Je ten správný čas nakoupit Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP a další kryptoměny?

2
eth, ethereum, adresy
Zdroj: pixabay.com

Bitcoin se tento týden vyšplhal nad 12 000 USD, což bylo podpořeno poznámkami předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella k digitálním měnám,  obnovenou nadějí na novou stimulační dohodu a prohlášením PayPalu o zahájení kryptoplateb. 

Rekce na nepříznivé zprávy je lepší

Cena BTC se poprvé od poloviny srpna vyšplhala nad 12 000 USD za kus a posouvá svá meziroční maxima. Rally Bitcoinu však nedokázala podpořit další hlavní kryptoměny, včetně Etherea, XRP Ripple, Litecoinu a Chainlinku.

Nyní vědci zjistili, co skutečně vede k růstu cen Bitcoinu a kryptoměn – a našli přesvědčivé důkazy o tom, že ve hře jsou fundamenty, které lze kvantifikovat.

„Navzdory tomu, co si Donald Trump může myslet, cena kryptoměny nepochází ze„ čistého vzduchu. Spíše existují skutečné hmatatelné hnací síly, které určují cenu digitální měny.“

– uvedli analytici údajů o trhu s BTC a kryptoměnami The Tie ve své zprávě a poukázali na tweet amerického prezidenta Trumpa z roku 2019, který se bitcoinům a kryptoměnám vysmívá.

„Snažíme se ukázat, že vzorce v kryptoměně se neliší od akciových trhů, i když příležitost je mnohem větší,“

– řekl po telefonu Josh Frank, zakladatel a generální ředitel The Tie.

„Reakce Bitcoinu a Etherea na nepříznivé zprávy není tak výrazná, jak bývala,“ řekl Frank a ukázal na zvýšenou účast Wall Street na trhu s BTC a tvrdí, že bitcoinoví kritici, jako je generální ředitel JP Morgan Jamie Dimon, nejsou schopni s cenami hýbati svými vyjádřeními tak jako dřív.

Významné události

Cena menších kryptoměn však může být stále významně posunuta událostmi, které Tie označil za „významný vývoj“.

„Wall Street příliš neobchoduje s EOS a Tron ​​a kdokoli ve třídě aktiv může využívat druh dat, které shromažďujeme,“

– dodal Frank.

Někteří pozorovatelé trhu s BTC a kryptoměnami očekávají, že se menší kryptoměny nakonec budou pohybovat podobným způsobem jako zavedenější Bitcoin a Ethereum.

„Bitcoin a Ethereum jsou bránou do světa kryptoměn,“ řekl Guy Hirsch, americký generální ředitel makléřské společnosti eToro, která má partnerství se společností The Tie.

„Zájem Wall Street o trh s altcoiny roste, a to díky alokaci kapitálu do BTC a ETH. Do decentralizovaného financování (DeFi) se nalévají miliardy dolarů, které vytvoří stabilní decentralizované produkty, které vytvoří zcela nový trh.“

Vědci zjistili, že oznámení nového financování projektu, stejně jako fúze a akvizice, budou mít s největší pravděpodobností pozitivní vliv na růst ceny, který často přesáhne týden – což ukazuje 90 % šanci na pozitivní návratnost po týdnu, v průměru 8,23 % ve výnosech.

Závěr

Trh s kryptoměnami otevírá nové možnosti a situace na trhu to jen dokazuje. Je správný čas nakoupit, nebo už je pozdě na naskakování do rozjetého vlaku? Co myslíte?

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře