Coinbase zalistuje další kryptoměnu – Ethereum Classic

0
(0)

Dobrá zpráva pro všechny hodlery a obchodníky, kteří drží, či obchodují kryptoměnu Ethereum Classic, je tu. Coinbase, jedna z předních amerických burz, totiž na svém Twitter účtu zveřejnila zprávu, podle které v dohledné době zalistuje tuto kryptoměnu a umožní její obchodování na své platformě.

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled na kryptoměny na trading11.com

Přísné požadavky Coinbase

Pokud jde o výběr nových kryptoměn, je Coinbase známá svými přísnými požadavky. Burza se zas tolik nezabývá ani objemem nebo popularitou mezi uživateli, ale důraz klade především na hodnocení technických a právních požadavků. Právě tento způsob hodnocení komplikuje většině digitálních měn vstup na tuto obchodní platformu. Není tomu tak dávno, co se neúspěšně pokoušel na Coinbase dostat například Ripple. Aktuálně se na této burze obchodují pouze tyto kryptoměny: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin.

Nabízíme článek: Kryptoměny, které jsou v současnosti náchylné na 51 % útok

25% nárůst ceny ETC během 5 hodin

Krátce po vydání stanoviska Coinbase došlo k výraznému oživení obchodování s Ethereum Classic. To mělo za následek nárůst ceny z 12.8 USD až na více než 16 USD za 1 ETC. Nadpoloviční většina obchodů se přitom realizovala na těchto čtyřech burzách: OKex, Binance, Bitfinex a BitForex, kde se ETC obchodovalo v páru s USD, Tetherem a Bitcoinem.

Coinbase se, po tomto relativně nečekaném oznámení, chystá v přidávání dalších kryptoměn na svou platformu pokračovat i nadále. Dle jejich vyjádření se zaměřují převážně na ERC20 tokeny a kryptoměny vzniklé z forků Bitcoinu.

Mohlo by vás zajímat: Návod, jak nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 dolarů za registraci na Coinbase

Coinbase Index Fund

Měna Ethereum Classic bude taktéž přidána do Coinbase Index Fund, který se skládá ze všech aktiv obchodovaných na Coinbase platformě. Indexový fond byl spuštěn začátkem tohoto roku a jeho záměrem je oslovení hlavně retailových a institucionálních investorů. V současné době je minimální investice do indexového fondu pro všechny akreditované investory v USA 250 000 dolarů.

Tip redakce: Vznik krypto ETF fondů je jen otázkou času

Závěr

Přesné datum, kdy Coinbase zpřístupní obchodování s Ethereum Classic, ještě nebylo stanoveno, ale můžeme celkem úspěšně předpokládat, že půjde spíše o střednědobý horizont. Zatím si musíme vystačit s tiskovou zprávou, kde představitelé Coinbase oznámili:

“Jakmile dosáhneme konečné fáze testování technické integrace, což předpokládáme v nejbližších měsících, budeme o zahájení obchodování ETC veřejně informovat prostřednictvím našeho blogu a Twitter účtu.”

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme naše nejnovější video:

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro čtenáře Kryptomagazínu napsal Dalibor V.

Zdroj:
ethereumworldnews.com
cryptovest.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pan.karel

Mein gott takovej shitcoin :/ Dobre lidem pletou hlavu nejdriv BCH a ted ETC to museli asi dobre zaplatit lol.

spot_img