci ve výši 1 bilionu USD poté, co v květnu 2020 nastane halving (půlení) této kryptoměny. PlanB očekává hodnotu BTC okolo 55 000 amerických dolarů.

V pátek 18. října 2019 byl vytěžen již 18miliontý Bitcoin. Pouhé 3 miliony BTC zbývají k vytěžení. Za předpokladu, že bude ohroženo 15 % z 21 milionů vytěžených coinů, zůstane v pouze 18 milionů BTC v oběhu. Vydělením 1 bilionem USD se získá cena 55 555 USD, což je blízko předpovídanému modelu PlanB.

Za pouhých sedm měsíců by se tak cena Bitcoinu mohla znásobit sedmkrát, pokud jsou teorie pravdivé. Analytik věří, že lidé přesunou své peníze ze zlata a stříbra na digitální aktiva. PlanB dále dodává, že lidé v zemích s negativními úrokovými sazbami budou více nakupovat Bitcoin.

Globální ekonomická nejistota nahrává do karet ceně zlata a stříbra. Bitcoin ve srovnání se zlatem přinesl mnohem větší zisky. I po nedávném propadu se cena dostává opět do zelených čísel.

Co říkají ostatní analytici

Analytik Josh Rager na svém Twitteru zveřejnil graf, kde poukazuje na známky toho, že na obzoru je velký tah. BTC dle jeho předpovědi musí udržet hladinu na 8056 USD.

Dle společnosti Bloomberg je průnik nejasný, ale poslední aktivita naznačuje, že se Bitcoin chystá jít nahoru. Do dalšího halvingu zbývá 205 dní.

Závěr

V době psaní článku se cena Bitcoinu pohybuje okolo 8261 USD. Analytici po celém světě se povětšinou shodují v názorech, že nastane v nadcházejících měsících býčí útok na nový cenový rekord. Můžeme podle nich očekávat masivní zhodnocení.

Co číst dále

TON s kryptoměnou Gram letos nebude!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdrojccn.com

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
jožin

Ale h*vno já potřebuje aby šel Bitcoin dolu na 1K maximálně na 2K do konce roku , musím nakoupit a tohle jsou ideální ceny .

Tomas

To uz si asi propasl 3000usd.

E15

Moc drahý, taky potřebuju cenu max. 1000 USD, abych nakoupil hooodně a pak hooooooodně zbohatnul, až prodám za 60000 USD. Jsem totiž génius 😀

Reklama: