[Večerní souhrn článků] • Litecoin díky PayPalu vzrostl o více než 10 % • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Objem obchodování na Binance dosáhl ATH • Doteď spící Ripple velryba přesunula 40 mil. XRP na Bitstamp • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Zakladatel yearn.finance oznamuje Deriswap • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Litecoin díky PayPalu vzrostl o více než 10 %

Cena Litecoinu (LTC) dnes vzrostla o více než 10 %, když platební gigant PayPal oznámil vstup na kryptoměnové trhy. Dle zveřejněného oznámení nabídne kryptoměnové platby již od roku 2021. PayPal potvrdil, že kryptoměna LTC bude na seznamu podporovaných kryptoměn.

Analýzy a trhy

21.10.20 Technická analýza BTC/USD – Tak jsme u klíčového pásma, jaké jsou eventuality? (Update)

Jak jsem včera v analýze na Bitcoin (BTC) avizoval, tak došlo k útoku na klíčové pásmo odporu. Jenom pro připomenutí, já osobně považuji za rezistenční oblast celou cenovou relaci 12 000 USD – 14 500 USD. Proto trochu nechápu zase to blbnutí některých moonboys, kterým stačí pouze dotek rezistence a už věští růst k vyšším hladinám.

21.10.20 [Přehled trhu+BTC+BNB] Bitcoin atakuje hodnotu 12 000 USD za kus!

Bitcoin atakuje hodnotu 12 000 USD za kus! Jak to vypadá na grafu? Prolomíme i bullish kanál a nastane nad 12 000 USD FOMO, nebo zůstaneme ve struktuře?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

První kanadský veřejně obchodovaný bitcoinový fond dosáhl 100 milionů USD

V dubnu 2020 byl v Kanadě uveden první bitcoinový fond, jehož akcie se veřejně obchodují na burze. Jejich cena již od té doby vzrostla přibližně o 50 %.

ICO Filecoinu bude zřejmě vyšetřovat SEC

Nedávné ICO společnosti Filecoin vyvolalo v kryptoměnové komunitě značnou kontroverzi, jelikož na neznámý účet bylo přesunuto 1,5 milionů tokenů. Podle některých zpráv bylo 800 000 tokenů z 1,5 milionů převedeno na kryptoměnovou burzu Huobi.

Je ten správný čas nakoupit Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP a další kryptoměny?

Bitcoin se tento týden vyšplhal nad 12 000 USD, což bylo podpořeno poznámkami předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella k digitálním měnám,  obnovenou nadějí na novou stimulační dohodu a prohlášením PayPalu o zahájení kryptoplateb.

[Offtopic] – Rozhovor s člověkem, který prodělal koronavirus – nebezpečí nebo fake?

S Kubou jsme měli v plánu natáčet jen diskusi ohledně psychologie, kterou používají krypto firmy a scammeři. Zmínil se ale, že před třemi týdny prodělal koronavirus, tak nás napadlo ho vyzpovídat. Jak to probíhalo, jaké jsou příznaky? Je to opravdu nebezpečné? Zhodnoťte sami.

Manifest protokolu Yearn hlásá financování DeFi bez investorů

Přispěvatelé společnosti Yearn Finance zveřejnili manifest o tom, jak komunita nahrazuje tradiční vlastnické struktury. Yearn tedy údajně nemá žádné investory, pouze členy komunity a žádnou centralizovanou společnost nebo nadaci k ruce.

HOT NEWS

PayPal nabídne kryptoplatby od roku 2021

Podle několika nově zveřejněných zpráv PayPal ve středu oznámil svůj vstup na trh kryptoměn. Zákazníci PayPal budou moci pomocí kryptoměn nakupovat u jakéhokoli obchodníka v jejich velké síti již od počátku roku 2021, uvedla společnost.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Současná situace na trhu

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře