[Offtopic] – Rozhovor s člověkem, který prodělal koronavirus – nebezpečí nebo fake?

5
(2)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

S Kubou jsme měli v plánu natáčet jen diskusi ohledně psychologie, kterou používají krypto firmy a scammeři. Zmínil se ale, že před třemi týdny prodělal koronavirus, tak nás napadlo ho vyzpovídat. Jak to probíhalo, jaké jsou příznaky? Je to opravdu nebezpečné? Zhodnoťte sami.

Děkujeme za podporu videa lajkem a odběrem kanálu. Doufáme, že vám toto video něco přinese a budete obezřetní. Tak hodně zdraví a pevné nervy při lockdownu 🙁

A co vy, máte nějaké zkušenosti? Podělte se v komentářích.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Sarka Farka

Osobně se setkávám jen s dvěma názory, a to s názorem mainstreamu který až nemocně vykresluje Covid jako něco co by svetovou populaci bez zavírání, omezování a potírání lidských práv a svobodného pohybu rozhodně a bez nadsázky vyhladí a transformuje do scifi filmů o apokalypse.
Přiznávám že při první vlně jsem to do jisté míry viděl podobně.
Ale čas teče jak voda, čísilka přestaly naskakovat a život šel dál.
Ted tu máme “druhou” vlnu a celkem dost informací které nahrávají druhému názoru který toho dost zpochybnuje, a vůbec bez čtení a hltání cizích verzí a vsugerování odlišných názorů, příběhu jednotlivců jsem nabral dojem. Že se tu z komára dělá velbloud a chování panovníku je spíš hlavně o tom jak co nejvíce ubrat lidu na svobodě. Nejlépe tak aby si to po jistém přisunu informacich ze všech stran na každém rohu ta masa lidí vyprosila a sama chtěla.
Netvrdím že by tu strašák Covid nebyl
. Jen mi přijde zvláštní že desítky tísic lidí nakažených každý den a zavřenych v karanténě, nikde moc nechybí. Nehledě na milionová čisla o chřipce a tisícovce umrti za rok 2019 a 7% očkovaných lidí. Kdy jak už je známo jsou starší ročníky a nemocní lidé nejvíce rizikové.
A mohl bych psát dál o informacích co dávají nekterým názorům zapravdu.
Vše kolem je více než podivné.
Pořád se mluvilo o krizi a pádu ekonomiky, tak tu máme strašáka na kterého se vše hodí. Možná. Wuhan jako údajné ohnisko další vlnu neregistruje. No a mi se můžem jen těšit na covid pasy bez ktereho se nikam nedostanem pokud si Gatsovu vakcínu nevpíchneme pod kůži.
Případne další nenápadné omezení pohybu pod zástěrkou toho nejvyšší dobra lidí co bez pochyb zajíma naše blaho na úkor profitu a vlastního blaha.
Ten svět je tak růžový a duhově skvelí, proč to ale nevidím jako ostatní.

spot_img